Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Dominyyka @ 2011 06 10, 08:15)
Labas rytas,
Ksise privalai kraujuka pasidaryt bet kokiu atveju po ivf, o ne testus gadint ir sau nervus. Suprantu priezastis,kad brangu į kt miesta vaziuot,bet krauja turi pasidaryt. Butina!!!!
Nepyk,bet vaikiska jau atrodo.  4u.gif

jei per savaitgali nesulauksiu mmm(o tuo mazai tikiu)tada jau kazka darysiu.o savatgaliais kur nors daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 10 birželio 2011 - 07:32
QUOTE(ksise @ 2011 06 10, 07:22)
jei per savaitgali nesulauksiu mmm(o tuo mazai tikiu)tada jau kazka darysiu.o savatgaliais kur nors daro?


Sveikos. Na ir kantrumas tavo smile.gif As tokiu atveju tikrai pasiskolinciau pinigeliu ir lekciau HCG daryti, sekmes ir kad tos nelabosios neprasidedu, laukiam geru naujienu ax.gif
Pirmadieni ir as kraujuka priduosiu, tik va pozymiu praktiskai jokiu, tik toks jausmelis kad mmmm ateina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 10, 08:22)
jei per savaitgali nesulauksiu mmm(o tuo mazai tikiu)tada jau kazka darysiu.o savatgaliais kur nors daro?

o tau blastutes ar embrionus sodino ? Buvau truputi atitolusi , tai nesekiau eigos . Nes jei embrionus , tai testui gal ir ber anksti , o kraujui tai pats tas .
Papildyta:
QUOTE(wingele @ 2011 06 10, 08:56)
Sveikos. Na ir kantrumas tavo smile.gif As tokiu atveju tikrai pasiskolinciau pinigeliu ir lekciau HCG daryti, sekmes ir kad tos nelabosios neprasidedu, laukiam geru naujienu  ax.gif
Pirmadieni ir as kraujuka priduosiu, tik va pozymiu praktiskai jokiu, tik toks jausmelis kad mmmm ateina sad.gif

O kelinta diena tau bus pirmadieni ? Ir ka sodino ? Nes ateinanciu menesiniu pozymis , vienas is nestumo pozymiu , svarbu nenusimink anksciau laiko . Nenoriu kartotis , bet man skaudejo tai oi oi oi doh.gif kaip , baisu net prisiminti . Spazmavo taip , kaip per pacias skausmingiausias memes , bet va ir neatejo . mirksiukas.gif Dar gydytojai sako , kad cia gali kiausides skaudeti po stimuliacijos . ax.gif Sekmes pirmadieni !
Atsakyti
Ksise, butinai pasidaryk HCG, is jo galima daug ka matyti, todel tikrai negailek pinigeliu. 4u.gif Mes uz II. smile.gif 4u.gif

Wingele, sekmes, lauksime geru rezultatu! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 10, 08:22)
jei per savaitgali nesulauksiu mmm(o tuo mazai tikiu)tada jau kazka darysiu.o savatgaliais kur nors daro?

Vilniuje daro pigiausiai Geromedoje, tik reikia nuvažiuoti ryte, o Diagnostikos centre padaro per 2 val
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 06 10, 08:10)
o tau blastutes ar embrionus sodino ? Buvau truputi atitolusi , tai nesekiau eigos . Nes jei embrionus , tai testui gal ir ber anksti , o kraujui tai pats tas .
Papildyta:

O kelinta diena tau bus pirmadieni ? Ir ka sodino ? Nes ateinanciu menesiniu pozymis , vienas is nestumo pozymiu , svarbu nenusimink anksciau laiko . Nenoriu kartotis , bet man skaudejo tai oi oi oi  doh.gif  kaip , baisu net prisiminti . Spazmavo taip , kaip per pacias skausmingiausias memes , bet va ir neatejo . mirksiukas.gif Dar gydytojai sako , kad cia gali kiausides skaudeti po stimuliacijos . ax.gif Sekmes pirmadieni  !


Man pirmadieni bus 11dpi, galvojau testuka savaitgali darytis, bet kogero pakentesiu iki pirmadienio HCG, kad nuotaikos iki pirmadienio nesusigadinciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 09, 23:07)
Na ka,merginos,dingstu porai dienu.Laukia kelione i LT,siek tiek reikaliuku,bet pasistengsiu interneta kuo greiciai isigyti.
Visoms kuo geriausiu rezultatu!

Jei temele uzsibaigs,atidaykit kuri nors?! 4u.gif


Laukiam prisingiancios is lietuvos smile.gif Kiel laiko uzsibusi ten? gal iki testo jau bigsmile.gif

Ksise - mes cia vilti islaikom iki pabaigos smile.gif

Wingele - sekmes tau pirmadieni, o jei neistversi kumstukai suspausti ir savaitgaliui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 10 birželio 2011 - 10:06
Sveikos merginos,

turiu klausimėlį: po punkcijos turėčiau leistis Ziborą, bet šio vaisto tiekimas stringa, tad nusipirkau Fragminą, gydytoją sakė, kad jis yra analogiškas Ziborui, gal kuriai teko leisti Fragminą? Gal žinote ar yra skirtumas kurį vaistą leistis ir koks vaisto poveikis?
Dėkoju už atsakymą iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 10, 09:48)
Man pirmadieni bus 11dpi, galvojau testuka savaitgali darytis, bet kogero pakentesiu iki pirmadienio HCG, kad nuotaikos iki pirmadienio nesusigadinciau smile.gif


wingele laikysiu kumscius suspaudus tvirtatai tvirtai,kad tik ,kad tik nestuke.gif man atrodo,kad taip ir bus,nuojauta sako:)man irgi jokiu pozymiu nebuvo prisimeni?o kai pasidariau pirma testa tai isvis nosi buvau nukabinus,bet 9 dpi jau rode vaiduokliuka,o 10 diena jau kraujas parode,kad as nestuke.gif linkiu tau to pacio ir visosms kitoms mergaitems taip pat,tikiu,kad visoms pasiseks:*

ksise kol nera atejusios tavo mmm ,tol buk optimistiskesne wub.gif

visoms mergaitems SEKMES wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 10, 12:19)
wingele laikysiu kumscius suspaudus tvirtatai tvirtai,kad tik ,kad tik  nestuke.gif  man atrodo,kad taip ir bus,nuojauta sako:)man irgi jokiu pozymiu nebuvo prisimeni?o kai pasidariau pirma testa tai isvis  nosi buvau nukabinus,bet 9 dpi jau rode vaiduokliuka,o 10 diena jau kraujas parode,kad as  nestuke.gif  linkiu tau to pacio ir visosms kitoms mergaitems taip pat,tikiu,kad visoms pasiseks:*

ksise kol nera atejusios tavo mmm ,tol buk optimistiskesne wub.gif

visoms mergaitems SEKMES wub.gif


Aciu vilte-kns, aciu visoms mergaitems, laikom kumstukus uz mane smile.gif Jau leksiu namucio pagulet, miegociau ir miegociau istisas dieneles. Gero savaitgalio visoms, jeigu nebeparasysiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,kaip laikotes?
Wingele ir Ksise linkiu,kad mm nebeateitu.
Vilte-kns - kaip jautiesi? ar jauti kokius nors pozymius jau?
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 10, 12:53)
Sveikos mergaites,kaip laikotes?
Wingele ir Ksise linkiu,kad mm nebeateitu.
Vilte-kns - kaip jautiesi? ar jauti kokius nors pozymius jau?

sveikute,
pojuciu pas mane ne per daugiausiai smile.gif
krutine labai skauda ir nuotaika viena minute gera ,o kita jau nelabai sad.gif bet tikiuosi,kad praeis cia tos nuotaikos, nes paciai jau ir artimiesiems nebemiela busiu:))))))
o kaip tu jautiesi?ar tau kas nors jau darosi?
as labai laukiu skano,noriu pamatyt ir isitikint ,kad tikrai esu nestuke.gif kazkaip nesitiki man nestuke.gif ,beto idomu pas mane vienas ar du stebukliukai wub.gif
Atsakyti