Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 15:15)
Durnas klausimas,bet ar LT galima laisvai svirkstu ir adatu nusipirkti ar ne?

Švirkštų ir adatų tikrai galima nusipirkti, tik bijau, kad labai mažų adatėlių ir šviršktų nerasi. 4u.gif
Kai man reikėjo ieškojau insulininės adatėlės į pilvą vaistus susileisti. Būčiau su visu švirkštu nusipirkusi ir paskui tik adatėlę panaudojusi. Deja, per kelias vaistines perėjau, tai insulininių neturėjo nei viena vaistinė ir sakė seniai jau tokių neturi. Teko pirkti mažiausius jų turimus švirkštus su adatom. Tai išsisukom su vyru pusę adatos į pilvą durdami.
Papildyta:
Pagalvojau, taigi pas latvius kai važiuosi apžiūrai pasiimsi. Jie ten tokio gėrio tikrai turi. PAs tą pačią Baibą paprašysi ir ji tau parūpins tų švirkštų su adatom mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jo,man tu mazuju ir reikia.Tai gerai,kad perspejai-prasysiu Baibos.
Kitu,didesniu,reikes tik jei pastosiu.Jos progesteronui leisti,tai dviems savaitems turiu,reikes tik dar vienai susiveikt jei testukas teigiamas ir tada as jau vel UK gausiu,nes teks eit recepto progesteronui.

Nuo ryt pradedu clexane,steroidus ir antibus.Kazin kaip nepasimest visame tame? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 12:15)
Durnas klausimas,bet ar LT galima laisvai svirkstu ir adatu nusipirkti ar ne?

Nuejau i vaistine galvojau dasipirksiu svirkstu nes truks.Tai jie gali tik po 100 kiekvienu.Iseitu po 100 svirkstu ir po 100 adatu,ir dar po tiek pat kitokio kiekio ir storio.Realiai man reikia tik po 7.Tokiais kiekiais as ir internete galiu uzsakyti,bet jau dabar nespesiu,nebent bus next day delivery.

Citas,sekmes sestadieni!
Issiunciau registruotu skubiu,sake per mazdaug tris dienas nueina.Nu labai idomu kaip baigsis,tikiuosi,kad gerai.


As turiu pilna svirkstu namie,buciau zinojus buciau tau siandien issiuntus,o iki kada tau reikia??
Atsakyti
[quote=T.P.Keberiokst,2011 06 07, 16:15]
Durnas klausimas,bet ar LT galima laisvai svirkstu ir adatu nusipirkti ar ne?

Be problemų, tik jeigu reikia mažyčių, teks pirkti visą insulininį švirkštą, nes tokių mažyčių jie neparduoda (bent prieš metus taip buvo). LV duoda su vaistais kartu ne tik švirkštus su adatomis, bet ir dezinf. servetėles. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
As penktadieni anksti ryte isskrendu,tai reikia kad ketvirtadieni ateitu.Nelabai jau ir spetu.
Rimtai,uzsisakyciau internetu,bet kazkaip simtais nesinorejo krauti,galvojau vaistinej be problemu gausiu.O be problemu pas juos pasirodo tik su receptu biggrin.gif

Nu nieko,kaip nors LV ir LT vaistinese apsiprekinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 14:40)
As penktadieni anksti ryte isskrendu,tai reikia kad ketvirtadieni ateitu.Nelabai jau ir spetu.
Rimtai,uzsisakyciau internetu,bet kazkaip simtais nesinorejo krauti,galvojau vaistinej be problemu gausiu.O be problemu pas juos pasirodo tik su receptu biggrin.gif

Nu nieko,kaip nors LV ir LT vaistinese apsiprekinsiu ax.gif


Aisku,nelabai spes jauciu..Nu tikekimes kad rasi LV,sekmes tau didziausios Startuojant! tikiuosi is taves labai geru rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mergaites! mirksiukas.gif reikia jusu pagalbos - kam taike ilgaja schema??
Grizau po konsultacijos is LV ir dabar esu visiskai pasimetusi.. kazkaip galvoju, kad kazko as dar nesuprantu.. blush2.gif pagal gydytojo nurodyma 17 d. tureciau susileisti dipherelina (tai bus 22 CD) ir tik liepos 8 d. reiketu nuvaziuoti i LV apziurai ir tik tada paskirs vaistus stimuliavimui.. tai cia jau bus 43 CD?? g.gif punkcija tada butu mazdaug apie liepos 19 d. nu ir uz poros dienu isodinimas.. niekaip as nesuprantu..pagal ka cia tuos terminus nustate.. siaip mano ciklas 29-30 d. Gal galite kas nors man apie ta ilgaja schema daugiau papasakoti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xlx @ 2011 06 07, 20:33)
Labas mergaites!  mirksiukas.gif reikia jusu pagalbos - kam taike ilgaja schema??
Grizau po konsultacijos is LV ir dabar esu visiskai pasimetusi.. kazkaip galvoju, kad kazko as dar nesuprantu.. blush2.gif pagal gydytojo nurodyma 17 d. tureciau susileisti dipherelina (tai bus 22 CD) ir tik liepos 8 d. reiketu nuvaziuoti i LV apziurai ir tik tada paskirs vaistus stimuliavimui.. tai cia jau bus 43 CD?? g.gif punkcija tada butu mazdaug apie liepos 19 d. nu ir uz poros dienu isodinimas.. niekaip as nesuprantu..pagal ka cia tuos terminus nustate.. siaip mano ciklas 29-30 d. Gal galite kas nors man apie ta ilgaja schema daugiau papasakoti?  rolleyes.gif


Cia kurioj klinikoj?Tikriausiai ne Embrions,nes anie atostogauja liepa...

Tai per ta laika tau dar turetu ateiti mm,tai jau nebutu 40+ CD.
Nesu susidurus su dipherelinu,jis blokuoja,kiek ilgai nezinau,bet as slopinausi su buserelinu.Tai tris savaites leidausi,per ta laika sulaukiau mm,scana patikrinti ar nusislopino dariausi gal 9cd,jei galima taip pavdinti,nes jokio skirtumo kokia ten diena jei nieks nevyksta,ir stimuliacija pradejau 11cd.Tai siaip viskas skamba kaip ir normaliai,jei manyt kad tas dipherelinas veikia ilgai ir tavo naturalu cikla laikys isjunges iki liepos 8.Gal kitos dar ka pridurs,gal kas daugiau su dipherelinu susidure....
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 23:03)
Cia kurioj klinikoj?Tikriausiai ne Embrions,nes anie atostogauja liepa...

Tai per ta laika tau dar turetu ateiti mm,tai jau nebutu 40+ CD.
Nesu susidurus su dipherelinu,jis blokuoja,kiek ilgai nezinau,bet as slopinausi su buserelinu.Tai tris savaites leidausi,per ta laika sulaukiau mm,scana patikrinti ar nusislopino dariausi gal 9cd,jei galima taip pavdinti,nes jokio skirtumo kokia ten diena jei nieks nevyksta,ir stimuliacija pradejau 11cd.Tai siaip viskas skamba kaip ir normaliai,jei manyt kad tas dipherelinas veikia ilgai ir tavo naturalu cikla laikys isjunges iki liepos 8.Gal kitos dar ka pridurs,gal kas daugiau su dipherelinu susidure....



As lankausi EGV klinikoje. Visada man ten patikdavo, bet paskutine konsultacija tai buvo tokia ka as zinau.. nelabai ka as ir issikonsultavau.. atrode, kad gydytojas labai kazkur skuba, tai taip kazkaip atmestinai viska greitai papasakojo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(xlx @ 2011 06 07, 22:33)
Labas mergaites!  mirksiukas.gif reikia jusu pagalbos - kam taike ilgaja schema??
Grizau po konsultacijos is LV ir dabar esu visiskai pasimetusi.. kazkaip galvoju, kad kazko as dar nesuprantu.. blush2.gif pagal gydytojo nurodyma 17 d. tureciau susileisti dipherelina (tai bus 22 CD) ir tik liepos 8 d. reiketu nuvaziuoti i LV apziurai ir tik tada paskirs vaistus stimuliavimui.. tai cia jau bus 43 CD?? g.gif punkcija tada butu mazdaug apie liepos 19 d. nu ir uz poros dienu isodinimas.. niekaip as nesuprantu..pagal ka cia tuos terminus nustate.. siaip mano ciklas 29-30 d. Gal galite kas nors man apie ta ilgaja schema daugiau papasakoti?  rolleyes.gif
kiek man aiškino dėl dipherelino. Aš leidžiuosi vienkartinę dozę dipherelino likus savaitei iki mmm. Po dipherelino suleidimo: jei mmm atsivelka per pirmas 4 dienas, laukiu kad praeitų iki (apie) 10 dienų po diferelino suleidimo ir varau į kliniką pradėti stimuliacijos; kitu atveju, jei mmm atsivelka po 5 dienų ir vėliau, važiuoju apžiūrai antrą ciklo dieną, tuomet patikrina echo ir pradeda stimuliaciją. Po stimuliacijos pradėjimo punkcija daroma 10-17 dieną (čia jau kaip kieno organizmas reaguoja į vaistus). Vėliau įsodinimas.

MAn dipherelinas pirmąkart paankstino keliom dienom mmm atėjimą. Šį kartą mmm užtrukusios, laukiu dabar kol pareis.

Tiesa, pamiršau tavo atveju turbūt esminį dalyką. Kai susileidi diphereliną ir mmm ateina vėliau nei po 5 dienų - visai nebesvarbu nuo kurios ciklo dienos tave pradės stimuliuoti. Nes organizme niekas nevyksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 08 birželio 2011 - 07:42
sveikutes,ko cia taip tylu??? g.gif as tai va dar nesulaukiau mmm,bet jauciu kad tuoj tuoj pareis.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 08, 16:50)
sveikutes,ko cia taip tylu??? g.gif as tai va dar nesulaukiau mmm,bet jauciu kad tuoj tuoj pareis.



O hcg nedarei?
Atsakyti