Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(kwee @ 2011 05 27, 11:01)


man siandien jau 8 dpi (kiek suprantu dpi - tai verciasi diena po įsodinimo)

keisti pozymiai, kazkaip pradėjo tempti, mausti, kaip pries menesines, tai vienam sone suskausta, tai kitam... oi menesiniu nenoriu dar, dar tegu kabinasi, auga, nepasiduosiu! smile.gif


Man snd 5 dpi,bet jokiu pozymiu nejauciu,na aisku neseniai atsikeliau.As irgi glostau pilvuka ir vis kalbinu kalbinu,tikiuosi bus paklusnus mano maziukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 27, 11:35)
Sakai valytoja?  g.gif  biggrin.gif Rugpjuti atostogos, bet jau dabar imasi, nes nera keliu is mano skyriaus.  rolleyes.gif

Zemyna,tu jau kelis kartus paminejai "mano skyrius" Kas tai?
Atsakyti
Turejau galvoje, kad mano fiv“o syriuje jau yra isejusiu ir beplanuojanciu greitu laiku eiti atostogu. Tai tiek. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 27 gegužės 2011 - 13:17
QUOTE(kwee @ 2011 05 27, 13:01)
Citas, supratau, ir apskirtai ziuriu cia labai daug merginu esanciu siuo metu ne Lietuvoje. zinoma kitose salyse yra nemokamu IVF kartu, bet kaip suprantu ilgai laukti reikia... joo, kai eiles 6 men, tai is viso kankyne...

man siandien jau 8 dpi (kiek suprantu dpi - tai verciasi diena po įsodinimo)

keisti pozymiai, kazkaip pradėjo tempti, mausti, kaip pries menesines, tai vienam sone suskausta, tai kitam... oi menesiniu nenoriu dar, dar tegu kabinasi, auga, nepasiduosiu! smile.gif



Nu jo nemazai cia musu jau. As UK ir iki pirmo karto gali tekti laukti iki 18men doh.gif o9 gali ir visai nemokami nepriklausyt, priklauso kur gyveni. Man is dalies pasiseke nes man paskyre 3 nemokamus ir iki pirmojo laukiau tik 6 men blink.gif , o dabar turetu buti dar maziau laukti, bet dar va net laisko is ligonines negavau kada ateit ir viska aptart. Zodziu sunku.

Kas liecia seima tai ojoj, mes gi vede 10 metu!!! aisku kad visi jei nesako tai bent galvoja, kas cia su mumis blogai. kai kurie net tokia minti drebia, kad mes norim vtik pinigus uzdirbinet (nes UK) o vaiku nenorim. Norisi taip trenkt jiems kad skaudetu kaip mums skauda sirdi, jie net nenumano, kad gal ms UK esam del to kad isgaletume darytis IVF. Jau 2 mokamus LT turejom ir zinom kiek pinigu tai kainuoja o apie stresa nei nekalbu.

Kas liecia pozymius, tai nestumo ir mmm pozymiai vienodi IVF metu, mmm pozymiai gali reiksti nestuma o "nestumo" pozymiai gali reiksti artejnacias mmm. Laikykite mergiaite ir islaukti testuku dienos ir linkiu visoms surasti savo II wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 27, 09:08)
Miargaites  4u.gif

Palieku jus porai savaiciu, ainu zenytis  biggrin.gif 
Viskas.Myliu buciuoju atia  bigsmile.gif

Betute, gražios tau šventės rytoj, gero oro, geros nuotaikos ir saldaus medaus LV 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,atejau ir pas jumis su naujienom ax.gif mes jau po TA... ir MB pirmakart pamate leliukus...didelis jau 61.0 mm,mazasis 56.0mm.Raukslyte matavo tik didziajam,tai 1.60mm,o mazasis kaip visada tiek sportavo,kad teks po savaites vel eiti,dar paklausiu del tu kraujo tyrimu,eme krauja siandien,bet taip ir nesupratau,ar darys ta genetini doh.gif nu svarbu apsiraminau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 27, 18:19)
sveikutes,atejau ir pas jumis su naujienom ax.gif  mes jau po TA...    ir MB pirmakart pamate leliukus...didelis jau 61.0 mm,mazasis 56.0mm.Raukslyte matavo tik didziajam,tai 1.60mm,o mazasis kaip visada tiek sportavo,kad teks po savaites vel eiti,dar paklausiu del tu kraujo tyrimu,eme krauja siandien,bet taip ir nesupratau,ar darys ta genetini doh.gif  nu svarbu apsiraminau  wub.gif

Kaip smagu skaityti tokias naujienas 4u.gif 4u.gif Suteikia ir mums vilties,kad viskas bus gerai. Aukit ir stiprekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 27, 19:19)
sveikutes,atejau ir pas jumis su naujienom ax.gif  mes jau po TA...    ir MB pirmakart pamate leliukus...didelis jau 61.0 mm,mazasis 56.0mm.Raukslyte matavo tik didziajam,tai 1.60mm,o mazasis kaip visada tiek sportavo,kad teks po savaites vel eiti,dar paklausiu del tu kraujo tyrimu,eme krauja siandien,bet taip ir nesupratau,ar darys ta genetini doh.gif  nu svarbu apsiraminau  wub.gif

kaip grazu ir miela skaityti tokias zinias dziugias thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 27, 19:19)
sveikutes,atejau ir pas jumis su naujienom ax.gif  mes jau po TA...    ir MB pirmakart pamate leliukus...didelis jau 61.0 mm,mazasis 56.0mm.Raukslyte matavo tik didziajam,tai 1.60mm,o mazasis kaip visada tiek sportavo,kad teks po savaites vel eiti,dar paklausiu del tu kraujo tyrimu,eme krauja siandien,bet taip ir nesupratau,ar darys ta genetini doh.gif  nu svarbu apsiraminau  wub.gif


Eina sau, kaip faina... dziugiu akimirku ir toliau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Frige1, nuostabios naujienos, paciu geriausiu akimirku, aukite, stiprekite. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 27, 20:19)
sveikutes,atejau ir pas jumis su naujienom ax.gif  mes jau po TA...    ir MB pirmakart pamate leliukus...didelis jau 61.0 mm,mazasis 56.0mm.Raukslyte matavo tik didziajam,tai 1.60mm,o mazasis kaip visada tiek sportavo,kad teks po savaites vel eiti,dar paklausiu del tu kraujo tyrimu,eme krauja siandien,bet taip ir nesupratau,ar darys ta genetini doh.gif  nu svarbu apsiraminau  wub.gif


wub.gif wub.gif wub.gif nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 27, 20:19)
sveikutes,atejau ir pas jumis su naujienom ax.gif  mes jau po TA...    ir MB pirmakart pamate leliukus...didelis jau 61.0 mm,mazasis 56.0mm.Raukslyte matavo tik didziajam,tai 1.60mm,o mazasis kaip visada tiek sportavo,kad teks po savaites vel eiti,dar paklausiu del tu kraujo tyrimu,eme krauja siandien,bet taip ir nesupratau,ar darys ta genetini doh.gif  nu svarbu apsiraminau  wub.gif

wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu,mergytes 4u.gif 4u.gif labai tikiu,kad ir jus greitai galesit dalintis tokiais ispudziais wub.gif wub.gif
Atsakyti