Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

Na as irgi pasirodysiu kokios sukneles laukiu... aisku ne pirkt,nes labai brangu:) Turi atvest i viena salona ja,tai laukiu laukiu laukiu:) laukiama suknele
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2011 08 18, 15:49)
O kokiam mieste ir kokiam salone radot toki grozi?


sveikos,jau kaip tokios nereciau,gal kas galit pasiulyti 42dydi.nu man ji nereali.kadangi turiu ne pacia dailiausia fygura,tai sis modeliukas man laabai pagelbetu.gal kas turit parduoti?arba pasiulykit salonus Vilniuje,kur galima issinuomuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 12 balandžio 2012 - 15:11
Kaip jums tokia suknele g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moggie: 11 balandžio 2012 - 12:37
[quote=moggie,2012 04 11, 13:34]
grazi:) tik ar nepanasu i pamerges? pas mane pamerges panasiom buvo:)
Nors.."kam kalbet,kam patylet" kaip sakoma,nes pati suknele irgi issirinkau nestandartine biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 12 balandžio 2012 - 15:10
merginos gal kas galit pasiulyti,kur Vilniuje galeciau uzbegti i salona,toki normalu,kur galeciau rasti 42dydi suknele.kaip ir liudininke busiu.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2012 04 12, 06:50)
grazi:) tik ar nepanasu i pamerges? pas mane pamerges panasiom buvo:)
Nors.."kam kalbet,kam patylet" kaip sakoma,nes pati suknele irgi issirinkau nestandartine  biggrin.gif

ten pamerges bus trumpom suknelem... o siaip pamergiu sukneles juk visos gali but, jei tik ne baltos biggrin.gif
grazi ir Jusu suknele thumbup.gif as dar norejau sios
user posted image
bet pabijojau nuotaka uzgozt ryskumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 04 14, 19:15)
grazi ir Jusu suknele thumbup.gif  as dar norejau sios bet pabijojau nuotaka uzgozt ryskumu blush2.gif



tikrai nereali, bet as ir pabijociau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau uzsisakius suknele is ebay, bet paskui pakeiciau nuomone ir persisakiau kita, pagaliau gavau, ebay suknele atrode taip
user posted image


Papildyta:
A atrodau taip, neziurim i veida be makiazo ir dar neidegusi kuna blush2.gif pradejau eiti i soliariuma, kad toks suris nebuciau
user posted image
Laukiu komentaru,ypac ar per klubus neatrodau baisiai
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2012 04 15, 11:19)
Sveikos, buvau uzsisakius suknele is ebay, bet paskui pakeiciau nuomone ir persisakiau kita, pagaliau gavau, ebay suknele atrode taip
user posted image
Papildyta:
A atrodau taip, neziurim i veida be makiazo ir dar neidegusi kuna blush2.gif  pradejau eiti i soliariuma, kad toks suris nebuciau
user posted image
Laukiu komentaru,ypac ar per klubus neatrodau baisiai

Man tai labai gražu 4u.gif ir Jums tinka 4u.gif drinks_cheers.gif
Man tik įdomu ar spalvytė atitinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitakosta @ 2012 04 15, 13:30)
Man tai labai gražu  4u.gif ir Jums  tinka  4u.gif  drinks_cheers.gif
Man tik įdomu ar spalvytė atitinka smile.gif

Na realiai truputi tamsesne, bet siaip ciki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 04 14, 19:15)
as dar norejau sios

bet pabijojau nuotaka uzgozt ryskumu blush2.gif

drinks_cheers.gif as irgi varvinau seile i sia suknele wub.gif nu labai jau ji man patiko, bet atsisakau sios minties del tos pacios priezasties doh.gif Gal zinot kokia jos kaina, pirkimo ar nuomos? Siaip smalsu blush2.gif

Maniske jaunoji bus su kaip dabar vadinama "graikisko" tipo suknele, tai as renkuosi kazka visai kuklaus. Nes jai uzsideciau ta ruzavai-salotine wub.gif , tai man rodos tikrai nepagarba nuotakai parodyciau blush2.gif

O siaip tai kaip yra sudetinga issirinkti suknele, kai dar nezinau kokio masto bus svente g.gif Kaip manot, jai pamergiu nebus ar tiktu trumpa iki keliu suknele?
Papildyta:
QUOTE(Raimutia @ 2012 04 03, 09:02)
Na as irgi pasirodysiu  kokios sukneles laukiu... aisku ne pirkt,nes labai brangu:) Turi atvest i viena salona ja,tai laukiu laukiu laukiu:) laukiama  suknele
smile.gif

O kokia suknele planuoja puostis jusu jaunoji? 4u.gif Mano asmenine nuomone, tik neisizeiskit, prasau blush2.gif kad tokio tipo suknute galima tik tuo atveju jaigu nuotaka bus su labai prabangia, pusta suknele, nes kitaip nuotraukose jos gali ir nebelikt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 15, 14:34)
drinks_cheers.gif  as irgi varvinau seile i sia suknele  wub.gif  nu labai jau ji man patiko, bet atsisakau sios minties del tos pacios priezasties  doh.gif Gal zinot kokia jos kaina, pirkimo ar nuomos? Siaip smalsu  blush2.gif

Maniske jaunoji bus su kaip dabar vadinama "graikisko" tipo suknele, tai as renkuosi kazka visai kuklaus. Nes jai uzsideciau ta ruzavai-salotine  wub.gif , tai man rodos tikrai nepagarba nuotakai parodyciau  blush2.gif

O siaip tai kaip yra sudetinga issirinkti suknele, kai dar nezinau kokio masto bus svente g.gif Kaip manot, jai pamergiu nebus ar tiktu trumpa iki keliu suknele?
Papildyta:

O kokia suknele planuoja puostis jusu jaunoji?  4u.gif  Mano asmenine nuomone, tik neisizeiskit, prasau  blush2.gif  kad tokio tipo suknute galima tik tuo atveju jaigu nuotaka bus su labai prabangia, pusta suknele, nes kitaip nuotraukose jos gali ir nebelikt  biggrin.gif

Tikrai neisizeidziau:) Taip ir jauciau,kad daugumai pasirodys,kad sukneles mano pasirinktos atrodo tokios,kad nuotaka uzgost gali:) Bet as suknele issirinkau su pacia nuotaka ir kiek ejau per salonus,visur ja vedziausi:) Vestuves bus prabangios( ne kukliai,o normaliai),pacios nuotakos suknele bus prabangi( ne pigiai prabangi smile.gif ) O vestuves bus dvare.. wub.gif Pati nuotaka pageidavo,kad mano apranga butu isskirtine ir visiem nekiltu klausimu' gal cia svocia?' biggrin.gif Gali nuskambet kaip issisokeles pasisakymas sitas,bet taip nera:) esu paprasta kaip dvi kapeikos,tiesiog nenoriu but pilka pelyte,nes maciau sukneles ir pamergiu ir mamu ,tai tikrai tureciau pritapt:)
Moggie, Sia suknele as irgi ziurejau,man ji irgi nereali(salotine su riuuuzava) wub.gif Bet reikia atsizvelgti i tai,kokia suknele bus nuotakos ir pamergiu smile.gif O ta melsva suknele,jeigu pamerges bus trumpom suknytem,tai manau gerai ziuresis:)
Kibele, suknyte tavo tikria grazi ir tau tinka! thumbup.gif smile.gif AS irgi ziurinejau ebey,bet pabijojau siustis... Bet tu neapsirikai manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimutia: 16 balandžio 2012 - 06:22