Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ksise @ 2011 05 26, 19:05)
sveikutes,na as jau su snaigiukais,bet va vienas labai silpnas,kazi kaip jie ar isilaikys pas mane. g.gif



saugok save ir ilsekis 4u.gif
Atsakyti
Vilte-kns, dabar lepinkis ir lauk II. wub.gif 4u.gif

Ksise, glostyk pilveli, pasikalbek, liks tikrai. wub.gif 4u.gif

Beta, kaip grazu su ta gitara... wub.gif 4u.gif Kad issipildytu didziausi troskimai. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 26, 19:36)
Vilte-kns, dabar lepinkis ir lauk II.  wub.gif  4u.gif

Ksise, glostyk pilveli, pasikalbek, liks tikrai. wub.gif  4u.gif

Beta, kaip grazu su ta gitara...  wub.gif  4u.gif Kad issipildytu didziausi troskimai.  wub.gif  4u.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 26, 10:49)

Neeee, kita savaite jau vel skambinsiu primint apie save. Nei laisko nei valkatu  blink.gif  Kaip laikosi tavo mazuliai?

ryt i ligonine skanui vaziuoju unsure.gif unsure.gif tikiuosi,kad viskas jiems gerai wub.gif
Papildyta:
vilte-kns,ksise ramaus jums laukimo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 26 gegužės 2011 - 21:24
QUOTE(frige1 @ 2011 05 26, 21:27)
ryt i ligonine skanui vaziuoju unsure.gif  unsure.gif tikiuosi,kad viskas jiems gerai wub.gif
Papildyta:
vilte-kns,ksise ramaus jums laukimo wub.gif


lauksim ispudziu wub.gif
Atsakyti
[quote=kwee,2011 05 26, 08:25]
[quote=vasareuk,2011 05 25, 22:34]

o taip, tikrai, visokiu pozymiu ieskau, pradzioje atrode ooo, cia viena sona skausteli, cia kita, turbut jau kazkas ten vyksta... o dabar praejus jau 7 dienoms po isiodinimo, praejo beveik visi skausmai ir pilvo taip nebepucia, aisku siek tiek jautresni speneliai, bet is esmes kitu pojuciu nera, gal siek tiek jauciasi isskyrose, kazkoks vandenelis, bijau, kad neissiplautu mano mazuliukai, nes esu turejusi hidrosalpingsus, kurie buvo isoperuoti, nors nzn kokios turi buti tos isskyros, kas ir kaip...

beje, del tu dvieju savaiciu, jums gydytojai kaip liepe elgtis? aisku nesportuoti, nesinervuoti ir pan, bet pvz vakar buvau su draugem susitikus, tiek prisijuokem is visko, paskui galvoju, ar as ten juokdamasi savo mazuliuku neiskraciau lotuliukas.gif

sekmes visoms planuojancioms ir laukiancioms!
[/quote]

Na as gavau tokia atmintine:
1.Yra irodyta,kad rukymas ir alkoholiniu gerimu vartojimas gali sumazinti galimybe pastoti. Sitas man kaip ir savaime suprantama,as jokiu budu nesugalvociau to daryti net ir neperspeta,bet cia Anglija tad ir nurodymai idomus biggrin.gif
2.Rekomenduojame gerti foline rugsti.
3.Vengti salycio su dazais ir kitokiais tirpikliais. As dabar net plauku nedazau,kad amoniako neprisikvepuociau.
3.Vengti treniruociu ir pavojingo sporto pvz.jodinejimas arba skvosas.Plaukimas laikomas nekenksmingu.
4.Vengti nesti,kelti arba stumti ypac sunkius objektus
5.Nera moksliskai irodyta bet mes rekomenduojam susilaikyti nuo sekso iki teigiamo nestumo testo.Jeigu yra buve persileidimu-rekomenduojama susilaikyti nuo sekso 6-8 sav kol nestumas bus gerai isitvirtines.
6.Sveika mityba,vengti minkstu brandintu suriu kaip Camembert,Brie ir panasiu pelesiniu suriu.Taip pat vengti netinkamai paruostos mesos.kiausiniu ir zuvies.Deveti pirstines dirbant su zeme,neliesti kates dezutes su ekskrementais.Taip pat riboti tuno,kardzuves ir marlino vartojimu iki dvieju porciju per savaite.
7.Nevartoti jokiu vaistu be gydytojo nurodymo (ta prasme klinikos kur dare Ivf).
8.Pradejus kraujuoti nenutraukti progesterono vartojima ir kreiptis i klinka.

Tad vat kokius nurodymus gavau as is savo klinkos.Kai kurie pvz.apie pelesinius surius ir tuna net i galva nebutu ateje,kad gali turet kazka bendro su bandymu pastoti,bet nerizikuoju ir nurodymu laikausi saziningai.
Siandien is ryto pradejo tempti pilva,toks kaip meslungis tai bijau ir galvot ar cia blogai ir gerai,va ir dabar guliu,bet jauciu kaip spazmuoja desine puse
fear.gif Jus cia raset,kad bijot ar juokdamasi nepakenket,o as turiu alergine sloga tai karts nuo karto taip nusidziaudziu kad atrodo ten viskas atsoks,tai va,as del ciaudulio pergyvenu.
Dar pries Ivf galvodavau,kad as jau tikrai saves nekankinsiu pozymiu ieskojimu,o gavosi kaip ir visoms biggrin.gif Na rytoj isaus kita diena,gal atsiras kitu pozymiu. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 26, 16:41)
labas mergaites,nepykit,kad taip ilgai neparasiau,bet grizau neperseniausiai,pries valandele,pavargau masinoje sedeti:)))))
turiu du stebukliukus  savo pilvelyje,6 ir 8 lasteliu,norejau blasto,bet tikiuosi ,kad sie bus stiprus ir pasiliks pas mane.
kraujuka priduoti liepe po 10 dieneliu  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(ksise @ 2011 05 26, 18:05)
sveikutes,na as jau su snaigiukais,bet va vienas labai silpnas,kazi kaip jie ar isilaikys pas mane. g.gif


Sveikos istoje i kluba,ieskosime pozymiu drauge,taip ir prabegs tos dvi savaiteles.Linkiu mums visom dvieju bruksniuku. 4u.gif
Atsakyti
Kad vengti surio ir tuno net as nepagalvojau. g.gif Laukiu skambucio is ligonines del operacijos, atrodo dienos eina kaip visa amzinybe.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 26, 21:47)
Kad vengti surio ir tuno net as nepagalvojau.  g.gif  Laukiu skambucio is ligonines del operacijos, atrodo dienos eina kaip visa amzinybe....  verysad.gif

Aha,pasidare idomu kuo tie suriai gali pakenkti ir radau stai toki straipsniuka internete,idesiu nuoroda,tiesa,tekstas anglu kalba suriai nestumo metu
Pasirodo tokiuose suriuose palanki terpe augti bakterijoms pvz.listeria ,kurios gali pakenkti negimusiam kudikiui.
Dabar ieskosiu ka blogo gali padaryti tunas ir marlinas biggrin.gif

Kai ko nors lauki laikas sustoja,gal pati gali paskambinti ir pasiteirauti kur jie uztruko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 26 gegužės 2011 - 23:02
Vasareuk, tikras seklys morka. biggrin.gif 4u.gif

Sia savaite dar neskambinsiu, buvau susitikusi su pazystamu, vyriausiu ligonines anesteziologu, pakalbejome apie mano liga, operacija, ejome pas mano specus i fiv “o skyriu, pasirodo, dar nebuvau itraukta i operaciju sarasa doh.gif , sake itrauks kuo greiciau, pats jis dalyvaus operacijoje, bet kaip tu sakai, kai lauki, dienos vezlio greiciu eina... verysad.gif O siandien viena is pazystamu sulauke teigiamu atsakymu, dar vienas laimejimas ir dar daugiau vilties man. wub.gif
Atsakyti
Na vat,issiaiskinau ir del tuno,pasirodo tune yra gyvsidarbio,kurio kiekis aisku mazas ir nekenkia gal nekenkia suaugusiam,bet gali pakenkti vaisiui tai del to ir rekomenduojam vartoti daugiausia 2 kartus i savaite,cia straipsniukas Tunas

Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 26, 22:12)
Vasareuk, tikras seklys morka.  biggrin.gif  4u.gif

Sia savaite dar neskambinsiu, buvau susitikusi su pazystamu, vyriausiu ligonines anesteziologu, pakalbejome apie mano liga, operacija, ejome pas mano specus i fiv “o skyriu, pasirodo, dar nebuvau itraukta i operaciju sarasa  doh.gif , sake itrauks kuo greiciau, pats jis dalyvaus operacijoje, bet kaip tu sakai, kai lauki, dienos vezlio greiciu eina...  verysad.gif O siandien viena is pazystamu sulauke teigiamu atsakymu, dar vienas laimejimas ir dar daugiau vilties man.  wub.gif


Mano aplinkoje irgi daug nesciu moteru,kelios is ju kur ilgai nepastojo.Dziaugiuosi labai del ju ,bet kartu ir liudna trupuciuka,kad likimas mane taip skriaudzia :verysad:Na tikiuosi,kad tuoj ateis ir musu dziaugsmo metas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 05 26, 20:20)
Na vat,issiaiskinau ir del tuno,pasirodo tune yra gyvsidarbio,kurio kiekis aisku mazas ir nekenkia gal nekenkia suaugusiam,bet gali pakenkti vaisiui tai del to ir rekomenduojam vartoti daugiausia 2 kartus i savaite,cia straipsniukas Tunas

Papildyta:
Mano aplinkoje irgi daug nesciu moteru,kelios is ju kur ilgai nepastojo.Dziaugiuosi labai del ju ,bet kartu ir liudna trupuciuka,kad likimas mane taip skriaudzia  :verysad:Na tikiuosi,kad tuoj ateis ir musu dziaugsmo metas  smile.gif


Na va kaip gerai, kad issiaiskinai, as taip megstu tuna ir jo salotas, teks atsisakyti. ax.gif

As bendrauju forume, kur pas mano specus gydosi ir sulaukia nestuke.gif , begalo dziaugiuosi del ju, begalo wub.gif , siandien taip pat del vienos is ju II labai apsidziaugiau, bet kaip tu sakai, sioks toks liudesys yra....ypac, kai lauki, kada prieisi prie pagrindiniu veiksmu. Dar nesenai verkiau del diagnozes, bijojau operacijos, o dabar tik laukiu, kada viskas praeis ir galesiu pradeti su fiv“u.

Dar idomu pasidare, ar visu artimieji zino apie jusu bedeles? ax.gif 4u.gif

Labos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 26, 22:34)
Na va kaip gerai, kad issiaiskinai, as taip megstu tuna ir jo salotas, teks atsisakyti.  ax.gif

As bendrauju forume, kur pas mano specus gydosi ir sulaukia  nestuke.gif , begalo dziaugiuosi del ju, begalo wub.gif , siandien taip pat del vienos is ju II labai apsidziaugiau, bet kaip tu sakai, sioks toks liudesys yra....ypac, kai lauki, kada prieisi prie pagrindiniu veiksmu. Dar nesenai verkiau del diagnozes, bijojau operacijos, o dabar tik laukiu, kada viskas praeis ir galesiu pradeti su fiv“u.

Dar idomu pasidare, ar visu artimieji zino apie jusu bedeles?  ax.gif  4u.gif

Labos.  4u.gif

Laukimas yra zudantis dalykas,pvz.as laukiau 2 men.appintmento vien tam,kad ginekologas pasakytu kad siulys mums Ivf ,uztruko 5 min kol trumpai paaiskino reikala,o mes kamavomes 2 men laukdami verdikto. mad.gif
Tuno salotu nereiks atsisakyti visiskai,galesit valgyt bet tik 2 kartus per savaite,o vat kardzuves,marlino ir ryklio jau jokiu budu,nes juose dar daugiau gyvsidabrio smile.gif Buvo smagu bediskutuojant issiaiskinti apie tokius dalykus kur siaip sau net i galva neateitu pasidometi.Busim dabar gudruoles biggrin.gif
Apie musu problemas tiesiogiai zino tik kelios mano drauges,bet itaria tai visi,nes mes kartu jau 8 metu,o vaikuciu ner...Aisku draugystes pradzioje lialiu neplanavom - emigravom i Uk,mokemes koledze plius dirbom,daug keliavom po pasauli,bet to kelis kartus kraustemes is vienos Uk vietos i kita taigi ne vaikai buvo galvoj,bet po to kai oficialiai susituokem ir nusprendem kad jau laikas likimas atkiso didele spyga smile.gif Mano artimieji ir vyro mama neklausineja ikyriai,jie tiesiog kantriai laukia,bet vat vyro tevo seima (tevas turi kita seima)nepaliauja klausineti pvz.o jus nenorit ar jums nesigauna? biggrin.gif o tai kur pilvas ir pan,po paskutinio vizito grizau issekusi ir nusiminusi verysad.gif
O kaip jusu artimieji?
Atsakyti