Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(Ulė @ 2012 07 03, 17:48)
siunciausi is JAV isparduotuves per tarpininkes.
Suknyte brangoka blush2.gif  todel kokybe ideali, medziaga grynas silkas.


Suknele nereali.. butu idomu pamatyt foto bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Raimutia,2012 04 12, 07:50]
[quote=moggie,2012 04 11, 13:34]
grazi:) tik ar nepanasu i pamerges? pas mane pamerges panasiom buvo:)
Nors.."kam kalbet,kam patylet" kaip sakoma,nes pati suknele irgi issirinkau nestandartine biggrin.gif
user posted image
[/quote]
na va, as jau po sventes:) idedu pasirodyt,gal kam padesiu renkantis suknele,nes ant manekeniu viskas grazu gi:) o realiai atrodzia taip :
1foto2 foto
Papildyta:
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 06 14, 18:24)
?
O Jus noretumete, kad i Jusu svente ateitu skarmalais apsiredziusios, kad tik neugoztu Jusu grozio?  blink.gif  Nu sorry, bet kazkaip nelabai taktiska yra regulioti ka vilktis sveciams, juolab sventes metu demonstruoti nepasitenkinima  doh.gif , nebent vestuves darote temines ir kvietime iskarto nurodote dress koda  rolleyes.gif Siaip ar taip vestuvese visas demesys buna nuotakai, tad neverta pergyventi kaip kas atrodys, geriau visa demesi skirti savo isvaizdai, kad kuri nors neperspjautu  mirksiukas.gif

Del to ar suknele skoninga ar ne juk kiekvienai is musu spresti paciai. Man suknute visai miela ir simpatiska, as ir apie  ja masciau, bet butent del tos priezasties, kad nebuciau ispudingesne uz nuotaka pasirinkau zymiai kuklesni varianta. O jai nuotaka nieko pries ir zmogus zino, kad atrodys ispudingiau, tai kodel nepasirinkus ir toki varianta  bigsmile.gif

Grelita, jai su suknele jautiesi gerai, tai viskas ir bus gerai, o zinai, kiekvienai SM narei juk neitiksi  biggrin.gif

thumbup.gif oj kaip pritariu:)
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 07 03, 10:26)
as jau turiu suknele wub.gif  o laimynga bigsmile.gif  gryno silko,nugaroj sleifas neilgas velkasi zo man grazi wub.gif  biggrin.gif

graži suknytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 24, 11:10)


Man tai cia grynai barbiska siknele smile.gif aisku, skoniai skiriasi, ir todel mes visos skirtingos bigsmile.gif
Atsakyti
Na nezinau,barbiska ar ne, wink.gif bet buvau uzsidejus ja ,daug kam parodziau,tai kazkaip visi tik pagyre,kad tikrai grazu,nes galejau dar rinktis ir bet kokia kita, bet mane nuo to atkalbejo. ax.gif Be to ir man ne 50,kad negaleciau tokios uzsideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2012 07 04, 09:17)
na va, as jau po sventes:) idedu pasirodyt,gal kam padesiu renkantis suknele,nes ant manekeniu viskas grazu gi:) o realiai atrodzia taip :

labai gražiai atrodėt thumbup.gif

Mano galvos skausmas, kokią spalvą rinktis, pamergės bus raudonos turbūt, kokia derėtų spalva šalia jų g.gif Bordinės nenoriu, nes sendina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriuke30 @ 2012 07 25, 20:06)
labai gražiai atrodėt thumbup.gif

Mano galvos skausmas, kokią spalvą rinktis, pamergės bus raudonos turbūt, kokia derėtų spalva šalia jų g.gif  Bordinės nenoriu, nes sendina doh.gif

aciu rolleyes.gif O prie raudonos manau tinka daug spalvu, tik reikia ziuret kas tinka tau paciai. jei nebijai tamsesnes spalvos,tai gali ruda,juoda, kad ir violetine tamsesne tiktu manau. O jei sviesesnes nori,tai aukso, sviesiai ruda, raudona marga(jei pamerges vienspalves) smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Antroj nuotraukoj gražesnis derinys, mano akim smile.gif Labai tamsios nenoriu ax.gif Na reiks dairytis, kai jau pamergėms išrinks raudoną atspalvį, tada galėsiu kažką žiūrėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaizaja @ 2011 09 29, 20:33)
man tai as meniskai dar ir sita grazi 4u.gif
http://www.didysisve...noje-39053.html
Senokai buvau Lietuvoje tai net nezinau kaip rengesi zmones per vestuves
4u.gif

kiek zmoniu tiek nuomoniu,mano suknele panasi i sia,tik bordo spalva,ir apacia undineles tipo.gal kam ir nepatinka,man ji patiko,ir nusipirkau ja.pamerges bus trumpom melynom.nuotaka mate mano suknele sake grazi.galvoju vyrui tik kaklaraisti priderinti,ir butonjete,marskinukai kazi balti jam ar kokios kitokios spalvos,kostiumas tamsus bus. g.gif ,puokstes jaunuoji uzsako mes tik sumokam.
Atsakyti
Mielos supermamaos,

ruosiuosi dukros vestuvems. Man virs 40, ar tiks man tokia suknele, ar ne per nuoga? Prie jos dar uzsideciau sali. Suknele aisku nera super duper kokybes, jei butu naturalus silkas, atrodytu graziau. Bet as kai ja pamaciau ''gyvai'', patiko -nenusivyliau. Tik viena beda - kaip pataikyti issirinkti tinkama dydi.

Gal turit patirties ebay-juje perkant? Ar atitinka dydzius? Ir jei ji ten pvz. kainuos 45 US dol.=130 Lt. man ji nepabrangs Lietuvoje atsiimant paste?

user posted image
http://www.ebay.co.u...#ht_9719wt_1250
http://www.ebay.co.u...=item1c20f7b05d

Ulė, jusu begalo grazi suknele, aisku ir kainyte ta apsprendzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 28 liepos 2012 - 17:46
Mano akimis žiūrint, jūsų suknelė labai graži ir manau jums tiks, juk 40, tai ne 60 mirksiukas.gif Jei jums patinka ir tinka, kodėl gi ne. Tik negaliu pasakyt, kas liečia ebey, niekad nesisiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 07 31, 15:18)
gal kam idomu...
ir vis del to as ja parduodu 4u.gif
noriu, kad jaunoji butu graziausia blush2.gif  biggrin.gif

modelis tiktai grazus bet tas margumas g.gif
manau vestuvems toks margumynas netinka blush2.gif
Atsakyti