Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Citas @ 2011 06 07, 10:20)
Smagu jau viskas isibegeja  bigsmile.gif Bet gi tu UK ar ne? Tai kodel tie lenkai su tavim ne angliskai kalbejo  lotuliukas.gif ?


Daugume lanku galvoja kad mes juos suprantam lotuliukas.gif
As vis Varau tokiam lenkui masina plaut tai visada su manim lenkiskai sneka,o as sakau nesuprantu taves,o jam vistiek tas pats lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 07, 11:20)
Smagu jau viskas isibegeja  bigsmile.gif Bet gi tu UK ar ne? Tai kodel tie lenkai su tavim ne angliskai kalbejo  lotuliukas.gif ?



UK as.O lenkai cia su visai lenkiskai sneka.Darbe anksciau su lenkais dirbom,tai zino,kad is LT,vistiek ateina ir lenkiskai sneka.Tipo privalai suprasti juos biggrin.gif
Pas MB darbe irgi tas pats.Karaliukai jie truputi toj UK jauciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 06 07, 13:25)
Daugume lanku galvoja kad mes juos suprantam  lotuliukas.gif
As vis Varau tokiam lenkui masina plaut tai visada su manim lenkiskai sneka,o as sakau nesuprantu taves,o jam vistiek tas pats  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 13:28)
UK as.O lenkai cia su visai lenkiskai sneka.Darbe anksciau su lenkais dirbom,tai zino,kad is LT,vistiek ateina ir lenkiskai sneka.Tipo privalai suprasti juos biggrin.gif
Pas MB darbe irgi tas pats.Karaliukai jie truputi toj UK jauciasi smile.gif


Supratau, ale cudakai lotuliukas.gif Nu su manim pradetu lenkiskai tai as atsakyciau lietuviskai drinks_cheers.gif As suprantu kad masinos plovykloj taip daro, bet klinikoj bigsmile.gif
Keberiokst ar jau visus tyrimu rezultatus turi?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 07, 11:48)
Supratau, ale cudakai  lotuliukas.gif Nu su manim pradetu lenkiskai tai as atsakyciau lietuviskai  drinks_cheers.gif  As suprantu kad masinos plovykloj taip daro, bet klinikoj  bigsmile.gif
Keberiokst ar jau visus tyrimu rezultatus turi?


Nea,va dabar kaip tik einu i pasta,siuntinuka i Graikija issiusiu.
Buciau per darba siuntus,ale durne pasakiau,kad kraujo meginys i labe eina.Galejau pasakyt,kad USB koks ir jau ryt siuntinukas Graikijoj tupetu.

Vakar skambinausi del Cikagos tyrimu,sake nauja tvarka atsiuncia rezus i namus.Tai paprasiau,kad kaip nors kitaip padarytu nes man tuoj isvaziuot reikia,tai labai labai tikiuosi,kad jei iki ryt negausiu,tai atfaksuos.

Kada tau appoitmentas? Nezinau kada dar su sekanciu startuosi?
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 07, 09:25)
nu  tikrai idomi pas jus tvarka,mano ligoninej tai liepe po 14d atvaziuot HCG pas juos pasidaryt smile.gif o tada skanas po 3 ar 4 sav....o tu jei nori anksciau,tai vaziuok i A&E,tave nusius i early pregnancy assesment ir padarys skana mirksiukas.gif tik turi sakyt,kad skauda ar teplioja...as taip vaziavau praejus 3sav po blasto isodinimo,man pradejo tepliot unsure.gif tai vieno leliuko jau sirdute plake wub.gif

Va siandien pasiskambinau i klinika tai liepe pakartoti testa sestadieni ir tada jiems pasiskambint tai pasakys kada atvaziuoti scanui.Paklausiau - o gal kraujo testo padarytumet?Sako- testai yra patikimi tai jei rodo tai yra.Taigi,dabar lauksiu sestadienio. O del A&E tai tikrai nenoriu tuo uzsiimti,nes jauciuosi gerai ir tikrai manau,ka 4 testai meluot negali (snd pasidariau dar viena biggrin.gif )
Pasirodo kiekviena klinika turi savo kestenybiu,maniske ypatingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 13:53)
Nea,va dabar kaip tik einu i pasta,siuntinuka i Graikija issiusiu.
Buciau per darba siuntus,ale durne pasakiau,kad kraujo meginys i labe eina.Galejau pasakyt,kad USB koks ir jau ryt siuntinukas Graikijoj tupetu.

Vakar skambinausi del Cikagos tyrimu,sake nauja tvarka atsiuncia rezus i namus.Tai paprasiau,kad kaip nors kitaip padarytu nes man tuoj isvaziuot reikia,tai labai labai tikiuosi,kad jei iki ryt negausiu,tai atfaksuos.

Kada tau appoitmentas? Nezinau kada dar su sekanciu startuosi?


Bet gi ir paste gali imti next day delivery, brangiau, bet manau verta.

Einu sestadieni si kalbetis ir labai tikiuosi jau suregsti plana del sekancio ivf, nes nezinomybe blogiau nei ilgokas laukimas doh.gif

Mergaites dar norejau paklausti, man va teplioja jau 3 dienos, bet taip lyg rudai, lyg kraujo pasirodo, tai vel rudai. Kazkaip issigandau nes zinau kad rudas teplijimas gali reiksti endometrioze sad.gif nors man jos nenustate per dvi laporoskopijas bet sakau gal ji gali issivystyti po kiek laiko g.gif niekaip normaliai valkatos neateina unsure.gif


QUOTE(vasareuk @ 2011 06 07, 14:03)
Va siandien pasiskambinau i klinika tai liepe pakartoti testa sestadieni ir tada jiems pasiskambint tai pasakys kada atvaziuoti scanui.Paklausiau - o gal kraujo testo padarytumet?Sako- testai yra patikimi tai jei rodo tai yra.Taigi,dabar lauksiu sestadienio. O del A&E tai tikrai nenoriu tuo uzsiimti,nes jauciuosi gerai ir tikrai manau,ka 4 testai meluot negali (snd pasidariau dar viena  biggrin.gif )
Pasirodo kiekviena klinika turi savo kestenybiu,maniske ypatingai  smile.gif


O kokioj tu klinikoj gydaisi? Tikrai keista kaip anglijoj, jie cia tik kraujo tyrima pripazista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 07, 13:03)
Va siandien pasiskambinau i klinika tai liepe pakartoti testa sestadieni ir tada jiems pasiskambint tai pasakys kada atvaziuoti scanui.Paklausiau - o gal kraujo testo padarytumet?Sako- testai yra patikimi tai jei rodo tai yra.Taigi,dabar lauksiu sestadienio. O del A&E tai tikrai nenoriu tuo uzsiimti,nes jauciuosi gerai ir tikrai manau,ka 4 testai meluot negali (snd pasidariau dar viena  biggrin.gif )
Pasirodo kiekviena klinika turi savo kestenybiu,maniske ypatingai  smile.gif

net neturek tokiu minciu,kad meluoja,aisku,kad esi nestuke.gif o del skano,ar irgi nebuciau vaziavusi,jei ne tepliojimai schmoll.gif cia tik siuliau,jei labai nori ir nekantrauji pamatyt stebukleli/ius mirksiukas.gif jo,cia UK,keistenybiu pilna visur pas juos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 07, 12:11)
O kokioj tu klinikoj gydaisi? Tikrai keista kaip anglijoj, jie cia tik kraujo tyrima pripazista smile.gif

Bourn Hall Kembridze,cia apie mano klinika Bourn Hall
O sita moteris mano bendradarbe,ji pernai pagimde dukryte per savo 40- ta gimtadieni wub.gif Cia jos istorija Sekmes istorija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 07 birželio 2011 - 13:20
QUOTE(Citas @ 2011 06 07, 13:11)
Bet gi ir paste gali imti next day delivery, brangiau, bet manau verta.

Einu sestadieni si kalbetis ir labai tikiuosi jau suregsti plana del sekancio ivf, nes nezinomybe blogiau nei ilgokas laukimas  doh.gif 

Mergaites dar norejau paklausti, man va teplioja jau 3 dienos, bet taip lyg rudai, lyg kraujo pasirodo, tai vel rudai. Kazkaip issigandau nes zinau kad rudas teplijimas gali reiksti endometrioze sad.gif nors man jos nenustate per dvi laporoskopijas bet sakau gal ji gali issivystyti po kiek laiko  g.gif 

as tau tuoj dirza istrauksiu,endometrioze tu biggrin.gif biggrin.gif matyt taip reaguoja organizmas,nepamirsk,kad sikart kabinosi,tai ir su mmm gali buti kitaip...man kai buvo endo,tai ir rado ja,butu rade ir tau,nemanau,kad ji taip lyg is niekur po IVF paeme ir atsirado tongue.gif
Atsakyti
Durnas klausimas,bet ar LT galima laisvai svirkstu ir adatu nusipirkti ar ne?

Nuejau i vaistine galvojau dasipirksiu svirkstu nes truks.Tai jie gali tik po 100 kiekvienu.Iseitu po 100 svirkstu ir po 100 adatu,ir dar po tiek pat kitokio kiekio ir storio.Realiai man reikia tik po 7.Tokiais kiekiais as ir internete galiu uzsakyti,bet jau dabar nespesiu,nebent bus next day delivery.

Citas,sekmes sestadieni!
Issiunciau registruotu skubiu,sake per mazdaug tris dienas nueina.Nu labai idomu kaip baigsis,tikiuosi,kad gerai.
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 07, 13:11)
Aha is ties cia ramuma, visos deginasi tokia karsta diena smile.gif
Ksise, kaip tu siandien? g.gif

prastai,nt nieko visai nerodo,rankos jau nutyso ir jau tempesi po zeme
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 07, 14:16)
as tau tuoj dirza istrauksiu,endometrioze tu biggrin.gif  biggrin.gif matyt taip reaguoja organizmas,nepamirsk,kad sikart kabinosi,tai ir su mmm gali buti kitaip...man kai buvo endo,tai ir rado ja,butu rade ir tau,nemanau,kad ji taip lyg is niekur po IVF paeme ir atsirado tongue.gif


Nu gerai tada dar nesinervuosiu , kol kas nors paaiskes smile.gif
Atsakyti