Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 06, 13:39)
Kazin kada musu naujai iskepta nuotaka pareis?

Meduti kopineja. biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 13:44)
aciu,idomu man taip pat :)pas mane vienas ar du maziukai,bet suzinosiu tik po 2 savaitciu.


Tai labai lauksime ir mes dabar jusu naujienu. bigsmile.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

Citas, sveikinu, kad pagaliau is ligonines paskambino. smile.gif 4u.gif As tai ne tokia ikyri, tai man niekas ir neskambina rolleyes.gif , bet dabar ir taip rupesciu netruksta, o ir tepliojimas jau 2 dienos kaip dinges, tai galiu ir pakenteti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 01:19)
mergaites mano hcg 354,8
negliu patiket,negaliu thumbup.gif

SVEIKINIMAI!!! Mano skaiciukai buvo 353 10d po isodinimo... Nesioju 2 birbyzelius... Taip, kad manau, jog sveikinimai dvigubi!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 06, 13:16)
Jezau koks nuostabus turetu butu jausmas  jusu seimoj wub.gif  Lyg ir pergyveni bet kartu be galo dizaugiesi  wub.gif  wub.gif

O as va turiu naujienu : ka tik paskambino is ligonines ir paskyre pasimatyma si sestadieni  bigsmile.gif  Matyt uzknisau juo kaip reikiant pereita savaite skambindama kas antra diena ir palikdama zinutes, kad man skauda pilva ir kad valkatos nepareina  lotuliukas.gif  Lyg vakar pradejo tepliot bet mazai ir pilva is tikro skaudena, bet niekaip nepramusa. Nu bet bent jau yra kazkoks veiksms dabar pradesiu kovoti kad antra ivf paskirtu kuo greiciau  smile.gif

nu va,pagaliau geros naujienos ir pas tave thumbup.gif thumbup.gif lauksim sestadienio,ka jie ten pasakys,tikiuosi,kad labai greit laikysim kumstukus uz tavo paskutini IVF mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Sveikinimai Viltei dar karta 4u.gif 4u.gif
O as snd dirbau tai net i savo klinika neskambinau,reiks ta padaryti ryt is ryto.Paskambinau i savo surgery,paklausiau ar galiu pasidaryti hcg testa tai sako pirma reikia slapimo testa pasidaryt,taigi sakau dariausi net 3 (du sestadieni ir viena sekmadieni),tai sako jei testas parode tai nescia,tada pasirodykit kai bus 8 savaites biggrin.gif Na ka noret,cia gi Anglija g.gif Nors aisku dziaugiuosi,kad yra galimybe Ivf darytis uz dyka,bet kai kur ta ju tvarka ir uzknisa,pvz. situo atveju gun_bandana.gif
Na paziuresim ka klinika sakys,gal ten isisiulysiu kraujo testui smile.gif
P.s.prisipirkau pigiu testu (3 uz svara tai dabar galesiu kas antra diena testuotis,labai patinka tuos du bruksnelius matyt wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 04, 13:55)
Koks nuostabus sestadienis clap.gif  ,kokia sauni birzelio pradzia thumbup.gif  Negaliu atsiziureti,koks grozis,koks stebuklas wub.gif  wub.gif  wub.gif Akyse asaros ziba nuo stebuklingo vaizdo wub.gif O ir tevelio diena rytoj tai dziaugsmo bus vyrui thumbup.gif Sveikinuuu tyliai tyliai,o kai bus skaiciukai tai jau visos sveikinsime garsiai thumbup.gif Grazaus ir lengvo tau nesiojimo,ispudingu tu menesiuku wub.gif
Ech,kaip faina-va kai paziuri toki vaizdeli kazkaip ir viltis atsiranda.
Sveikinu dar karta vasareuk ir vilte-kns
user posted image
Beje,o cia pavyko is kelinto IVF? ax.gif
Papildyta:



Soriukas,kad is kart neatsakiau blush-anim-cl.gif Man buvo pirmas Ivf .
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 15:44)
aciu,idomu man taip pat :)pas mane vienas ar du maziukai,bet suzinosiu tik po 2 savaitciu.
mergaites kaip man skaiciuoti nestuma?nuo kelintos dienos?

Pasiziurek cia,man viena is mergaiciu uzrode,aciu jai uz tai 4u.gif Ivf

Papildyta:
QUOTE(wingele @ 2011 06 05, 11:22)
Sveikos.
vasareuk, na ir smagumas tavo testukuose, sveikinu labiausiai  4u.gif  4u.gif

Nemasciau visiskai apie tai, kad gal man nepavyko, bet kazkaip dabar uzpludo tokia nuojauta  unsure.gif  Na ka jei nepavyko, tai geguzes menesiui labai gerai rezultatai ir taip  ax.gif

Siuo atveju patariu ignoruoti bloga nuojauta,o gera nuojauta reikia tiketi smile.gif O kelinta tau diena dabar?
Papildyta:
QUOTE(kwee @ 2011 06 06, 12:37)


vasarauk - kaip tavo reikalai, hcg darysies, taip pat sveikinu labai wink.gif labai wink.gif


as noreciau,bet man nieks nedaro verysad.gif sako,kad testo uztenka .
Papildyta:
QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 07:00)
sveikutes,as pirmadieni pradesiu su prastom naujienom.na jau siandien man 11dpi o nt vis neigiamas  cray.gif  cry.gif  verysad.gif .

Tau dar per anksti prarasti vilti,nepasiduok blogoms nuojautoms. Cia tau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vilte,svieikinu tapus nestuke.gif ,dabar tik saugok save ir kleckiukus.na o as jau praradau vilti,nes nt nerodo net vaiduoklio.ir jauciu kad pareis tuoj mmm. mad.gif gun_bandana.gif bash.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergytes! O kur Warwaruska dingus? Kazka praleidau matyt..
ax.gif

Grazios dieneles is sekmes kelyje! wub.gif
Atsakyti
g.gif vasareuk, man isodino praejusi ketvirtadieni. Tai siandien 5dpi, ar gerai skaiciuoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 06, 22:28)
Sveikos mergaites,
Sveikinimai Viltei dar karta  4u.gif  4u.gif
O as snd dirbau tai net i savo klinika neskambinau,reiks ta padaryti ryt is ryto.Paskambinau i savo surgery,paklausiau ar galiu pasidaryti hcg testa tai sako pirma reikia slapimo testa pasidaryt,taigi sakau dariausi net 3 (du sestadieni ir viena sekmadieni),tai sako jei testas parode tai nescia,tada pasirodykit kai bus 8 savaites  biggrin.gif Na ka noret,cia gi Anglija  g.gif Nors aisku dziaugiuosi,kad yra galimybe Ivf darytis uz dyka,bet kai kur ta ju tvarka ir uzknisa,pvz. situo atveju  gun_bandana.gif
Na paziuresim ka klinika sakys,gal ten isisiulysiu kraujo testui  smile.gif

nu tikrai idomi pas jus tvarka,mano ligoninej tai liepe po 14d atvaziuot HCG pas juos pasidaryt smile.gif o tada skanas po 3 ar 4 sav....o tu jei nori anksciau,tai vaziuok i A&E,tave nusius i early pregnancy assesment ir padarys skana mirksiukas.gif tik turi sakyt,kad skauda ar teplioja...as taip vaziavau praejus 3sav po blasto isodinimo,man pradejo tepliot unsure.gif tai vieno leliuko jau sirdute plake wub.gif
Atsakyti
Na ir ramuma cia ax.gif

Vakar buvo pirmas bakst gonalio smile.gif Buvau pas giniu skanui.Kazkaip keistai pasijauciau-tokia maza lenku klinikele,atejau ginius lenkas.Susakiau angliskai ko man reikia,nezinau ar jis mane suprato hihihi.gif Ziurejo per vidu,nors sakiau,kad mm;dar kaip durnele prigeriau vandens,kad pilna pusle butu,tai kai panakalavo su ta burtu lazdele,galvojau apsi..... Nu vien zo,ka jis ten mate ko nemate nezinau,cistu nera,gleivine 5mm,viskas sake wszystko bardzo dobrze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 09:49)
5mm,viskas sake wszystko bardzo dobrze  biggrin.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif svarbu viskas dobze biggrin.gif
Papildyta:
Jau pasigedau Betutes ir Warwarushkos?? kur dingo begedes nei nepasirodo bigsmile.gif
Atsakyti
Aha is ties cia ramuma, visos deginasi tokia karsta diena smile.gif
Ksise, kaip tu siandien? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 07, 12:49)
Na ir ramuma cia ax.gif

Vakar buvo pirmas bakst gonalio smile.gif Buvau pas giniu skanui.Kazkaip keistai pasijauciau-tokia maza lenku klinikele,atejau ginius lenkas.Susakiau angliskai ko man reikia,nezinau ar jis mane suprato hihihi.gif Ziurejo per vidu,nors sakiau,kad mm;dar kaip durnele prigeriau vandens,kad pilna pusle butu,tai kai panakalavo su ta burtu lazdele,galvojau apsi..... Nu vien zo,ka jis ten mate ko nemate nezinau,cistu nera,gleivine 5mm,viskas sake wszystko bardzo dobrze  biggrin.gif


Smagu jau viskas isibegeja bigsmile.gif Bet gi tu UK ar ne? Tai kodel tie lenkai su tavim ne angliskai kalbejo lotuliukas.gif ?
Atsakyti