Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(Lucija @ 2012 05 31, 08:04)
As ja matavausi ir man ji visai netiko, atrodziau kaip nestuke  blush2.gif . Kazkas klause del liemeneles taijos cia tikrai nereikia, nes ten kieti kauseliai ir medziagos paraukimu nemazai

tai gal butu galima pas siuveja pataisyti ta toki atrodyma kaip nestuke,itariu,kad ir man taip gali buti....
Atsakyti
Sveikos,reikalas toks,kad issinuomavau suknele ryskiai oranzines spalvos,nes td dar buvo nesvarbios spalvos.O db suzinojau,kad pamerges issirinko melynas sukneles doh.gif lotuliukas.gif Itariu vaizdas bus nei tvora nei meta,ka patartumet g.gif Manau man savo apredus reikia keist gal i kazkokius kitus biggrin.gif

Mano suknele tokios spalvos,tik ne tokia,truputi su paraukimais user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 04 birželio 2012 - 17:52
o jeigu jums puokštelę iš oranžinių ir mėlynų gėlyčių užsakytų? smile.gif
Atsakyti
I tikruju mintis nebloga g.gif tik kazi koks tas bendras vaizdas....gal dar td galima butu papuosalus melynus ir batelius g.gif Pirma syki svociausim,tai nk neismanau rolleyes.gif
Atsakyti
atvirkštinis variantas, bet gražu.
http://elizabethwalk...nge_Flowers.jpg
pakalbėkit su nuotaka. gal ji turi vestuvių spalvą išsirinkusi, kad nebūtų nesusipratimų. 4u.gif
Atsakyti
user posted image]
Mano suknyte

Pamerges bus su melynom suknem ,cia pasirodo nuotaka taip norejo,kad butu ryskios spalvos va dar pavyzdys user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 04 birželio 2012 - 19:53
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2012 06 04, 20:51)
Pamerges bus su melynom suknem ,cia pasirodo nuotaka taip norejo,kad butu ryskios spalvos va dar pavyzdys user posted image

ir visai graziai ziuris sios dvi spalvos bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
g.gif Man ne ... Isivaizduoju tarp situ spalvu dar nuotaka balta suknele doh.gif
Atsakyti
Galvos skausmas db smile.gif Visur kabliuku randu,bet aciu uz nuomones... 4u.gif
Atsakyti
si suknele ant realaus zmogaus

http://www.manodrabu...e-progine-sukne

QUOTE(Grelita @ 2012 05 24, 11:10)
Na o kaip dar si,jau buvo anksciau mineta,mano nuotakai ji patiko,net nezinau  g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmileta: 06 birželio 2012 - 08:24
QUOTE(mmileta @ 2012 06 06, 09:23)

skelbiu . lt anksciau maciau tokia suknele uz 350 lt pardavinejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moggie: 06 birželio 2012 - 11:18
Tai va jau 3 nuotraukas radau su ta suknele kaip realiai,ir visos skirtingos,tai as nieko nebesuprantu g.gif Na tureciau ant dienu jau gauti,tada bus matyt...
Pridedu tas kur radau,bet jos bent jau spalva atitinka pagal nuotrauka,o ta kur cia skelbime,tai is vis ne i tema...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grelita: 11 birželio 2012 - 16:31