Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(frige1 @ 2011 06 06, 12:39)
guliu, teplioja dar smile.gif bet nestresuoju,nes zinau,kad mano situacijoj tai normalu ax.gif kada eisi echo daryt? mirksiukas.gif

svarbiausia,kad nestresuoji ir kad nera blogiau,viska bus gerai,pamatysi wub.gif
jau megsta jusu vaikuciai paerzinti tvelius:) ,kai gims tikriausiai bus labai padyke:)
neprisiskambinu niekaip i klinika,nezinau dar,frige o kokie buvo tavo skaiciukai kai laukiesi dvinuku,manasis labai bijo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 06 birželio 2011 - 12:45
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 12:42)
svarbiausia,kad nestresuoji ir kad nera blogiau,viska bus gerai,pamatysi wub.gif
jau megsta jusu  vaikuciai paerzinti tvelius:) ,kai gims tikriausiai bus labai padyke:)
neprisiskambinu niekaip i klinika,nezinau dar,frige o kokie buvo tavo skaiciukai kai laukiesi dvinuku,manasis labai bijo lotuliukas.gif

man 14d po blasto isodinimo buvo 2209 wub.gif kiek tau dienu po isodinimo?tavo skaiciukai man rodos ne tokie jau mazi...nera ko pergyventi mirksiukas.gif o mano leliukai tai isdyke,ypac maziukas,jis pastoviai ten malasi,kai daro echo,sake,kad turbut bus berniukas,kad toks judrus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 06, 12:48)
man 14d po blasto isodinimo buvo 2209 wub.gif kiek tau dienu po isodinimo?tavo skaiciukai man rodos ne tokie jau mazi...nera ko pergyventi mirksiukas.gif o mano leliukai tai isdyke,ypac maziukas,jis pastoviai ten malasi,kai daro echo,sake,kad turbut bus berniukas,kad toks judrus wub.gif

10 diena po isodinimo
oi frige kaip fainai ,dziaugiuosi uz tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 12:52)
10 diena po isodinimo
oi frige kaip fainai ,dziaugiuosi uz tave wub.gif

aciu,saulyt,man atrodo,kad ir tau toks pats dvigubas dziaugsmelis nusimato mirksiukas.gif labai jau nemazi skaiciukai bigsmile.gif
Atsakyti
vaziuosiu skanui po 2 savaitciu,treijsas sake gali buti ir 2 klackiukai,vyras soke,sake nezino ka daryt,kaip dziaugtis,pasimetes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 14:10)
vaziuosiu skanui po 2 savaitciu,treijsas sake gali buti ir 2 klackiukai,vyras soke,sake nezino ka daryt,kaip dziaugtis,pasimetes lotuliukas.gif



Jezau koks nuostabus turetu butu jausmas jusu seimoj wub.gif Lyg ir pergyveni bet kartu be galo dizaugiesi wub.gif wub.gif

O as va turiu naujienu : ka tik paskambino is ligonines ir paskyre pasimatyma si sestadieni bigsmile.gif Matyt uzknisau juo kaip reikiant pereita savaite skambindama kas antra diena ir palikdama zinutes, kad man skauda pilva ir kad valkatos nepareina lotuliukas.gif Lyg vakar pradejo tepliot bet mazai ir pilva is tikro skaudena, bet niekaip nepramusa. Nu bet bent jau yra kazkoks veiksms dabar pradesiu kovoti kad antra ivf paskirtu kuo greiciau smile.gif
Atsakyti

QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 12:18)

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks  smile.gif



QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 12:19)
mergaites mano hcg 354,8
negliu patiket,negaliu thumbup.gif

Mergaites,sveikinu wub.gif wub.gif Ir neuzilgo laukiame nestuke.gif skyrelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 11:19)
mergaites mano hcg 354,8
negliu patiket,negaliu thumbup.gif


eikit sau, kaip smagu! labai uz tave džiaugiuosi, kaip nerealu! net verkti norisi, kaip ir man tokio jausmo norisi wink.gif

vasarauk - kaip tavo reikalai, hcg darysies, taip pat sveikinu labai wink.gif labai wink.gif

dvi nestukes nestuke.gif super!
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 06 06, 13:37)
eikit sau, kaip smagu! labai uz tave džiaugiuosi, kaip nerealu! net verkti norisi, kaip ir man tokio jausmo norisi wink.gif

vasarauk - kaip tavo reikalai, hcg darysies, taip pat sveikinu labai wink.gif labai wink.gif

dvi nestukes  nestuke.gif  super!


mazut pasiseks visoms ,tikrai tikrai
tik svarbiausia tiketi ir nenuleisti ranku,buvau uzsispyrusi ir tikejau labai,kad anksciau ar veliau mums pavyks,stipresne buvau net uz savo vyra ,o dabar sulaukiau savo laiko ir tapau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 08:19)
mergaites mano hcg 354,8
negliu patiket,negaliu thumbup.gif


Labai labai sveikinu!!! wub.gif 4u.gif Man irgi svieciasi, kad bus ne vienas... ax.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Kazin kada musu naujai iskepta nuotaka pareis?
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 06, 16:36)
Labai labai sveikinu!!!  wub.gif  4u.gif Man irgi svieciasi, kad bus ne vienas...  ax.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif

aciu,idomu man taip pat :)pas mane vienas ar du maziukai,bet suzinosiu tik po 2 savaitciu.
mergaites kaip man skaiciuoti nestuma?nuo kelintos dienos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 06 birželio 2011 - 16:46