Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Beta1 @ 2011 05 26, 14:44)
Aciu mergaites dar karteli, man net truputuka nesmagu  blush2.gif  Juk cia IVF tema, o as cia krykstauju su savo vestuvem  tongue.gif  Nu bet is kart po ju, baigsis visi off topikai, gi varysiu pas Trejsa medaus menesio  biggrin.gif
koks čia nesmagu; dažnai ateinu ir tyliai pasišypsau kaip ruošiesi šiai didžiai šventei. Gražūs įspūdžiai, graži šventė tavęs laukia, smagu skaityti apie tave, automatiškai prisimenu savo laukimo paskutines dienas..
mano laiku oro prognozės irgi buvo ne tokios ir geros, bet žinant sinoptikus, jais pasitikėti negalima - Ketvirtadienis oras visai neblogas. Penktadienis - lyja kiaurą dieną, žvarbus vėjas košia kiaurai, atrodo niekad nenustos lyję.. penktadienio vakare nenumaldomai purškia lietus, rodos nesibaigs pernakt ir dar šeštadieniui liks. šeštadienis - mūsų diena - 6 val. ryto: nebelyja, bet oras neaišku koks bus.. važiuoju iš kirpyklos su taksistu kuris neslepia džiugesio, jog veža mane tokią svarbią man dieną.. jau saulutė išlenda per debesiukus. Visa diena buvo saulėta, tik keli debesiukai atnešė trumputį lietų, bet net nesušlapom, nes tuo metu buvom fotkintis..

Jau turi kažką mėlyno, kažką skolinto, kažką dovanoto? biggrin.gif
Ir dar yra prietaras: su savim vestuvių dieną turėk pinigų. Dėk kur nori, bet turėk. Aš savo pinigėlius buvau įdėjusi į batelį mirksiukas.gif 4u.gif Gėlių puokštės pageidautina ant stalo pasirašant niekur nedėti, o laikyti rankoje.

Aš pasiruošusi pakelti taurę už jūsų laimę. Tik nesupyk - kelsiu sultis, nuo alkoholio paskutiniu metu net purto. Manau, nesvarbu kokį gėrimą gerti, svarbu, kad gersiu už jūsų ilgą ir laimingą gyvenimą kartu biggrin.gif


Atsakyti
Aciu Rute 4u.gif Sakai pinigeliu reikia tureti g.gif Nu man paciai pasidare idomu kur as juos galeciau pasideti, nes busiu ne su bateliais, bet basutem, tai sitas reikalas neidegs hihihi.gif Basutes siuo atveju bus labiau tinkamos per balas striksent biggrin.gif

Citai - a tu pamacius nuotrauka jau manei, kad gavot visos isankstini isskirtini reportaza ? lotuliukas.gif As tau atsiusiu tikra po poros savaiciu mirksiukas.gif

Idomu ka cia reiktu padaryt per vestuves, kad vaiku butu ? lotuliukas.gif Turi gi buti kazkoks triukas biggrin.gif
Atsakyti
wingele super naujienos! taip ir toliau, prasom! wub.gif Iki pat nestuke.gif

Citas
QUOTE
Warwara kaip tavo valkatos?? , juk nuo ju atejimo priklausys kad tavo sekantis kartas?
Tai cia nuo sekanciu mmm priklauso. O sitie jau tvarkingai pasibaige. Tai gi laukiu kitu

Beta1
QUOTE
man net truputuka nesmagu

Tau nesmagu, o mums labai smagu! Tai gi kentek vardant musu lotuliukas.gif

QUOTE
Idomu ka cia reiktu padaryt per vestuves, kad vaiku butu ?

eeee... blush2.gif ta ka daro jaunavedziai tau nepades smile.gif Nes tu KT geri smile.gif Tai gi tiesiog visus tostus uz vaikucius priimk atvira sirdimi! wub.gif

O as uz tavo vaiku sveikata gersiu smile.gif Nors man po blokuojanciu kaz kaip meile alkogoliui isbleso. bet vis vien isgersiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 26 gegužės 2011 - 15:01
QUOTE(Warwara @ 2011 05 26, 16:01)
Beta1
eeee...  blush2.gif  ta ka daro jaunavedziai tau nepades smile.gif Nes tu KT geri smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pas mus baznycioj gitara gros ir dainuos viena mergaite, kuri dabar laukiasi jau 7 men., tai vis mastau, gal tai bus, taip sakant aliuzija i musu busima grazia seima wub.gif
Atsakyti
Beta1
QUOTE
Pas mus baznycioj gitara gros ir dainuos viena mergaite, kuri dabar laukiasi jau 7 men.

Eina sau koks super derinukas!
wub.gif wub.gif

taip sakant aliuzija
be juokios abejones! Antspaudas-parasas
Atsakyti
Aciu uz palinkejimus mergaites. Tik dabar jau pradejau tikrai nerimauti del punkcijos, kazkaip baisoka man darosi unsure.gif
Beta1, geru tau vestuviu ir aisku gardaus meduko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 05 26, 16:53)
Aciu uz palinkejimus mergaites. Tik dabar jau pradejau tikrai nerimauti del punkcijos, kazkaip baisoka man darosi  unsure.gif
Beta1, geru tau vestuviu ir aisku gardaus meduko  4u.gif


Eik tu, nereikia bijot irnesakyk.gif Punkcija tikrai nei tai baisi nei ka.Tau tikriausiai jauduliukas del isibegejusio viso proceso, neisvengiamos kazkokios pabaigos, kai geros mintys pinasi si trupuciu baimes.....Laikykis 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 26, 15:45)
Aciu Rute  4u.gif  Sakai pinigeliu reikia tureti  g.gif  Nu man paciai pasidare idomu kur as juos galeciau pasideti, nes busiu ne su bateliais, bet basutem, tai sitas reikalas neidegs  hihihi.gif  Basutes siuo atveju bus labiau tinkamos per balas striksent  biggrin.gif

Citai - a tu pamacius nuotrauka jau manei, kad gavot visos isankstini isskirtini reportaza ?  lotuliukas.gif As tau atsiusiu tikra po poros savaiciu  mirksiukas.gif



Gali pinigeliu uz liemenuko isikisti, jei jaunosios striptizo tavo programoj nera tai tvarka - nepamesi lotuliukas.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 05 26, 16:01)
wingele super naujienos! taip ir toliau, prasom!  wub.gif  Iki pat  nestuke.gif

Citas  Tai cia nuo sekanciu mmm priklauso. O sitie jau tvarkingai pasibaige. Tai gi laukiu kitu

Beta1

Tau nesmagu, o mums labai smagu! Tai gi kentek vardant musu  lotuliukas.gif
eeee...  blush2.gif  ta ka daro jaunavedziai tau nepades smile.gif Nes tu KT geri smile.gif Tai gi tiesiog visus tostus uz vaikucius priimk atvira sirdimi!  wub.gif

O as uz tavo vaiku sveikata gersiu smile.gif Nors man po blokuojanciu kaz kaip meile alkogoliui isbleso. bet vis vien isgersiu  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif As irgi nenoriu labai jau taip, bet jau toookia proga bent vyno tikrai isgersiu (gal net sampano geriau pagalvojus g.gif ) smile.gif
Atsakyti
labas mergaites,nepykit,kad taip ilgai neparasiau,bet grizau neperseniausiai,pries valandele,pavargau masinoje sedeti:)))))
turiu du stebukliukus savo pilvelyje,6 ir 8 lasteliu,norejau blasto,bet tikiuosi ,kad sie bus stiprus ir pasiliks pas mane.
kraujuka priduoti liepe po 10 dieneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 26 gegužės 2011 - 17:42
sveikutes,na as jau su snaigiukais,bet va vienas labai silpnas,kazi kaip jie ar isilaikys pas mane. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 26, 19:05)
sveikutes,na as jau su snaigiukais,bet va vienas labai silpnas,kazi kaip jie ar isilaikys pas mane. g.gif


Sveikinu tave, tiketi reikia, kad viskas bus gerai ir kaip cia dauguma raso, reikia kuo maziau apie tai galvoti smile.gif Sekmes 4u.gif
Ziuriu netgi dvi, tu ir vilte-kns einate koja kojon, irgi po 10 dienu nuleisi kraujuka?
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 26, 16:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Pas mus baznycioj gitara gros ir dainuos viena mergaite, kuri dabar laukiasi jau 7 men., tai vis mastau, gal tai bus, taip sakant aliuzija i musu busima grazia seima  wub.gif


Kaip miela wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 26, 18:41)
labas mergaites,nepykit,kad taip ilgai neparasiau,bet grizau neperseniausiai,pries valandele,pavargau masinoje sedeti:)))))
turiu du stebukliukus  savo pilvelyje,6 ir 8 lasteliu,norejau blasto,bet tikiuosi ,kad sie bus stiprus ir pasiliks pas mane.
kraujuka priduoti liepe po 10 dieneliu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dabar tik teigiamos emocijos ir po 10 d laukiam II! nestuke.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ksise @ 2011 05 26, 20:05)
sveikutes,na as jau su snaigiukais,bet va vienas labai silpnas,kazi kaip jie ar isilaikys pas mane. g.gif


Kalbink juos kad pasiliktu ir butinai pasiliks wub.gif wub.gif
Atsakyti