Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(Grelita @ 2012 06 11, 17:24)
Na tureciau ant dienu jau gauti,tada bus matyt...

na lauksim tavo atsiliepimu apie sia suknele bigsmile.gif beje, gal nuoroda gali imest cia ar i az, is kur siunteisi suknele ax.gif
Atsakyti
Na va,pagalaiu gavau sukne siandien smile.gif Ziauriai bijojau isardyt ta siuntini,nes kazkaip jau tikejausi pacio blogiausio ,pamacius ta paskutine nuotrauka blink.gif
Bet galiu pasakyt mano manymu nera viskas taip blogai... Ir spalva ta nuotraukoj visai netokia,aisku,gal jos siek tiek ryskesnes nei paveiksliukyj tam,bet ne iki tokio lygio ax.gif
pridedu fotkes,paciom ivertint mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grelita, o tu cia originala siunteisi ar is kazkur kitur? g.gif Siaip tos dvi paskutines foto ant mergaiciu, kur tu ikelei, tai labai panasios i reklamine foto, o tavo gauta kazkaip siek tiek skyriasi spalvytes, gal apsvietimas kaltas? g.gif Idomu butu pamatyti kaip atrodo ant taves, kaip tas papustumas atrodo realiai blush2.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ne,neorginalas,nes orginalo ir kaina 4 kart didesne. O siaip atrodo normaliai,jokio to baisinio pustumo nera,tikrai neatrodau kaip nescia smile.gif O ta spalva,tai jo,gal biski ryskesne negu nuotraukoj toj ,bet nera ir labai kad ryski butu.Dydis man atitiko labai gerai. mirksiukas.gif Realiai tai tikrai isivaizdavau ,kad gausiu blogesi varianta smile.gif
Atsakyti
o jus su nuotaka suderinot, kad tokia suknia bus?

jei i mano vestuves ateitu viesnia, ir dar svocia, su tokia suknia, nei i viena nuotrauka nepriimciau....
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2012 06 14, 13:49)
o jus su nuotaka suderinot, kad tokia suknia bus?

jei i mano vestuves ateitu viesnia, ir dar svocia, su tokia suknia, nei i viena nuotrauka nepriimciau....




Na man tai zalios ir ruzavos spalvu derinukas irgi nesiziuri schmoll.gif prasau neisizeisti, cia tik mano nuomone... svarbu Jums patinka ir patogiai jauciates su sia suknia...
Atsakyti
Taip,su nuotaka suderinta,butent ji ir patare imti sia suknute is daugelio kitu,kurias rodziau.Dominuojanti vestuviu spalva zalia,todel ieskojau zalios suknutes,bet si su zaliu akcentu irgi tiko.
O del skonio tai cia nera ka ir gincytis. Apsirengiau,tai aplinkiniai tikrai neispeike,o kaip tik sake,kad labai graziai atrodo,tai nezinau,bus kaip bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grelita: 14 birželio 2012 - 14:54
QUOTE(vanda_zydi @ 2012 06 14, 14:49)
o jus su nuotaka suderinot, kad tokia suknia bus?

jei i mano vestuves ateitu viesnia, ir dar svocia, su tokia suknia, nei i viena nuotrauka nepriimciau....
?
O Jus noretumete, kad i Jusu svente ateitu skarmalais apsiredziusios, kad tik neugoztu Jusu grozio? blink.gif Nu sorry, bet kazkaip nelabai taktiska yra regulioti ka vilktis sveciams, juolab sventes metu demonstruoti nepasitenkinima doh.gif , nebent vestuves darote temines ir kvietime iskarto nurodote dress koda rolleyes.gif Siaip ar taip vestuvese visas demesys buna nuotakai, tad neverta pergyventi kaip kas atrodys, geriau visa demesi skirti savo isvaizdai, kad kuri nors neperspjautu mirksiukas.gif

Del to ar suknele skoninga ar ne juk kiekvienai is musu spresti paciai. Man suknute visai miela ir simpatiska, as ir apie ja masciau, bet butent del tos priezasties, kad nebuciau ispudingesne uz nuotaka pasirinkau zymiai kuklesni varianta. O jai nuotaka nieko pries ir zmogus zino, kad atrodys ispudingiau, tai kodel nepasirinkus ir toki varianta bigsmile.gif

Grelita, jai su suknele jautiesi gerai, tai viskas ir bus gerai, o zinai, kiekvienai SM narei juk neitiksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 06 12, 17:36)
Na va,pagalaiu gavau sukne siandien  smile.gif Ziauriai bijojau isardyt ta siuntini,nes kazkaip jau tikejausi pacio blogiausio ,pamacius ta paskutine nuotrauka  blink.gif
Bet galiu pasakyt mano manymu nera viskas taip blogai... Ir spalva ta nuotraukoj visai netokia,aisku,gal jos siek tiek ryskesnes nei paveiksliukyj tam,bet ne iki tokio lygio  ax.gif
pridedu fotkes,paciom ivertint  mirksiukas.gif

man patiko, as ja irgi ebay ziurejau, bet jaunoji melynos spalvos norejo,o su makiazu ir sukuosena super bus tikrai thumbup.gif
Atsakyti
as jau turiu suknele wub.gif o laimynga bigsmile.gif gryno silko,nugaroj sleifas neilgas velkasi zo man grazi wub.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 07 03, 08:26)

niu labai graži 4u.gif wub.gif o iš kur siunteisi, kaip kokybė ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Takata @ 2012 07 03, 10:13)
niu labai graži  4u.gif  wub.gif o iš kur siunteisi, kaip kokybė ? ax.gif

siunciausi is JAV isparduotuves per tarpininkes.
Suknyte brangoka blush2.gif todel kokybe ideali, medziaga grynas silkas.
Atsakyti