Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(Raimutia @ 2012 04 16, 07:16)
Tikrai neisizeidziau:) Taip ir jauciau,kad daugumai pasirodys,kad sukneles mano pasirinktos atrodo tokios,kad nuotaka uzgost gali:) Bet as suknele issirinkau su pacia nuotaka ir kiek ejau per salonus,visur ja vedziausi:) Vestuves bus prabangios( ne kukliai,o normaliai),pacios nuotakos suknele bus prabangi( ne pigiai prabangi smile.gif ) O vestuves bus dvare.. wub.gif Pati nuotaka pageidavo,kad mano apranga butu isskirtine ir visiem nekiltu klausimu' gal cia svocia?'  biggrin.gif Gali nuskambet  kaip issisokeles pasisakymas sitas,bet taip nera:) esu paprasta kaip dvi kapeikos,tiesiog nenoriu but pilka pelyte,nes maciau sukneles ir pamergiu ir mamu ,tai tikrai tureciau pritapt:)

Oi, nu tada labai labai viskas tiks wub.gif thumbup.gif Tiesiog kai dabar madinga ne tik prabangias vestuves daryti, o kartais tiesiog vakarene, ir nezinant bendro kontekto, buna sunku susiorentuoti su tom suknelem biggrin.gif O jai dvare wub.gif pagal visas tradicijas, tai pritariu, kad svociai nederetu pasimesti tarp sveciu biggrin.gif

Musu vestuves turetu but is kuklesniu, bet zinant jaunosios tevus paskutine minute viskas gali apsiversti aukstyn kojom doh.gif As renkuosi kazkoki tarpini varianta, kad tiktu svesti sodyboje.
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 16, 07:38)
Oi, nu tada labai labai viskas tiks  wub.gif  thumbup.gif Tiesiog kai dabar madinga ne tik prabangias vestuves daryti, o kartais tiesiog vakarene, ir nezinant bendro kontekto, buna sunku susiorentuoti su tom suknelem  biggrin.gif O jai dvare  wub.gif  pagal visas tradicijas, tai pritariu, kad svociai nederetu pasimesti tarp sveciu  biggrin.gif

Musu vestuves turetu but is kuklesniu, bet zinant jaunosios tevus paskutine minute viskas gali apsiversti aukstyn kojom  doh.gif As renkuosi kazkoki tarpini varianta, kad tiktu svesti sodyboje.
Kad ir kaip bebutu,manau trumpa suknele svociai irgi labai tiktu,neziurint i vieta baliaus:) Viena pvz zinau,kai tolima giminaite svociavo ir buvo su juoda trumpa suknele,raudonais bateliais ir plaukuose toks ala skribeliukas mini,kaip dabar galima pamatyt ant lankeliu kokioj maximoj ar droge ar dar kur:)
Atsakyti
Aš praeitais metais buvau svočia :0 ir irgi labai ilgai ieškojau suknelės. Pamergių nebuvo tai nereikėjo labai derintis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(buzialis @ 2012 04 19, 21:57)
Aš praeitais metais buvau svočia :0 ir irgi labai ilgai ieškojau suknelės. Pamergių nebuvo tai nereikėjo labai derintis.
user posted image

kokia idomi suknele:) Labai grazu! smile.gif
Atsakyti
nuotaka pamergėms išrinko ilgas, graikiško stiliaus sukneles. modelis labai panašus kaip nuotraukoje ir geltonos spalvos. dabar mąstau, kokią man, svočiai rinktis, kad per daug nesipjautų viskas, bet ir nesusiliečiau su pamergėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 15, 14:34)
drinks_cheers.gif  as irgi varvinau seile i sia suknele  wub.gif  nu labai jau ji man patiko, bet atsisakau sios minties del tos pacios priezasties  doh.gif Gal zinot kokia jos kaina, pirkimo ar nuomos? Siaip smalsu  blush2.gif

nuoma 300-350 lt, siustis plagijata is kinu apie 400 lt jei uzmuitins dar pabrangs
QUOTE(Raimutia @ 2012 04 16, 07:16)
Moggie, Sia suknele as irgi ziurejau,man ji irgi nereali(salotine su riuuuzava)  wub.gif  Bet reikia atsizvelgti i tai,kokia suknele bus nuotakos ir pamergiu smile.gif O ta melsva suknele,jeigu pamerges bus trumpom suknytem,tai manau gerai ziuresis:)

pamerges bus trumpom persikines spalvos suknelem, o as pagal sita varianta siusiuos persikene-svelniai rozine suknele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moggie: 25 balandžio 2012 - 14:44
as tai planuoju siutis tokio modelio suknele, tik siek tiek ilgesne, truputeli zemiau keliu. spalva tai cia kiekvienai pagal skoni smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vertigo: 30 balandžio 2012 - 15:00
Svočiutės, prašau patarkit, ar neatrodys keistai, jei būsiu su rankinuku? Būsim su vyru liudininkai, bet daugelį dalykų darysim ką svotai daro. Pamergių nebus, aš puokštės neturėsiu. tai mąstau pasiimti rankinuką, kad galėčiau susidėti man reikiamus daiktus blush2.gif tik bijau, kad nuotraukose neatrodyčiau kaip išsišokėlė, kad per ceremoniją stoviu su rankinuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 05 03, 17:19)
Svočiutės, prašau patarkit, ar neatrodys keistai, jei būsiu su rankinuku? Būsim su vyru liudininkai, bet daugelį dalykų darysim ką svotai daro. Pamergių nebus, aš puokštės neturėsiu. tai mąstau pasiimti rankinuką, kad galėčiau susidėti man reikiamus daiktus  blush2.gif tik bijau, kad nuotraukose neatrodyčiau kaip išsišokėlė, kad per ceremoniją stoviu su rankinuku  blush2.gif

Įtariu rankinukas nebus "tašė", o delninukas? biggrin.gif Nemanau, kad kažkaip juokingai atrodysit mirksiukas.gif Per mano vestuves pamergės kelios ir piršlienė buvo su rankinukais (mažutėliais smulkmenoms susidėt) ir niekam neužkliuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2012 05 03, 16:27)
Įtariu rankinukas nebus "tašė", o delninukas?  biggrin.gif Nemanau, kad kažkaip juokingai atrodysit  mirksiukas.gif Per mano vestuves pamergės kelios ir piršlienė buvo su rankinukais (mažutėliais smulkmenoms susidėt) ir niekam neužkliuvo  ax.gif

tai jei tai būtų delniniukė, tai aš galvos nesukčiau. Bet čia aš būtent apie tašę šneku blush2.gif
Atsakyti
Žiūriu visos renkasi ilgas sukneles, net susimąsčiau. Aš irgi būsiu liudininkė, bet kažkaip iš karto rinkausi tik iš trumpų suknelių. Išsirinkau tokią, dabar galvoju, ar ji tinkama tokiam vaidmeniui unsure.gif

http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Atsakyti
sveikos visos buvusios ir busimos svočiutes.Turiu beda,busiu liudininke bet kaip ir svociute.taciau nezinau kas dedasi,nuo gausybes sukneliu nebezinau ka rengtis man? unsure.gif kai tik pradedu rinktis ,tai lyg kos slibinas pries akis.pasiziurejau salonuose,bet nei vienos nesimatavau.nenoriu atrodyti kaip is karnavalo nes esu ne kudute.nesioju L arba 42dydi.ant saves randu daug trukumu.......patarkit kokia suknyte rinktis ?ar nieko butu jeigu buciau su suknyte kuri dengtu kelienius?nes pamergiu suknytes trumpos,persikines spalvos.vienu zodziu kazkoks man dabar kosmaras.esu isi tikinus kad man ilga netiks. PATARKIT PRASAU> lens.gifo vestuves rugseji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nierce: 07 gegužės 2012 - 20:40