Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(wingele @ 2011 06 16, 08:45)
O blyn, o man net nedare pries punckija jokiu tyrimu ir net neapziurejo ta diena pries punkcija mano pilvo

wingele man irgi nieko neziurejo ir nedare jokiu tyrimu
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 15, 17:15)
Liaba  4u.gif

ka tik parsiradau,nusikalus kaip ciucikas....
Tai va,punkcija nusimato penktadieni,tai siandien tik grizau smutkeles pasiimti ir lekiu ryt atgal smile.gif
Foliu daug,E2 3363.Pries dvi dienas buvo apie 1300,sake kaip sesiems foliams butu.Tai nesupratau kame kampas,kad skanas rodo dafiga,o E kazkaip kitaip.Na svarbu uzkilo ir viskas ok.

Rute,tai ar birzelio dvejetukai? bigsmile.gif


Sekmytes tau Rytoj 4u.gif 4u.gif labai lauksim grystant su gerom naujienom ir dar geresne savijauta kad tuoj tuoj susirinksi vaikus siltam auginimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. O pagal ka daktarai sprendzia embrionus ar blastacistukes deti??? Nuo amziaus moters priklauso..., bet skaiciau, kad tikimybe didesne su blastocistukem... Kaip yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2011 06 16, 16:08)
Sveikos merginos. O pagal ka daktarai sprendzia embrionus ar blastacistukes deti??? Nuo amziaus moters priklauso..., bet skaiciau, kad tikimybe didesne su blastocistukem... Kaip yra? g.gif

Pagal besidalijančių ląstelių eigą sprendžia iki kiek galima ir iki kiek geriau auginti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 16 birželio 2011 - 15:31
mane niekas neklause ar noreciau paauginti iki blastocistu, bet sekanti karta nutarem su gydytoja kad auginsim nes zirniukas pas mane isiruose i turistini zygi ir atsidure kiausintakyje prie kiausidziu, o blastos iskart jau ima raustis i gleivine ir zigiais nebeuzsiima. Ech mano mazasis partizanas vis prisimenu as ji smile.gif isdykeli, teko nutraukti jo zygi

o embrionu buvo 14 ir dalinosi gerai, galejome ayginti, na taip jau gaunasi kad pirmas IVf buna bandymu keliu ir machimaliu priemoniu retai kada imasi, na sako kita karta jau kitaip darysime, nes kitom juk ir taip pasiseka ir be blastu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 16 birželio 2011 - 15:35
QUOTE(ramushka @ 2011 06 16, 16:33)
Ech mano mazasis partizanas vis prisimenu as ji  smile.gif  isdykeli, teko nutraukti jo zygi

prisimenu vis tave wub.gif kaip gyvenimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2011 06 16, 13:08)
Sveikos merginos. O pagal ka daktarai sprendzia embrionus ar blastacistukes deti??? Nuo amziaus moters priklauso..., bet skaiciau, kad tikimybe didesne su blastocistukem... Kaip yra? g.gif


Siulyciau ne auginti iki blastukiu nes maza tikimybe kad uzaugs iki ju 3dienu enbrioniukai geriausia,o ir uzsaldziu didesne tikimybe kad atsils,o siaip gyd patars ka geriau daryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2011 06 16, 16:33)
na taip jau gaunasi kad pirmas IVf buna bandymu keliu ir machimaliu priemoniu retai kada imasi, na sako kita karta jau kitaip darysime, nes kitom juk ir taip pasiseka ir be blastu...



tai iseina, kad nera ko labai bandyti, geriau iki blastocistu auginti bigsmile.gif
nezinau, ka man daktare patars, bet prasisiu auginti... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 06 16, 17:13)
Siulyciau ne auginti iki blastukiu nes maza tikimybe kad uzaugs iki ju 3dienu enbrioniukai geriausia,o ir uzsaldziu didesne tikimybe kad atsils,o siaip gyd patars ka geriau daryt  4u.gif


Kiek prisimenu BUM situacija, tai jai idejo 2 embrioniukus, o uz keliu dienu dar ir 1 blastocistuke bigsmile.gif ir jai pasiseke nestuke.gif

o tai negalima puse auginti iki blastocistu, o kita puse uzsaldyti embrionais g.gif gal as jau visai nusisneku blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 06 16, 15:13)
Siulyciau ne auginti iki blastukiu nes maza tikimybe kad uzaugs iki ju 3dienu enbrioniukai geriausia,o ir uzsaldziu didesne tikimybe kad atsils,o siaip gyd patars ka geriau daryt  4u.gif

Auginti iki blastocistu didele rizika,kartais pasiteisina,kartais ne.Man is 15 apvaisintu tik vienas uzaugo iki tikros blastocistos...ir pasiliko thumbup.gif
24 birzelio einu pirmam scanui,meldziuosi,kad viskas butu Ok wub.gif
Ar butu pasiseke su 3 dienu embrionu nezinau g.gif Cia gal laimes dalykas smile.gif
Kaip tavo maziukas,Reginiuk?
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 16, 17:52)
Auginti iki blastocistu didele rizika,kartais pasiteisina,kartais ne.Man is 15 apvaisintu tik vienas uzaugo iki tikros blastocistos...ir pasiliko  thumbup.gif


As manau, jei is 15 uzaugo 1 iki blastocistu, o kiti ne, tai neaisku ar gimdoje uzaugtu... nes kai deda embrioniukus, tai nezino kuris galetu uzaugti iki blastocistos ir implantuotis, o va kai uzauga laboratorijoje ir ideda tai gal ir didesne tikimybe nestuke.gif .

bet gi pastoja ir su embrioniukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2011 06 16, 16:09)
As manau, jei is 15 uzaugo 1 iki blastocistu, o kiti ne, tai neaisku ar gimdoje uzaugtu... nes kai deda embrioniukus, tai nezino kuris galetu uzaugti iki blastocistos ir implantuotis, o va kai uzauga laboratorijoje ir ideda tai gal ir didesne tikimybe nestuke.gif .

bet gi pastoja ir su embrioniukais thumbup.gif

Tai man irgi taip paiskino,mano atveju pasiteisino,nors nervu tai buvo daug,jau galvojau,kad nei vienas neisgyvens ir teks vel viska nuo pradziu pradeti.Aisku ir dabar isgyvenu ar viskas gerai,ar vystosi ir pan,turbut tas nerimo jausmas niekad nebeapleis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2011 06 16, 14:18)
tai iseina, kad nera ko labai bandyti, geriau iki blastocistu auginti bigsmile.gif
nezinau, ka man daktare patars, bet prasisiu auginti... blush2.gif
Papildyta:
Kiek prisimenu BUM situacija, tai jai idejo 2 embrioniukus, o uz keliu dienu dar ir 1 blastocistuke bigsmile.gif ir jai pasiseke  nestuke.gif

o tai negalima puse auginti iki blastocistu, o kita puse uzsaldyti embrionais g.gif  gal as jau visai nusisneku blush2.gif  doh.gif



Galima kai kurie gyd renkasi mixuoti deda 3d embrioniukus o po to dar 1blastuke ar ten kiek..cia nuo gyd priklausys,bet as nerizikuociau ir mano gyd sake nera jokio skirtumo,ir pasisekimu % vienodas tik yra rizika iki ju uzaugint,bet ar uzaugs neaisku,i jeigu nepavyktu tai sekanciam kartui uzsaldytu gali ir nebebuti,nes neaisku ar isaugs,o po to ar atsils va..bet cia tik mano nuomone as jos niekam nekisu cia kiekvienai asmeninis pasirinkimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 16, 14:52)
Auginti iki blastocistu didele rizika,kartais pasiteisina,kartais ne.Man is 15 apvaisintu tik vienas uzaugo iki tikros blastocistos...ir pasiliko  thumbup.gif
24 birzelio einu pirmam scanui,meldziuosi,kad viskas butu Ok  wub.gif
Ar butu pasiseke su 3 dienu embrionu nezinau  g.gif Cia gal laimes dalykas  smile.gif
Kaip tavo maziukas,Reginiuk?


Augam augam mergyte turesim pries 1,5sav buvom scane jau sveriam 350gr :)kaip as sakau pusantro sviesto pakelio hihihi.gif ,jauciuosi gerai,na kartais buna sveikateles trukumu,bet istversiu irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Delena @ 2011 06 16, 15:09)
As manau, jei is 15 uzaugo 1 iki blastocistu, o kiti ne, tai neaisku ar gimdoje uzaugtu... nes kai deda embrioniukus, tai nezino kuris galetu uzaugti iki blastocistos ir implantuotis, o va kai uzauga laboratorijoje ir ideda tai gal ir didesne tikimybe nestuke.gif .

bet gi pastoja ir su embrioniukais thumbup.gif


Labaratorija pirmiausia turi tureti tam tikras geras salygas jas auginti,o gimdoje tikimybe didesne nes naturaliai keliauja ir auga,o tikimybe yra vienoda visiems manau,ka sneket del uzsaldytu tada? O va rezultatai tau pries akis mirksiukas.gif
Atsakyti