Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Rute @ 2011 06 13, 20:27)
tik ne pas bogdanskienę  4u.gif o pas latvius nenori? tai vienas iš variantų, kai net iš vln važinėjant gaunasi pigiau.

Laikykitės visos mergytės, kurioms nepasisekė. Žinau, kad žodžiai nieko nereiškia, kai nepasiseka. labai liūdna ir gaila, kad nepavyko. Paliūdėkite ir kilkite eiti į priekį su nauja viltimi ir tikėjimu 4u.gif

aisku, aciu uz informacija, nu matysiu nuspresiu kai pasiruosiu tam, dar is tikruju net nezinau esu pasimetus, nes kazkaip tikejau labai kad si kart pavyks, del latviu pagalvosiu g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ar Jums po histero neskaudejo pilvo? Man savaite, o jau kelias dienas skauda pilva, dega,tempia... Bardakas pilve sad.gif jau net neramu.
Papildyta:
Zuiki,į lv vaziuok. Nenoriu peikt daktares,bet pasirinkimas ne koks.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 06 13, 20:42)
Sveikutes,
Ar Jums po histero neskaudejo pilvo? Man savaite, o jau kelias dienas skauda pilva, dega,tempia... Bardakas pilve sad.gif jau net neramu.
Papildyta:
Zuiki,į lv vaziuok. Nenoriu peikt daktares,bet pasirinkimas ne koks.

o kazi kaip del Usonienes, i lv nzn man tokia problemyte rusu kalbos nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 06 13, 10:02)
o kazi kaip del Usonienes, i lv nzn man tokia problemyte rusu kalbos nemoku  blush2.gif


O anglu moki? Ten puikiai kalba ta kalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 06 13, 18:02)
o kazi kaip del Usonienes, i lv nzn man tokia problemyte rusu kalbos nemoku  blush2.gif


Patarimas keisti ne tik Gyd bet ir klinika! taip pat nenoriu peikt gyd,bet man 3ivf buvo sioj klinikoj nesekmingi.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 06 13, 18:42)
Sveikutes,
Ar Jums po histero neskaudejo pilvo? Man savaite, o jau kelias dienas skauda pilva, dega,tempia... Bardakas pilve sad.gif jau net neramu.
Papildyta:
Zuiki,į lv vaziuok. Nenoriu peikt daktares,bet pasirinkimas ne koks.

Man skaudejo tik ta pacia diena,bet paracetamolis pagelbejo.Savaite tai jau labai daug g.gif manau,kad neturetu taip ilgai jaustis.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 13, 20:18)
O kazin kur naujienos is LV, juk ten visa grupe siandien vaziavo mergaites smile.gif Gal i koki pakeles bariuko uzsuko atsvesti derliu tongue.gif


Taip taip, i bariuka lotuliukas.gif mano bariukas buvo prie krano, nes laku vandeni kaip arklys per dienas, tiesiog baigiu save nugirdyt biggrin.gif O prieaugis mano zinokit visai nieko toks thumbup.gif Paaugo mano burbuliukai iki reikiamo dydzio, tai gavau jau vakar Cetrotide.Trejsas nelabai patenkintas, kad toj vienoj kiausidej ten ju sedi apie 13-15.Jam atrodo per daug apkrovimo kaip vienai pusei.Bet uztat negali zmogus atsizaveti ir atsidziaugti gimda ir jos gleivine hihihi.gif

T.P.Keberiokts - ka tavo kiausides rodo ? bigsmile.gif

Mergaites kurioms nepasiseke - laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 14, 05:27)
Taip taip, i bariuka  lotuliukas.gif  mano bariukas buvo prie  krano, nes laku vandeni kaip arklys per dienas, tiesiog baigiu save nugirdyt  biggrin.gif  O prieaugis mano zinokit visai nieko toks  thumbup.gif  Paaugo mano burbuliukai iki reikiamo dydzio, tai gavau jau vakar Cetrotide.Trejsas nelabai patenkintas, kad toj vienoj kiausidej ten ju sedi apie 13-15.Jam atrodo per daug apkrovimo kaip vienai pusei.Bet uztat negali zmogus atsizaveti ir atsidziaugti gimda ir jos gleivine  hihihi.gif 

T.P.Keberiokts - ka tavo kiausides rodo ?  bigsmile.gif

Mergaites kurioms nepasiseke - laikykites  4u.gif



Labai geros naujienos thumbup.gif Ziurek tu man si karta! As taves juk dar laukiu smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 06 14, 10:30)
Labai geros naujienos  thumbup.gif Ziurek tu man si karta! As taves juk dar laukiu  smile.gif  mirksiukas.gif


Oi Reginiuk, tu tik manes lauk, o as jau tekinom pas tave progai pasitaikius atvarysiu biggrin.gif
Atsakyti
verysad.gif labukas, mergaites, sugryztu pas jus, gal priimsit mane atgal i savaji rateli? atkelaiuju su savo bedelem as, pasirodo manes laukia tas pats likimas kaip ir kitu daryti ivf. gryzau vakar namo tai kelio nemaciua eidama vos po ratais nepakliuvau is to sielvarto, verkaiu kaip mazas vaikas is kurio atimtas saldainis... net snd dar vis neatsigaunu. vis galvoju kodel ir uz ka man taip verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2011 06 14, 10:52)
verysad.gif labukas, mergaites, sugryztu pas jus, gal priimsit mane atgal i savaji rateli? atkelaiuju su savo bedelem as, pasirodo manes laukia tas pats likimas kaip ir kitu daryti ivf. gryzau vakar namo tai kelio nemaciua eidama vos po ratais nepakliuvau is to sielvarto, verkaiu kaip mazas vaikas is kurio atimtas saldainis... net snd dar vis neatsigaunu. vis galvoju kodel ir uz ka man taip verysad.gif  verysad.gif


Kokios bedeles pas jus ? unsure.gif Isivaizduoju, kad tai baisu, daug nerimo ir dar velniai zino ko,bet nezinau kaip kitos, as tai ziuriu i ta IVF kaip i galimybe susilaukti vaiku ir dziaugiuosi, kad tokia yra......Ir tikrai reikai naudotis ta galimybe, nera taip baisu ir nepakeliama mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 14 birželio 2011 - 10:04
Laba,

kiek liudnu naujienu,gaila ....Wingele,Zuuuikis laikykites,nu labai gaila,bet jusu kartas reiskias dar ateityje.Kazkaip atsitiesit ir vel bandysit!

Rute & Co,labai smagu buvo susipazinti ir paplepeti,tik gaila,kad taip trumpai ax.gif Gal dar karteli kada pavyks susibegti....

Beta,kada pribuvai Rygoj?Ka valdzia sake,isleido?

Mano derlius toks,kokio tikrai nesitikejau.Gleivine ir gimda sake labai grazi,8.8 mm.Desinej kiausidej 18,kairej 8 burbuliukai.Va tau ir nieko nejausk biggrin.gif Ir toliau sau nieko nejauciu,tik pilvas ispustas.

Idomu tik tai,kad praeitas kartas su ta pacia doze,o foliu tris kart maziau isejo.Kazin nuo ko priklauso-oro,noro,biciu pienelio,q10,...?
Penktadieni/Sestadieni punkcija.
Atsakyti