Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

tai dabar ar ta melyna pirmutine,ar si? g.gif

Nesupykit, bet nei viena...
Atsakyti
Tai nera ko pykti,tiesiog as tiek ju perziurejau ir niekaip neisirenku,del to ir atejau cia daugiau ivairiu nuomoniu isgirsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 22, 13:20)
Tai va as irgi galvoju,kad su ta zalia ,tai nelabai patogu bus del jos ilgio.


Bet jei jums labiausia patinka zalia suknele, tai manau nusipirkus ir nunesus pas siuveja sleifa galima nukirpt (nemanau, kad daug kainuotu smile.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sypsenele*: 23 gegužės 2012 - 19:30
graži žalia ir violetinė suknytės smile.gif reikia žiūrėt kaip ant pačio žmogaus žiūrisi ir kas labiau tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sypsenele* @ 2012 05 23, 20:29)
Bet jei jums labiausia patinka zalia suknele, tai manau nusipirkus ir nunesus pas siuveja sleifa galima nukirpt (nemanau, kad daug kainuotu smile.gif ).

Bet vat ji tokia ir grazi visoms, nes bendras vaizdas grazus, o jau nukirpus sleifa bus visiskai kitaip ir ji gali netekti savo zavesio ax.gif Tos klostes po uzpakaliuku gali kabeti kaip skuduriukas ir tiek unsure.gif
Atsakyti
Tai jo jo,nukirpus ir dingtu jauciu visas vaizdas,tada butu vieno lygio su ta pirmutine melyna.
Na o kaip dar si,jau buvo anksciau mineta,mano nuotakai ji patiko,net nezinau g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Paskutine man fantastiska wub.gif
Atsakyti
man ji labai labai wub.gif ir vis kas kart paziurejus gailiuosi, kad visgi pasirinkau ne sia Tony Bowls suknele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 24, 13:10)

Na o kaip dar si,jau buvo anksciau mineta,mano nuotakai ji patiko,net nezinau  g.gif


nu nezinau bet man ji visiskai ne svocios suknele g.gif tikrai grazi, super, bet ne svociai o kokiai pamergei tinkama ax.gif
Atsakyti
Tai as ta pati kazkaip pamaniau,kad gal biski ne liudininkei-svociai...Ar neatrodysiu juokingai su tokia,nors man ji ir laabai grazi. Pamerges suknele bus zalia su zirniukais,mes kaip ir deretume,bet... Bet velgi,jei man butu koks 40,tai sutinku,kad tikrai ne,bet dabar kai nera dar 30...nu nezinau nezinau..o ka kitos manot,ar eitumet i svocias su tokia,realiai mes daugiau liudininkais busim nei pirsliais,nes bus vakaro vedejas ir man mazai kuom reiks prisideti. tik va islydetuves,gamta,ir ryte biski pasireiksti,o po to jau laisva tema..
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 05 24, 12:08)
man ji labai labai wub.gif  ir vis kas kart paziurejus gailiuosi, kad visgi pasirinkau ne sia Tony Bowls suknele doh.gif

Gal jus kartais esat matavusis ja?Kaip baisu pirkti ,kai nezinau kaip apsirengus bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 24, 12:49)
Bet vat ji tokia ir grazi visoms, nes bendras vaizdas grazus, o jau nukirpus sleifa bus visiskai kitaip ir ji gali netekti savo zavesio  ax.gif Tos klostes po uzpakaliuku gali kabeti kaip skuduriukas ir tiek  unsure.gif


Na, taip del to jus teisi, kad klostes po uzpakaliuku tikriausia nebe taip graziai kristu, kaip su sleifu smile.gif. Bet si suknele man asmeniskai dar labai patinka, kad atviresne nugaryte, man labai grazu wub.gif .
O ruzava suknyte su zaliu taip pat labai grazi, idomus, nematytas modelis smile.gif.
Atsakyti