Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Mano HCG zemiau 1..... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 13, 10:14)
Mano HCG zemiau 1..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Vajei...laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 13, 13:14)
Mano HCG zemiau 1..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

wingele verysad.gif verysad.gif verysad.gif laikykites abudu. taip tikejausi, kad tau pasiseks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 13, 12:14)
Mano HCG zemiau 1..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

verysad.gif Ir kodel... net nebande kabintis.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 06 13, 13:30)
wingele  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif laikykites abudu. taip tikejausi, kad tau pasiseks verysad.gif


Aciu merginos. Is tiesu, jau vakar apverkiau nesekme, nes pasirode vos vos kraujuko vakar, o ir nuojauta buvo tokia, kad deja... Juk mums nuo pat pradziu nesiseke, po blokuojanciu mmmm velavo 14d., HCG rode 9,49 g.gif , kita diena mmmm, dar po dvieju dienu HCG zemiau 1 ir vistiek startavome, o reikejo sitoj vietoj ir sustoti. Stimuliavosi normaliai tik va po punkcijos gulejau su beveik 39 temp. ir buvo belikes vienas 6 lasteliu. Paskui pries pat isodinima pasidare tas 7lasteliu, ir antras is 3 lasteliu pakilo iki 5. Tad blaivia galva mums ir reikejo mastyti, kad tikimybe kokia tik 5proc. Deja, net nzn ka toliau daryti verysad.gif
Atsakyti
Wingele, labai labai gaila... verysad.gif Stiprybes, tikejimo ir ejimo i prieki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 13, 13:14)
Mano HCG zemiau 1..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Dieve kaip gaila verysad.gif O as tai manau kad ne jus turejo sustoti o daktarai turi blaivia galva mastyti ir patarti. Kam jie mums reikalingi jei negali net tokiu dalyku patarti. Manau kad isliudeje tureturmet viska aptarti su gydytoju ir tada jau spresti ar juo vis dar pasitikit ar reikia keisti, ir labai tikiuosi kad bandysit dar karta, gal po kazkiek laiko, bet nenuleiskit ranku ir nepraraskit vilites 4u.gif


Beta1 ir Keberiokst - laukiam jusu ziniu, kaip ten auginates derliu smile.gif

As paskambinau i ligonine pasakyt kad noriu self funded. tai sake ryt apie 7 ryto pasiskambint nes seselei reikia siandien viska aptarti su daktaru. tai va ryt suzinosiu savo artimiausius planus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 12, 18:43)
tai kad jau nebera jegu kazka daryt,nebent kai praeis sirdies skausmas.dar labai buvo sunku kai vyras pasake gal skirkimes,kad tu turetum vaiku su kitu zmogum(nes pas ji problema),tai pasakiau jam kad jis durnas.oi panos kaip sunku,net nezinau ka bedaryt,kad tas skausmas kazkur dingtu.  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Labai uzjauciu Jus,gaila,kad zodziai cia nepades tad apkabinu tave stipriai,laikykites ir tikekit,kad kitas kartas tikrai bus TAS. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(wingele @ 2011 06 13, 11:14)
Mano HCG zemiau 1..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Uzjauciu Wingele,stiprybe Jums 4u.gif Kitas kartas butinai bus sekmingas.
Atsakyti
sveikos mergaites, visada stebiu sita temele tik mazai kada parasau blush2.gif , dziaugiuos ir liudziu kartu su jumis, tai va noriu pasidalint savo liudesiu siandien atejo mmm, tai va antras kartas man ir vel nepavyko cry.gif , geguzes 26 buvo isodinti 3 snaigiukai, vienas testas rode toki nebloga vaiduokli, buvau jau apsidziaugus, bet siandien visas mano dziaugsmas dingo verysad.gif , dariausi VK klinikoj pas Visockiene, galvoju gal man keisti daktara, as nesakau ji gera gydytoja bet gal kitur butu geriau gal kas zinot kanors apie Bogdanskiene, sakau kitais metais pas ja pabandyt unsure.gif
Atsakyti
Zuuukis, labai gaila. verysad.gif 4u.gif Linkiu trecio uztikrinto! 4u.gif
Atsakyti
Zuuuikis labai gaila sad.gif sad.gif

O kazin kur naujienos is LV, juk ten visa grupe siandien vaziavo mergaites smile.gif Gal i koki pakeles bariuko uzsuko atsvesti derliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 06 13, 19:30)
bet gal kitur butu geriau gal kas zinot kanors apie Bogdanskiene, sakau kitais metais pas ja pabandyt  unsure.gif

tik ne pas bogdanskienę 4u.gif o pas latvius nenori? tai vienas iš variantų, kai net iš vln važinėjant gaunasi pigiau.

Laikykitės visos mergytės, kurioms nepasisekė. Žinau, kad žodžiai nieko nereiškia, kai nepasiseka. labai liūdna ir gaila, kad nepavyko. Paliūdėkite ir kilkite eiti į priekį su nauja viltimi ir tikėjimu 4u.gif
Atsakyti