Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Matau dar nemiegi, tai parasysiu, nes irgi nemiegu. smile.gif 4u.gif

Mes savo klecko nesulaukiame jau daugiau nei 7 metai... dar iki vestuviu bandeme, bet nieko... verysad.gif Kol nesusituokeme, niekas nieko, bet tik susituokeme, prasidejo spaudimas, juodas, budavo minuciu, kada noredavosi su kocelu uzvaziuoti...bet ka ten tokiems trumparegiams pasakysi... rolleyes.gif Isvykome svetur, gal ir aciu D, cia ramiau. Yra kas zino, bet va didziausia beda, kad negaliu tevams pasisakyti, tiksliau mamai. verysad.gif Ji visa laika buvo ir yra pries dirbtinusvaikus, labai nusistaciusi pries tokias seimas, tai kai prasideda diskusijos ta tema, gali isivaizduoti, kokius peilius i pasirdzius jauciu... verysad.gif Cia gal D moko mus visus, bet labai liudna, kad tokia ziauri pamoka...nenoriu net isivaizduoti mamos veido, jeigu pavyks, niekada, o gal, kai maziukas paaugs, pasakysiu koks dirbtinasvaikas va pas mus... Vyro tevai gana solidziai reaguoja, patys yra tureje problemu, tai supranta ir tyli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 27 gegužės 2011 - 00:29
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 26, 23:13)
Matau dar nemiegi, tai parasysiu, nes irgi nemiegu.  smile.gif  4u.gif

Mes savo klecko nesulaukiame jau daugiau nei 7 metai... dar iki vestuviu bandeme, bet nieko...  verysad.gif Kol nesusituokeme, niekas nieko, bet tik susituokeme, prasidejo spaudimas, juodas, budavo minuciu, kada noredavosi su kocelu uzvaziuoti...bet ka ten tokiems trumparegiams pasakysi...  rolleyes.gif Isvykome svetur, gal ir aciu D, cia ramiau. Yra kas zino, bet va didziausia beda, kad negaliu tevams pasisakyti, tiksliau mamai.  verysad.gif Ji visa laika buvo ir yra pries dirbtinusvaikus, labai nusistaciusi pries tokias seimas, tai kai prasideda diskusijos ta tema, gali isivaizduoti, kokius peilius i pasirdzius jauciu...  verysad.gif Cia gal D moko mus visus, bet labai liudna, kad tokia ziauri pamoka...nenoriu net isivaizduoti mamos veido, jeigu pavyks, niekada, o gal, kai maziukas paaugs, pasakysiu koks dirbtinasvaikas va pas mus... Vyro tevai gana solidziai reaguoja, patys yra tureje problemu, tai supranta ir tyli.

Gaila,kad mama taip nusistaciusi,geriau tu su ja i diskusijas nesileisk,bent jau kolkas,tik nervus susigadinsi.Seno sukirpimo zmones yra nelanstus naujoviu atzvilgiu,o ypac jeigu dar religingi.Man drauge pasakojo istorija- jos mama kaip ir dauguma mazo miestelio motereliu plake liezuviais kelias vietines mergeles,kurios pastojo nebudamoos istekejusios ir atsitik tu man taip,kad po kiek laiko ir mano drauge pastojo,tai sokas mamelei buvo,bet ji nenusileido,per prievarta istekino nedorele dukra,kad savo gero vardo miestelio taryboje nesusigadintu biggrin.gif biggrin.gif Taigi ir tavo mama sneka turbut nesuvokdama,kad gal netrukus vienas is tu "dirbtinu vaiku" bus jos mylimiausias anukelis ar anukele smile.gif Mes kartais linke piktintis dalykais,kurie mums atrodo blogi ir nereikalingi,nes tolimi kaip kosmosas ir musu asmeniskai neliecia,o viena diena jie bac ir uzkabina mus paciu astriausiu kampu...Tai tokie pamastymai si velyva meta,o mes su mama niekada nebuvom intymiai artimos tad tokios temos neaptarinejam,tiesa sakant,nes neisivaizduoju tevu poziurio i si reikala,reiks kada uzsiminti kai skambinsiu,gal paaiskes,kad ir maniskiai dirbtinu vaiku bijo smile.gif
O kokioj saly jus gyvenat,ar ten ir planuoji operacija ir Ivf ar Lt darysi?
Atsakyti
Labas rytas damos 4u.gif

Pirmiausia tai puolu sveikint Vilte-kns ir Ksises bigsmile.gif Saugom vaikus saugom, gerai maitinames, nesinervuojam, neprisigalvojam ir ramiai sulaukiam teigiamo testo tongue.gif Vasareuk - tau galioja tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas,mergytes 4u.gif Betut tik 1 diena liko,linkiu jums nuostabios sventes ir puikaus oro wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 26, 18:41)
labas mergaites,


QUOTE(ksise @ 2011 05 26, 20:05)
sveikutes,na as jau su snaigiukais,bet va vienas labai silpnas,kazi kaip jie ar isilaikys pas mane. g.gif

ramaus jums laukimo bigsmile.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 27, 01:13)
Mes savo klecko nesulaukiame jau daugiau nei 7 metai...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 26, 22:34)
Na va kaip gerai, kad issiaiskinai, as taip megstu tuna ir jo salotas, teks atsisakyti.  ax.gif

As bendrauju forume, kur pas mano specus gydosi ir sulaukia  nestuke.gif , begalo dziaugiuosi del ju, begalo wub.gif , siandien taip pat del vienos is ju II labai apsidziaugiau, bet kaip tu sakai, sioks toks liudesys yra....ypac, kai lauki, kada prieisi prie pagrindiniu veiksmu. Dar nesenai verkiau del diagnozes, bijojau operacijos, o dabar tik laukiu, kada viskas praeis ir galesiu pradeti su fiv“u.

Dar idomu pasidare, ar visu artimieji zino apie jusu bedeles?  ax.gif  4u.gif

Labos.  4u.gif

Labas rytas.Taip idomiai ir graziai cia abo bendraujat,ikisiu ir as savo trigrasi... tongue.gif
Istorijos panasios,kaip ir mano.as per daktarus jau 3 metai vaikstau.Niekur jie cia neskuba,o man tas laukimas tai nuzudys unsure.gif smile.gif artimiesiesi ir mes nieko labai nesakom.Ai,maziau zimos-ramiau miegos.As is vis nieko nenorejau niekam sakyt,bet kai pirma ivf padare,tai matyt,man ant kaktos uzrasyta buvo... lotuliukas.gif Mamai irgi nieko nesakiau,nei sesei.Gal veliau.
Visos aplinkui drauges ir pazystamos nestuke.gif masiskai siemet,o as kaip durnele... unsure.gif
Siandien atejo mmm,skambucio nera is ligonines.Skambinsiu pati. unsure.gif Jauciu uzmirso mane g.gif Sirdis dreba,kad nepasakytu jog dar vieno ciklo laukt reikes... doh.gif
Mano draugei gydytojas sake,kad negalima valgyt plesriuju zuvu.Tunas,matyt,i ta kategorija ir ieina?
Visoms ramaus laukimo rolleyes.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Miargaites 4u.gif

Palieku jus porai savaiciu, ainu zenytis biggrin.gif Grisiu pas jus jau kai busiu pradejusi visus zygius pas Trejsa, duok Dieve viskas butu gerai ir tas ilgai lauktas startas nenusikeltu ax.gif

O jus graziai elkites, kurios laukiat nenervinkit vaiku, jie viska jaucia wub.gif Ramybes jums ir grizus tikiuosi pamatyti daug labai gerau naujienu is jusu 4u.gif

Na, o mano kitos bendrazyges ir kompanjones, nepamirskit ikalt rytoj sampes mirksiukas.gif As su jumis drinks_cheers.gif Laikykit fronta cia, nepamirskit daug sypsotis, geriausia sitaip biggrin.gif

Viskas.Myliu buciuoju atia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 27, 09:08)
Miargaites  4u.gif

Palieku jus porai savaiciu, ainu zenytis  biggrin.gif  Grisiu pas jus jau kai busiu pradejusi visus zygius pas Trejsa, duok Dieve viskas butu gerai ir tas ilgai lauktas startas nenusikeltu  ax.gif

O jus graziai elkites, kurios laukiat nenervinkit vaiku, jie viska jaucia  wub.gif  Ramybes jums ir grizus tikiuosi pamatyti daug labai gerau naujienu is jusu  4u.gif

Na, o mano kitos bendrazyges ir kompanjones, nepamirskit ikalt rytoj sampes  mirksiukas.gif  As su jumis  drinks_cheers.gif  Laikykit fronta cia, nepamirskit daug sypsotis, geriausia sitaip  biggrin.gif

Viskas.Myliu buciuoju atia  bigsmile.gif

Betut1 dar karta paciu geriausiu oru rytoj ir pacios paciausios nuostabiausios sventes 4u.gif Ir as rytoj uz jusu laime ir sekme pakelsius taure mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu panos uz palaikyma. heart.gif notworthy.gif ,va tik pilvas kaip butu pilnas vandens ir dar burbuliuoja.vakar eidama miegot mintyse kalbinau snaigiukus pasilikt,net ir uzmigau bekalbedama ax.gif
Atsakyti
Linkiu visoms belaukiančioms mergaitems ramaus laukimo bei teigiamo rezultato nestuke.gif ir spaudziu kumstukus 4u.gif
Vakar mergaites diskutavo apie pelesini suri ir zuvis. Iskilo klausimelis, o tai siu produktu reiktu vengti po isodinimo ir nestumo metu? Ar aplamai ju reiktu atsisakyti planuojant leliu? g.gif As taip megstu ta suri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 27, 08:21)
aciu panos uz palaikyma. heart.gif  notworthy.gif ,va tik pilvas kaip butu pilnas vandens ir dar burbuliuoja.vakar eidama miegot mintyse kalbinau snaigiukus pasilikt,net ir uzmigau bekalbedama  ax.gif

Kad burbuliuoja tai gerai thumbup.gif ,pamenu ir as kaip pastoviai gurguliuodavo
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 05 26, 22:23)
...ar ten ir planuoji operacija ir Ivf ar Lt darysi?


Cia darysiuos viska. 4u.gif
Taip, kol musu neliecia, tol kazkaip labai smarkiai nesusimaste kalbame bet ka... o dazniausiai, kuo daugiau kazka neigiame, tas ima ir paliecia. rolleyes.gif


Taja78, skambink butinai, reikalauk demesio. drinks_cheers.gif 4u.gif Uz tuos tris nerimo metus... console.gif 4u.gif


Ksise, saunuole, kalbink, kalbink... wub.gif 4u.gif
Atsakyti