Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(buzialis @ 2012 04 19, 22:57)
Aš praeitais metais buvau svočia :0 ir irgi labai ilgai ieškojau suknelės. Pamergių nebuvo tai nereikėjo labai derintis.

man tai nelabai graži tokia suknelė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vertigo @ 2012 04 30, 17:00)
as tai planuoju siutis tokio modelio suknele, tik siek tiek ilgesne, truputeli zemiau keliu. spalva tai cia kiekvienai pagal skoni smile.gif

daili suknytė, tik aš tokią ilgą siūčiaus smile.gif man svočiai kažkodėl tinktai ilga suknytė žiūrisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nierce @ 2012 05 07, 22:39)
sveikos visos buvusios ir busimos svočiutes.Turiu beda,busiu liudininke bet kaip ir svociute.taciau nezinau kas dedasi,nuo gausybes sukneliu nebezinau ka rengtis man? unsure.gif kai tik pradedu rinktis ,tai lyg kos slibinas pries akis.pasiziurejau salonuose,bet nei vienos nesimatavau.nenoriu atrodyti kaip is karnavalo nes esu ne kudute.nesioju L arba 42dydi.ant saves randu daug trukumu.......patarkit kokia suknyte rinktis ?ar nieko butu jeigu buciau su suknyte kuri dengtu kelienius?nes pamergiu suknytes trumpos,persikines spalvos.vienu zodziu kazkoks man dabar kosmaras.esu isi tikinus kad man ilga netiks. PATARKIT PRASAU> lens.gifo vestuves rugseji.

o as manau veltui nieko nesimatavot, juk pasimatuoti galima ir tada matysis kas tinka o kas ne mirksiukas.gif as kaip tik nuomavausi suknele dabar progai tai esu kuda, tinka viskas ka beuzdetum bet tikrai maciau kad galima ir stambesnem prisitaikyti, be to jus nesiojat L tai ner didelis dydis tikrai smile.gif o man svocia tai graziausia su ilga suknele, ji visur salia jaunosios, va pamerges tai ir trumpom graziai ziurisi, bet svocia tai man tik su ilga atrodo graziausiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 05 08, 15:45)
o as manau veltui nieko nesimatavot, juk pasimatuoti galima ir tada matysis kas tinka o kas ne  mirksiukas.gif as kaip tik nuomavausi suknele dabar progai tai esu kuda, tinka viskas ka beuzdetum bet tikrai maciau kad galima ir stambesnem prisitaikyti, be to jus nesiojat L tai ner didelis dydis tikrai  smile.gif o man svocia tai graziausia su ilga suknele, ji visur salia jaunosios, va pamerges tai ir trumpom graziai ziurisi,  bet svocia tai man tik su ilga atrodo graziausiai  rolleyes.gif

aciu jums uz nuomone, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nierce @ 2012 05 08, 19:11)
aciu jums uz nuomone, smile.gif

labai prasom smile.gif as buvau socia 4 kartus tai visada tik ilga suknele, man kazkaip i tas pareigas atrodo kitokia ir netinka rolleyes.gif nu bet kiek zmoniu tiek ir nuomoniu bei skoniu mirksiukas.gif svarbu gerai jausitis ir paciai sau patikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nierce @ 2012 05 07, 21:39)
sveikos visos buvusios ir busimos svočiutes.Turiu beda,busiu liudininke bet kaip ir svociute.taciau nezinau kas dedasi,nuo gausybes sukneliu nebezinau ka rengtis man? unsure.gif kai tik pradedu rinktis ,tai lyg kos slibinas pries akis.pasiziurejau salonuose,bet nei vienos nesimatavau.nenoriu atrodyti kaip is karnavalo nes esu ne kudute.nesioju L arba 42dydi.ant saves randu daug trukumu.......patarkit kokia suknyte rinktis ?ar nieko butu jeigu buciau su suknyte kuri dengtu kelienius?nes pamergiu suknytes trumpos,persikines spalvos.vienu zodziu kazkoks man dabar kosmaras.esu isi tikinus kad man ilga netiks. PATARKIT PRASAU> lens.gifo vestuves rugseji.


Tai ir nesidėkit ilgos! smile.gif dėkitės iki kelių jei su ja jausitės patogiai, gerai ir sau patiksit smile.gif
ypač jei turite visai neblogas kojeles smile.gif ko jų neparodžius? biggrin.gif Sėkmės Jums renkantis suknelę!

Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 09, 08:21)
Tai ir nesidėkit ilgos! smile.gif dėkitės iki kelių jei su ja jausitės patogiai, gerai ir sau patiksit smile.gif
ypač jei turite visai neblogas kojeles smile.gif ko jų neparodžius? biggrin.gif Sėkmės Jums renkantis suknelę!

Aš irgi manau, kad svarbiausia kaip pačiai atrodo, jei trumpa jaukiau - pirmyn ax.gif
Pradžioj ir aš ieškojau trumpos suknelės, maždaug iki kelių galvojau, bet nieko gražaus neišsirinkau, o paskui netyčia jaunieji prasitarė, kad norėtų, kad būčiau su ilga rolleyes.gif Tai tuomet sugalvojau, kad būsiu su ilga, tačiau su "praskiepu" vienai kojai. Dabar siūnuosi ir atrodo super thumbup.gif
Atsakyti
na pasimatavau ir as ilgas 2suknytes.Nu ir nekaip tie modeliukai man.vaziuosiu i SANTOS salona pasiziureti,drauge ten eme i vestuves ilgas ir sudejimas jos kaip mano panasus tai jai tiko.Paziuresiu kaip man bus rolleyes.gif
Atsakyti
Ziuriu cia tik apie suknutes plapate biggrin.gif O as kadangi saviske jau turiu, man dabar kitas klausimas parupo biggrin.gif suknele yra balintos kavos spalvos, kokios spalvos manikuras tiktu (be prancuzisko) ir kokios spalvos puokste? smile.gif Ar ryskius makijazus darotes? Man kazkaip noretusi ryskesnio, bet kazin kaip diena atodysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 09, 13:06)
Ziuriu cia tik apie suknutes plapate  biggrin.gif O as kadangi saviske jau turiu, man dabar kitas klausimas parupo  biggrin.gif suknele yra balintos kavos spalvos, kokios spalvos manikuras tiktu (be prancuzisko) ir kokios spalvos puokste?  smile.gif Ar ryskius makijazus darotes? Man kazkaip noretusi ryskesnio, bet kazin kaip diena atodysiu  unsure.gif

Na as manau kad reiktu jums ryskesnio ,kadangi suknyte blanki.Dar turi reiksmes jusu plauku spalva.As pati blondine,tai man tokios spalvos tai isvis netinka,bet jeigu jus tamsiaplauke tai su geru makiazu bus super. smile.gif manikiuras irgi turetu buti kazkas tamsesnio gal net bordo.na zinoma ,cia tik mano kaip kirpejos nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nierce @ 2012 05 09, 13:57)
Na as manau kad reiktu jums ryskesnio ,kadangi suknyte blanki.Dar turi reiksmes jusu plauku spalva.As pati blondine,tai man tokios spalvos tai isvis netinka,bet jeigu jus tamsiaplauke tai su geru makiazu bus super. smile.gif manikiuras irgi turetu buti kazkas tamsesnio gal net bordo.na zinoma ,cia tik mano kaip kirpejos nuomone mirksiukas.gif

Jo, as esu tamsiaplauke, beveik juodi jie pas man biggrin.gif ir ne baltaode (bet ir ne oranzine nuo soliariumo lotuliukas.gif ), tai man visai tinka ir patinka ryskesnis makijazas blush2.gif tik kiek suabejojau del dienines dalies blush2.gif
O manikiuro nemegstu bordo, man jau tada geriau ryskiai raudonas, bet bijau, kad prie sukneles bus visai ne i tema. tiesa ar reikia derinti naguciu spalva prie sukneles? biggrin.gif

Aciu uz nuomone 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 09 gegužės 2012 - 18:18
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 05 09, 19:16)
Jo, as esu tamsiaplauke, beveik juodi jie pas man  biggrin.gif  ir ne baltaode (bet ir ne oranzine nuo soliariumo  lotuliukas.gif ), tai man visai tinka ir patinka ryskesnis makijazas  blush2.gif  tik kiek suabejojau del dienines dalies  blush2.gif
O manikiuro nemegstu bordo, man jau tada geriau ryskiai raudonas, bet bijau, kad prie sukneles bus visai ne i tema. tiesa ar reikia derinti naguciu spalva prie sukneles?  biggrin.gif

Aciu uz nuomone  4u.gif  smile.gif



ryskus raudonas irgi laaaabai super,man asmeniskai. smile.gif o nagus dazniausia derina su lupdaziu.na isskyrus tuos atvejus kai manikiuras prancuziskas biggrin.gif arba labai kazkas tokio. thumbup.gif manau pasirinksit teisingai.sekmes jums. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo makiazas ir manikiuras labai asmeniski dalykai, nes kiekviena esam isskirtynes. Svarbiausia pries didele svente kuo ivairesniu budu isbandyt, ir pasirinkt toki su kokiu pati nuostabiai jautiesi.
Pati tai as atsisakiau siu proceduru salone, nes zinau, kad padaro ten visai kita zmogu is manes. Tai geriau skirsiu papildomo laiko namuose.
Atsakyti