Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 08:00)
sveikutes,as pirmadieni pradesiu su prastom naujienom.na jau siandien man 11dpi o nt vis neigiamas  cray.gif  cry.gif  verysad.gif .

mazut nenukabink nosytes,kada nuleisi krajuka?
mergaitems buvo ,kad nt parode dvi juosteles kada tik skaiciukai buvo labai dideli,tau gal irgi taip pat bus,gal dar anksti?

o as mergaites jau pridaviau kraujuka ir laukiu 14 valandos,tikiuosi kad mano dziaugsmelis pasitvirtins,kad as nestuke.gif
nakti skaudejo pilva,galvojau nejaugi valkatos,toks jausmas,bet aciu D nera ju:)
bijau laukti:)
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 09:00)
sveikutes,as pirmadieni pradesiu su prastom naujienom.na jau siandien man 11dpi o nt vis neigiamas  cray.gif  cry.gif  verysad.gif .


nežinau kam hūs juos gadinate, kartais nt nerodo net ir esant nemažam HCG, tikrai neprotinga, geriau vieną kartą padaryti HCG, sorry bet barsiu doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 06 06, 09:20)
nežinau kam hūs juos gadinate, kartais nt nerodo net ir esant nemažam HCG, tikrai neprotinga, geriau vieną kartą padaryti HCG, sorry bet barsiu doh.gif  4u.gif

pas mus utenoj niekur nedaro hcg,o jei ir daro tai tik antradieniais ir atsakymai tikrai negreit ateina.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 08:23)
pas mus utenoj niekur nedaro hcg,o jei ir daro tai tik antradieniais ir atsakymai tikrai negreit ateina.

mazut nenuleisk dar ranku,labai prasau 4u.gif
taip noriu,kad mums visoms pasisektu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 09:31)
mazut nenuleisk dar ranku,labai prasau 4u.gif
taip noriu,kad mums visoms pasisektu wub.gif

bandau dar nenuleist ranku,nes jei mum dabar nepasiseks tai ilgam labai ilgam reikes pamirsti apie vaikiukus. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sanzile @ 2011 06 05, 08:55)
Ir dar.. as pradedu nerimaudeti del to, kad pas mus namuose lyg kudikis gyventu doh.gif Kai tik atsokome vestuves, visi urmu pradejo mums nesti busimam vaikeliui visokiu daigteliu: drabuzeliu kalnus, lovele, vezimeli, buteliuku, soskiuku, zaisliuku ir absoliuciai visko ko jau nebereikes man pirkti, kai sulauksime savo kudikelio biggrin.gif Vis dar man tu daigteliu nesa.. o as jau bijau ka nors ir priimti. VISKO turime, o truksta tiek nedaug, o kartu ir tiek DAUG! unsure.gif


Kazkada senai, po vestuviu ir mes kraituka sioki toki turejome, bet laikui begant jis mane vis labiau liudindavo, todel karta emiau ir padovanojau viska tiems, kuriems to tikrai reikejo. Ateis musu laikas, tada ir nusipirksime ko reikia. O jums linkiu, kad greiciau sulauktumete viso to kraitelio seimininko. smile.gif 4u.gif

QUOTE(errachka @ 2011 06 05, 10:45)
o mes jau po romantisko savaitgalio bigsmile.gif  wub.gif

Ar gerai praleidote laika? smile.gif 4u.gif

Ksise, kol nera mm, pamirsk visus neigiamus NT, jie gali ir nerodyti. 4u.gif
Atsakyti
siandien su vyru vaziuojam prie ezeriuko pasibut,aisku man apie maudymasi pamirst ??????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 08:57)
siandien su vyru vaziuojam prie ezeriuko pasibut,aisku man apie maudymasi pamirst ??????? g.gif

mes svaitgali taip pat prie vistycio poilsiavom,bet neisdisau maudytis,nezinojau ar galima,nes vanduo tai dar saltokas,negalima i karsta vandeni tai pagalvojau,kad negalima,tikriausiai ir i labai salta:)
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 09:57)
siandien su vyru vaziuojam prie ezeriuko pasibut,aisku man apie maudymasi pamirst ??????? g.gif


Juk Utena netoli nuo vilniaus, aš tavo vietoje vakare nuėkčiau iki Vilniaus, Grybo gatvėje atrodo priima kraują iki 20 val., pasiskambink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 06 06, 10:00)
Juk Utena netoli nuo vilniaus, aš tavo vietoje vakare nuėkčiau iki Vilniaus, Grybo gatvėje atrodo priima kraują iki 20 val., pasiskambink 4u.gif

pas mus finansai ne kokie kad iki vilniaus vaziuot,(visi pinigeliai skirti buvo snaigiukam) siaip tai toloka,beveik 100km gaunasi i viena puse.
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 06, 10:00)
mes svaitgali taip pat prie vistycio poilsiavom,bet neisdisau maudytis,nezinojau ar galima,nes vanduo tai dar saltokas,negalima i karsta vandeni tai pagalvojau,kad negalima,tikriausiai ir i labai salta:)

grazi busiu ir nepasimaudzius,geriau jau pasisaugot jei kas pas mane yra.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 06, 10:05)
pas mus finansai ne kokie kad iki vilniaus vaziuot,(visi pinigeliai skirti buvo snaigiukam) siaip tai toloka,beveik 100km gaunasi i viena puse.
Papildyta:

grazi busiu ir nepasimaudzius,geriau jau pasisaugot jei kas pas mane yra.


Suprantu, bet ir nesekmės atveju rekomenduojama padryti HCG, norint eliminuoti negimdinio tikimybę. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Taigi,taigi laukiame mergaiciu dideeeeeeliu skaiciuku thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
ksise as irgi tokios pat nuomones,kad daznai nestumo testukai grybauja doh.gif rodos neigiamus o dar blogiau kai vaiduokliuoja sad.gif Taciau kaip sunku butu nenuleisk ranku ir dar visvien tikeki,juk gali buti kad tiesiog NT nerodo nes nepakanka slapime HCG mirksiukas.gif pasaugok save 4u.gif jo,deja Utenoj nera tam tikru galimybiu kaip ir mano gimtajame mieste (pasirodo mes krastietes) friends.gif bet gal bandyk ar i autobusiuka ir nulekt ar i mikriuka-gal iseis pigiau ir suzinosi kas ir kaip mirksiukas.gif Laikykis ir linkiu kad neateitu tos zarazos pas tave 4u.gif O kas liecia finansus labai gerai suprantu,blyn viskas taip brangu..bet ziurek ir tikek kad reiks kaupti finansus vaikeliams wub.gif
Sveikute errachka 4u.gif Dziugu,kai pamatai pazytama veida.(,o tai kazkaip liko nedrasoka).nors deja ir tokiom aplinkybem...ar jau daret IVF ar tik planuojate?
Atsakyti