Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Damos, labas rytas smile.gif
Beta1 sveikinu tave su statusu lotuliukas.gif linkiu kad atnestu sekmes!
QUOTE
Gal jau prisilake to vyno uztektinai, galetu ir sugrizti is tos savo kaimo gludumos
tai kad i kaima su vynu as tik rugpjuti varysiu.
O dabar tiesiog neturejau ka rasyti. Bet skaiciau...
Cia pas jus naujienos! O pas mane eiline laukimo stadija.
Mano pavarde yra Laukimiene smile.gif smile.gif Arba Laukomee... Kaip ten galima dar, jei vyras butu Laukimas ax.gif

Visoms, kas laukia savo starto, derliaus, punkciju, isodinimo, HCG, testu - dideles sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 06 15, 09:11)
Damos, labas rytas smile.gif


O, ziurekit, atsirado bigsmile.gif O mes jau galvojam, kad i savo kaimuka islekus biggrin.gif Kokiom mintim gyveni, kokios artimiausios ateities perspektyvos nusimato ? bigsmile.gif
Atsakyti
Beta1
QUOTE
Kokiom mintim gyveni, kokios artimiausios ateities perspektyvos nusimato ?

Tai kad jokiom smile.gif
Norejau si cikla eiti savo pingvininiu knopkiu atsiimti - bet neiseis. Nu, reiskia kita eisim. Tai iki kito ciklo dar ilgai, todel pakeiciau pavarde.
Tyliai cia pasisrgsiu uz jusu visu sekme!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 06 15, 09:17)
Beta1

Tai kad jokiom smile.gif
Norejau si cikla eiti savo pingvininiu knopkiu atsiimti - bet neiseis. Nu, reiskia kita eisim. Tai iki kito ciklo dar ilgai, todel pakeiciau pavarde.
Tyliai cia pasisrgsiu uz jusu visu sekme!


Na tyliai tai tyliai ax.gif Bet kai jau islysi vel, as tai zinok reksiu cia visa gerkle biggrin.gif
Atsakyti
Beta1
QUOTE
Bet kai jau islysi vel, as tai zinok reksiu cia visa gerkle
Tu reksi, kad esi nescia? thumbup.gif Tai zinok su malonumu islysiu ta proga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 06 15, 09:22)
Beta1
Tu reksi, kad esi nescia?  thumbup.gif  Tai zinok su malonumu islysiu ta proga  lotuliukas.gif


Ir tada reksiu lotuliukas.gif Ir siaip kai atsibos laukti istempsiu tave i dienos sviesa, pasizmonet siek tiek biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 06 15, 09:33)


O, sitas tonas temutej man jau patinka thumbup.gif O tai cia ziuriu baigiam jau nusidepresint visai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2011 06 14, 06:52)
verysad.gif labukas, mergaites, sugryztu pas jus, gal priimsit mane atgal i savaji rateli? atkelaiuju su savo bedelem as, pasirodo manes laukia tas pats likimas kaip ir kitu daryti ivf. gryzau vakar namo tai kelio nemaciua eidama vos po ratais nepakliuvau is to sielvarto, verkaiu kaip mazas vaikas is kurio atimtas saldainis... net snd dar vis neatsigaunu. vis galvoju kodel ir uz ka man taip verysad.gif  verysad.gif


Suprantu kaip jautiesi, bet kaip merginos ir sako, nepasikliauk tik vieno gyd nuomone ir sulauk tyrimu. Linkiu sekmes ir lauksime naujienu. smile.gif 4u.gif

T.P.Keberiokst, na ir naujienos, tikrai kad uzderejo. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 06 15, 09:11)
Damos, labas rytas smile.gif

sveika prazuvele bigsmile.gif

o as 5ieni soliuoju pas gydytoaj, mano citomegalas pasirodo miega...ti reik naudotis proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 06 15, 09:11)
Cia pas jus naujienos!  O pas mane eiline laukimo stadija.
Mano pavarde yra Laukimiene smile.gif smile.gif Arba Laukomee... Kaip ten galima dar, jei vyras butu Laukimas  ax.gif
Visoms, kas laukia savo starto, derliaus, punkciju, isodinimo, HCG, testu - dideles sekmes!!!


Nu laaaabbbbaaaas bigsmile.gif Tai kaip suprantu tavo sekantis kazkur liepos rugpjucio menesi? Mao irgi turbut panasiu laiku. Kadangi nusprendem nelaukti kovo menesio kada paskirtas kitasd nemokamas IVf tai va jau paskambino del appointmento, einam viska aptarti 06.29 ir labai tikiuosi kad sulaukus liepos mmm pradesim nauja kelione i labai jau trokstama nestukiu skyreli smile.gif Idomu kokia programa si karta taikys g.gif suzinosiu is karto cia prasinesiu smile.gif as beje dar turiu isprausti savo atsotogas 07.22-08.04, bet nieko tokio galiu slopinamuosius ir per atostogas pasibadyt, nieko jie man netrukdo, jau per tiek laiko pasidare kaip rytine kava ir vakarinie pieno stikline lotuliukas.gif


QUOTE(errachka @ 2011 06 15, 10:53)
o as 5ieni soliuoju pas gydytoaj, mano citomegalas pasirodo miega...ti reik naudotis proga 4u.gif


Geros zinio, sekmes penktadieni 4u.gif

Beta1 - jau pasiruosk tuoj pakeisti savo gazeles ypatumus i to "daikto" avatare, atsipalaiduok, nusiramink, ateina raybes ir susikaupimo laikotarpis tau smile.gif Kada tau punkcija? Keberiokst berods penktadieni ar sestadieni ane?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 15, 11:49)
Beta1 - jau pasiruosk tuoj pakeisti savo gazeles ypatumus i to "daikto" avatare, atsipalaiduok, nusiramink, ateina raybes ir susikaupimo laikotarpis tau smile.gif Kada tau punkcija? Keberiokst berods penktadieni ar sestadieni ane?


Gera minti davei, reiks atidziau pasiziuret i ta savo sliuziuka, kazkaip hipnotizuoja lotuliukas.gif

O kada punkcija nusimato, tai zinosiu rytoj, nes darys ta estradiolio tyrima, matys kiek cia dar laiko turim.Bet vienas dalykas aiskus: bus sestadieni arba pirmadieni. Nu labai jau noreciau to sestadienio ax.gif Reiks vakare su savo kiauside siuo klausimu pasitart biggrin.gif
Atsakyti