Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(Renalta @ 2012 07 31, 19:17)
modelis tiktai grazus bet tas margumas  g.gif
manau vestuvems toks margumynas netinka  blush2.gif


O man atrodo tinka, tik turi but ir pamergiu sukneles lengvutes, sviesiu spalvu, gali but bet kuri ten esanti spalva ir butu labai grazu, pvz svelnios zydros ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pamergytes bus tamsiai melynos, tokios http://www.part.lt/p...8fd331a9306.JPG

man siulo oranzine splava, na sako prie ju tos juostos, bet man ten i persikine panasi, nors gal foto spalvas pakeicia, kaip dabar suderint? doh.gif
Kaip jums atrodo, jei ryskia oranzine tai susipjauti gali?
Atsakyti
radau kataloge foto user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eglita_L @ 2012 08 01, 12:24)
Sveikos,

Pamergytes bus tamsiai melynos, tokios http://www.part.lt/p...8fd331a9306.JPG

man siulo oranzine splava, na sako prie ju tos juostos, bet man ten i persikine panasi, nors gal foto spalvas pakeicia, kaip dabar suderint? doh.gif
Kaip jums atrodo, jei ryskia oranzine tai susipjauti gali?

As irgi busiu su oranzine,o pamerges melynom g.gif
O pas tave dar bus pamergiu suknes su oranzinem detalem,manau bus lb grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2012 08 01, 16:36)
As irgi busiu su oranzine,o pamerges melynom g.gif
O pas tave dar bus pamergiu suknes su oranzinem detalem,manau bus lb grazu smile.gif


idomu ar man ta spalva tiks, nes esu sviesiaplauke, labiau tamsesnes spalvos tinka
Atsakyti
As kazkodel kaip tik kitaip mastau...Man bent paciai sviesesni rubai prie sirdies ,beje irgi esu sviesiaplauke smile.gif
Atsakyti
visai nieko tokios suknytės smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image


va taip as atrodziau smile.gif tad tikrai nenusivyliau suknele is ebay. As ta melyna su mikrafonu lotuliukas.gif
Atsakyti
Kibele, suknele tikrai grazi smile.gif
Atsakyti
Kibele, atrodei labai gražiai 4u.gif
Atsakyti
kokia spalvyte patartumet rinktis svociai, jei pamerges violetinemis suknelemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2012 08 11, 21:14)
kokia spalvyte patartumet rinktis svociai, jei pamerges violetinemis suknelemis  ax.gif

Gal kokią tamsiai mėlyną g.gif Ar bordinę, ar raudoną g.gif
Atsakyti