Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(svoba @ 2012 05 10, 10:15)
Man atrodo makiazas ir manikiuras labai asmeniski dalykai, nes kiekviena esam isskirtynes. Svarbiausia pries didele svente kuo ivairesniu budu isbandyt, ir pasirinkt toki su kokiu pati nuostabiai jautiesi.
Pati tai as atsisakiau siu proceduru salone, nes zinau, kad padaro ten visai kita zmogu is manes. Tai geriau skirsiu papildomo laiko namuose.

be abejones tai yra individualu,bet tokioms progoms manau galima su profesionalo pagalba rasti abipusi suderinamuma mirksiukas.gif nemanau kad pati namuose turit visa profesionale kosmetika schmoll.gif .o buten del fos isilaiko gerai makiazas.esu tikra .
Atsakyti
Sveikos.Renkuosi ir as sau suknele,bet niekaip kol kas dar neisirenku,jau nusibodo juodai.. doh.gif Prasau jusu nuomones,kuri butu normaliausiai is situ triju,kadangi mano maza krutine,tai labai sunku isivaizduoti kaip kiekvienoj atrodytu blink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 21, 15:17)
Sveikos.Renkuosi ir as sau suknele,bet niekaip kol kas dar neisirenku,jau nusibodo juodai.. doh.gif Prasau jusu nuomones,kuri butu normaliausiai is situ triju,kadangi mano maza krutine,tai labai sunku isivaizduoti kaip kiekvienoj atrodytu  blink.gif


man graziausia ir tinkamiausia paskutine zalia ax.gif
Atsakyti
Man irgi grazeusia zalia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 21, 14:17)
Sveikos.Renkuosi ir as sau suknele,bet niekaip kol kas dar neisirenku,jau nusibodo juodai.. doh.gif Prasau jusu nuomones,kuri butu normaliausiai is situ triju,kadangi mano maza krutine,tai labai sunku isivaizduoti kaip kiekvienoj atrodytu  blink.gif

Suknytes siaip visos dailios 4u.gif Bet paskutines dvi man atrodo graziausiai atrodytu su kiek didesne krutine, kadangi labai akcentuota iskirpte. Iskarto ten ir demesys visas nukreipiamas. O vat pirmoji tokia subtilesne sioje vietoje ir visai graziai atrodys ir su mazesniu (.)(.) dydziu. Galu gale, jai noresi, galesi PUSH UPa isideti ir niekas to nepastebes mirksiukas.gif Zodziu man kaip neprofesionalei blush2.gif pirmas modeliukas atrodo dekingesnis, o ir grazus visai, ir patogus sokti-tripti pasiemus "uodega" i ranka thumbup.gif

Zalia, kad ir grazi, bet mano nuomone nelabai tinka svociai, nes svocia darbo turi sociai (o kaip sueiliavau lotuliukas.gif ). Zodziu jai busi aktyvi svociute, tai bus nepatogu del ilgio ir sleifo, trukdysis ax.gif
Atsakyti
Tai va as irgi galvoju,kad su ta zalia ,tai nelabai patogu bus del jos ilgio.Ta melsva,gal nezinau per daug paprasta ir va neaisku kaip su ta krutine bus,kokie ten tie kausai,ar paskui nebutu atvepe kokie,ir dar tas,kad mano jaunoji nori,kad suknele butu zalia,nes dominuojanti vestuviu spalva zalia,pamerges suknyte bus zalia su baltais zirneliais.Tai va ta melsva nezinau kaip atrodytu zalia,o ta pirmoji melyna butu tokios pat spalvos kaip ta ilga zalia,ir man taip labiau norisi jos,kad daugiau gal pridengia,nei kitos..Bet va del to pacio galo svarstau ,kaip jis atrodytu,nu nesimatavus pirkti tai ziauru yra...
Atsakyti
Man taip pat graziausias zalios suknytes modeliukas wub.gif
Atsakyti
Vienareiksmiskai zalia smile.gif kazkaip tie kiti du modeliukai seni labai smile.gif O sita zalia nematyta g.gif
Atsakyti
tas tai taip,bet man nepatinka ,kad ji velkasi zeme,bus jauciu ziauriai nepatogu ten gamtoj,visur,po to sokiai,kad nebutu taip,kad trypciau istisai ant jos g.gif
as kazkaip linkstu ant tos pirmosios tamsiai melynos,tik uzsakysiu spalva zalia,vien del to,kad nesivilktu zeme blink.gif
Atsakyti
Kaip modeli graziausia paskutine-zalia suknute, bet pritariu, kad gali buti nepatogu.
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 05 23, 12:27)
tas tai taip,bet man nepatinka ,kad ji velkasi zeme,bus jauciu ziauriai nepatogu ten gamtoj,visur,po to sokiai,kad nebutu taip,kad trypciau istisai ant jos  g.gif
as kazkaip linkstu ant tos pirmosios tamsiai melynos,tik uzsakysiu spalva zalia,vien del to,kad nesivilktu zeme  blink.gif


O tas sleifas gal paskui kazkaip susikelia ir prisisega? g.gif Nes pas mane vestuvineje sukneleje irgi buvo sleifas bet paskui ji buvo galima prisisegti
Atsakyti
Abejoju ,kad tas sleifas prisisegtu,bent neraso. Va dar viena,tokia panasia radau.
user posted image
user posted image
tai dabar ar ta melyna pirmutine,ar si? g.gif
Atsakyti