Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(Grelita @ 2012 05 24, 16:13)
Gal jus kartais esat matavusis ja?Kaip baisu pirkti ,kai nezinau kaip apsirengus bus  g.gif

taip, nuomos salone. uz kiek radot sia suknele parsisiust? bigsmile.gif
Atsakyti
Na ir kaip realiai atrodo,yra kokiu skirtumu lyginant su nuotrauka g.gif kaip manot ar imanoma uzsideti liemenele su ja? Buciau LT,tai nuvaziuociau i ta salona pasimatuoti,bet neturiu tokios galimybes deja...
O kaina radau tai kazkur uz 300lt.
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 25, 13:40)
Na ir kaip realiai atrodo,yra kokiu skirtumu lyginant su nuotrauka  g.gif kaip manot ar imanoma uzsideti liemenele su ja? Buciau LT,tai nuvaziuociau i ta salona pasimatuoti,bet neturiu tokios galimybes deja...
O kaina radau tai kazkur uz 300lt.

realiai ryskesniu spalvu man pasirode, bet labai grazi wub.gif ir uz nuoma paprase 350 lt doh.gif taip, kad Jusu surasta kaina labai apsimoka thumbup.gif
Atsakyti
sveikos svičiutės mirksiukas.gif turiu klausima pas jus,nors truputi gal ir ne itema,bet gal kam teko rengtis po suknele apatiniu kurie dailina fygura?na man teks buti liudininke rugsejo menesi,turiu suknele graikisko stiliaus,tad reikia apatiniu ar gorseto kuris be petnešeliu ir prispaustu nors siek tiek pilvuka.na kas turi lasinuku tai supras apie ka as ohmy.gif wub.gif labai prasau patarkit kur galiu Vilniuje nusipirkti ar atsisiusti.
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 24, 12:10)
Tai jo jo,nukirpus ir dingtu jauciu visas vaizdas,tada butu vieno lygio su ta pirmutine melyna.
Na o kaip dar si,jau buvo anksciau mineta,mano nuotakai ji patiko,net nezinau  g.gif
user posted image
user posted image



As ja matavausi ir man ji visai netiko, atrodziau kaip nestuke blush2.gif . Kazkas klause del liemeneles taijos cia tikrai nereikia, nes ten kieti kauseliai ir medziagos paraukimu nemazai
Atsakyti
QUOTE(Lucija @ 2012 05 31, 09:04)
As ja matavausi ir man ji visai netiko, atrodziau kaip nestuke  blush2.gif . Kazkas klause del liemeneles taijos cia tikrai nereikia, nes ten kieti kauseliai ir medziagos paraukimu nemazai



o kokiam salone matavotes? gal Kaune kur yra si suknyte? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurrita: 31 gegužės 2012 - 20:07
Vilniuje, Santa salnas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nierce @ 2012 05 27, 14:00)
sveikos svičiutės mirksiukas.gif turiu klausima pas jus,nors truputi gal ir ne  itema,bet gal kam teko rengtis po suknele  apatiniu kurie dailina fygura?na man teks  buti liudininke rugsejo menesi,turiu suknele graikisko stiliaus,tad reikia apatiniu ar gorseto kuris be petnešeliu ir prispaustu nors siek tiek pilvuka.na kas turi lasinuku tai supras apie ka as ohmy.gif  wub.gif labai prasau patarkit kur galiu Vilniuje nusipirkti ar atsisiusti.

Apatinio trikotažo parduotuvėse tikrai turėtų turėti
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 05 25, 19:55)
realiai ryskesniu spalvu man pasirode, bet labai grazi wub.gif  ir uz nuoma paprase 350 lt doh.gif  taip, kad Jusu surasta kaina labai apsimoka thumbup.gif


Kokiam salone matet smile.gif gal kartais Kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucija @ 2012 06 01, 08:23)
Vilniuje, Santa salnas  smile.gif

kokia ten kaina? g.gif ax.gif
QUOTE(laurrita @ 2012 06 01, 11:51)
Kokiam salone matet  smile.gif gal kartais Kaune  ax.gif

nea, Panevezy biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 06 01, 12:50)
kokia ten kaina? g.gif  ax.gif

nea, Panevezy biggrin.gif


biggrin.gif nesiseka, na reiks bandyt Kaune ieskot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 06 01, 12:50)
kokia ten kaina? g.gif  ax.gif

nea, Panevezy biggrin.gif


Tiesa pasakius net nepaklausiau, bet manyciau be 400 niekaip, nes sios kolekcijos sukneles nuo 400 iki 600 lt
Atsakyti