Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 10, 12:45)
sveikute,
pojuciu pas mane  ne per daugiausiai smile.gif
krutine labai skauda ir  nuotaika viena minute gera ,o kita jau nelabai sad.gif bet tikiuosi,kad praeis cia tos nuotaikos, nes paciai jau ir artimiesiems nebemiela busiu:))))))
o kaip tu jautiesi?ar tau kas nors jau darosi?
as labai laukiu  skano,noriu pamatyt ir isitikint ,kad tikrai esu nestuke.gif  kazkaip nesitiki man nestuke.gif ,beto idomu pas mane vienas ar du stebukliukai wub.gif

As jauciuosi gerai-krutine jautroka,ypac speneliai,bet gyventi tai netrukdo,nuotaiku svyravimu nejauciu,kartais kazkas paznaibo pilveli,bet tai nekelia diskomforto.Vienintelis tikras pozymis - nera mm,o tuo as labai dziaugiuosi,nes pas mane jos budavo ilgos ir skausmingos,tikiuosi bent 9 men ju atsikraciau wub.gif
As irgi labai laukiu scano- rytoj pakartosiu testa,o pirmadieni uzsiregistruosiu scanui,nes siaip tai visai nesitiki dar.Kolkas man mano busena labai patinka- kai as zinau,o aplinkiniai dar nezino tik kartais pagauna svajingai besisypsancia wub.gif
Atsakyti
Sveikos, kokia tyluma... unsure.gif Kaip sekasi, ar turime daugiau geru naujienu? wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas mergai bigsmile.gif

Jei kas atsimenat tokia, tai as griztu i seima biggrin.gif Dabar jau kaip pilnaverte seimos moteris, pasiruosusi seimai ir vaikams biggrin.gif Labai labai aciu visoms uz grazius palinkejimus wub.gif Jei kam idomu, tai mano diena buvo pati paciausia wub.gif oras is ryto buvo toks svelniai pasakius slykstokas, bet kai man dare makiaza, liepe ten uzsimerkti atsimerkti, tai bemirksedama pamaciau ir besisypsanti dangu rolleyes.gif Saulute nuo to momento ir nesitrauke, taip kad Beta liko ir su suknia ir su nuometu ant galvos biggrin.gif Noreciau ta diena kartoti ir kartoti......Nes daug kas prabego pro akis, noreciau dar karteli isgyventi kiekviena momenta wub.gif Nu bet pakaks vestuviniu sapaliniu, einu prie reikalu.

Citai, su mano kantrybe as ne tik skambinciau kas antra diena, bet nebuciau patingejus ir nuvaziuoti i ta ligonine.Issireikalauciau sau demesio biggrin.gif

Kur musu drauge warwara ?

T.P.Keberiokst - laukiam taves LT mirksiukas.gif Kada tau pirmas bakst buvo ?

Na o mano naujienos tokios.Kaip ir planuota, po trumpucio meducio pietu europoj, toliau medu kopinejome tryse su Trejsu biggrin.gif Nelabai romantiska, bet ai irnesakyk.gif Pimas duriukas buvo 06.06 (laabai prasminga data), siandien buvau apsiziureti ka gi ten turiu.O turiu tai daug ko.Sake, apie 15 mazu folikuliuku, bet tas lyderiaujantis, pagal kuri uzsakoma visa muzika siek tiek mazesnis nei turetu buti, 12,1 mm.Sake, kad 5 stimuliacijos diena turetu buti kiek didesnis.Liepe atkeliauti pirmadieni ziureti koks prieaugis biggrin.gif Kaip supratau, tai pagal ta didiji tada paskiria ir Cetrotide, o tie maziukai visokie paskui prisiveja ta lyderi g.gif Zodziu esme ta, kad dabar nervinuosi,kodel jis ne tokio dydzio kaip trejsas noretu ? Ar buvo kam taip, kad paliktu dar porai dienu augti tuos folikulus ? Gal cia del to, kad doze mano tai tokia nedidele, 112.....pirma karta buvo 150, tai viskas ten laiku ir vietoj priaugo.Gal cia del to, kad doze mazesne, tai jie nabagai nespeja augti ? Paliko prie tos pacios dozes iki pirmadienio, paskui matysim.Nes jis bijo, kad nebutu hiperstimuliacijos, nes pas mane tie visi 15 susirinke i viena kiauside doh.gif Kita kiauside nerodo JOKIOS iniciatyvos, bet ji buvo operuota, tai gal del to.Ir siaip, Trejsas tos mano desines kiausides is vis nemato unsure.gif Sako, gal per operacija ir buvo koks smociukas palikes, bet jis jo tikrai nemato.Taip iseina esu su viena kiauside, bet uztat kokia thumbup.gif Dirba uz abi, visli tokia biggrin.gif Gleivine sake super, geriausia matyta per visa diena tongue.gif Jezau koks moralas gavosi, nu bet nepykit, jusu pasiilgau, be to, isdesciau savo arklio dydzio problema ax.gif
Atsakyti


beta 1 sveika sugrizusi wub.gif
man taip pat treijsas buvo palikes kelias dienas ,kad foliai augtu,viskas bus gerai,pamatysi 4u.gif labai nuosirdziai to linkiu
Atsakyti
Labutis smile.gif

Ka tik pasijungiau neta,tai bandau visas naujienas susekti smile.gif

Beta,welcome back 4u.gif Smagu matyti ir smagu,kad svente buvo nuostabi...

Pirmas Bakst buvo ta pacia diena kaip ir tau-06.06 smile.gif Tik kodel man apziuros anksciau neskyre,tik pirmadieni?Sake 8 cd ziuri g.gif
Zodziu,pirmadieni LV sturmuoja lietuvaites-kiek zinau mes jau 4 busim bigsmile.gif

Einu paskaitinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 11, 22:50)
Labas mergai  bigsmile.gif

Jei kas atsimenat tokia, tai as griztu i seima  biggrin.gif 

Sveika sugrįžus ir dar su gerom naujienom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 11, 23:48)
Zodziu,pirmadieni LV sturmuoja lietuvaites-kiek zinau mes jau 4 busim  bigsmile.gif



Kaip cia reiks atpazinti viena kita dabar bigsmile.gif As tai busiu ta, kur dar vestuvinis ziedas nenusitrynes lotuliukas.gif

Bet siaip, kaip idomiai su tom konsultacijom g.gif Tau tik pirmadieni, o as jau siandien guliau ant stalo tongue.gif Ir isejau su akim pilnom asaru, galvojau, kad cia jau sakes kaip blogai ax.gif

Vilte kns - sveikinu mazute wub.gif Puikiai tave pamenu kai abi laukem savo rezultatu rolleyes.gif Dienas skaiciavom, guodem viena kita ax.gif

egk - kaip nuotaikeles ? kokiom mintim gyveni apart laukimo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 11 birželio 2011 - 23:28
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 11, 22:28)
Kaip cia reiks atpazinti viena kita dabar  bigsmile.gif  As tai busiu ta, kur dar vestuvinis ziedas nenusitrynes  lotuliukas.gif

Bet siaip, kaip idomiai su tom konsultacijom  g.gif  Tau tik pirmadieni, o as jau siandien guliau ant stalo  tongue.gif Ir isejau su akim pilnom asaru, galvojau, kad cia jau sakes kaip blogai  ax.gif

Vilte kns - sveikinu mazute  wub.gif  Puikiai tave pamenu kai abi laukem savo rezultatu  rolleyes.gif  Dienas skaiciavom, guodem viena kita  ax.gif

egk - kaip nuotaikeles ? kokiom mintim gyveni apart laukimo ?


As tai sviesi ir issisiepus biggrin.gif

Supratau-atpazinsim,tik vaiksciok iskelus ranka mirksiukas.gif

Idomiai,bet gal tau taip nes po kontraceptiku?Nes man ir pirma konsultacija jis sake 8cd ir dabar paskambinus liepe 8 cd pasirodyt.Nu net nezinau kame tas reikalas.Sakyciau hiperstimuliacija,bet pas mane pks ir turetu buti naturalus polinkis i tai,tai ko man nereikejo anskciau atvaziuot?

Kelintai zadi vaziuot?
Man iseitu apie 10 ten buti(manau taip iseis su autiku).
Atsakyti
Beta, sveika sugrizusi!!! bigsmile.gif wub.gif 4u.gif Labai smagu, kad svente praejo puikiai ir likai su nuometu. biggrin.gif 4u.gif Dabar linkiu, kad meducio kopinejimas su Trejsu baigtusi II. bigsmile.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 11, 22:50)
Labas mergai  bigsmile.gif


sveika sugryzus bigsmile.gif

is kart linkiu II sulaukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 12, 00:41)
Beta, sveika sugrizusi!!!  bigsmile.gif  wub.gif  4u.gif Labai smagu, kad svente praejo puikiai ir likai su nuometu.  biggrin.gif  4u.gif Dabar linkiu, kad meducio kopinejimas su Trejsu baigtusi II.  bigsmile.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(errachka @ 2011 06 12, 10:42)
sveika sugryzus bigsmile.gif

is kart linkiu II sulaukt 4u.gif


Aciu mergaites uz linkejimus 4u.gif

T.P.Keberiokst - nu ir ankstyva tu blink.gif as tai planuoju kokia 11 val. is Vilniaus isvaziuoti, tai ten busiu tik po pietu.Jeigu nera nustatytas tikslus tavo vizito laikas, galiu paimti kartu mirksiukas.gif Gal dar kas ? ekskursija pas Trejsa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 12, 08:52)
Papildyta:
Aciu mergaites uz linkejimus  4u.gif

T.P.Keberiokst - nu ir ankstyva tu  blink.gif  as tai planuoju kokia 11 val. is Vilniaus isvaziuoti, tai ten busiu tik po pietu.Jeigu nera nustatytas tikslus tavo vizito laikas, galiu paimti kartu  mirksiukas.gif  Gal dar kas ? ekskursija pas Trejsa  biggrin.gif



Siaip tai su mielu noru ax.gif ,bet si kart man tikriausiai bus geriau su autiku,bo anksti isvarau,anktsti ir grysiu.O ryt MB tortadienis,tai dar nueisim kur pavakarieniaut smile.gif
Sekanti karta mielai prisijungciau,tik as Kaune smile.gif

Berods Euromergele kompanijos ieskojo,ir dar Rute vaziuoja smile.gif
Atsakyti