Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sanzile @ 2011 06 04, 12:28)
Laukime kartu mirksiukas.gif As taip pat laukiu.. jau puse metu doh.gif O jau ir kantrybes ziuriu vis mazta. Kai nusprendeme, kad jau uzteks laukti, visgi lauksime per nauja biggrin.gif  doh.gif Reikia issioperuoti polipa, o tada gal rugseji kas nors ir pajudes..
Palinkekime viena kitai kantrybes ir visgi galiausiai sekmingos pabaigos! 4u.gif
Mergaites, labai labai dziaugiuosi uz jus!


Ooooo....kad pagaliau viskas pajudetu, issipildytu......linkiu ir tau, ir sau ir visoms, kad pagaliau pajudetu, kad sulauktume savo laimingos valandos. wub.gif 4u.gif

Afrodite[I], svarbiausia tikek, kad pasiseks, esu tikra, tai ivyks. wub.gif 4u.gif As savo maziuko jau senai laukiu, zinau, buvau per daug uzsiciklinusi, kad noriu mergytes, gal todel mazius, kuri taip pat kaip ir pirmaja sapnavau, yra isizeides, nes jis antras, jis berniukas, net varduka lb ilgai galvojome, bet zinau ir viena, ir kitas bus pas mus tikrai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 05, 01:40)
Ooooo....kad pagaliau viskas pajudetu, issipildytu......linkiu ir tau, ir sau ir visoms, kad pagaliau pajudetu, kad sulauktume savo laimingos valandos.  wub.gif  4u.gif

Ir dar.. as pradedu nerimaudeti del to, kad pas mus namuose lyg kudikis gyventu doh.gif Kai tik atsokome vestuves, visi urmu pradejo mums nesti busimam vaikeliui visokiu daigteliu: drabuzeliu kalnus, lovele, vezimeli, buteliuku, soskiuku, zaisliuku ir absoliuciai visko ko jau nebereikes man pirkti, kai sulauksime savo kudikelio biggrin.gif Vis dar man tu daigteliu nesa.. o as jau bijau ka nors ir priimti. VISKO turime, o truksta tiek nedaug, o kartu ir tiek DAUG! unsure.gif
Atsakyti
Sveikos.
vasareuk, na ir smagumas tavo testukuose, sveikinu labiausiai 4u.gif
vilte-kns, sveikinu ir sitoje temeleje 4u.gif

Nemasciau visiskai apie tai, kad gal man nepavyko, bet kazkaip dabar uzpludo tokia nuojauta unsure.gif Na ka jei nepavyko, tai geguzes menesiui labai gerai rezultatai ir taip ax.gif
Atsakyti
Sveikinu dvi naujai iskeptas nestuke.gif nestuke.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(frige1 @ 2011 06 04, 15:31)
erzina tie kraujavimai ir tepliojimai doh.gif  doh.gif ,vakar pasake,kad vieno leliuko placenta zemai,tai sulauksiu tu teplioniu gal dar ne karta,nieko negaliu kilnot ir daug guliu lovoj verysad.gif  verysad.gif pilvukas matosi,belieka sulaukt judesiuku wub.gif  wub.gif uzvakar lyg pajauciau krebzdejima  desinej pusej,tik kazin ar cia mano fantazija ar jau TAI blush2.gif


Frige tikiu kad nermau, bet juk is dalie gerai, turi paaiskinima kodel kraujavimas gali buti ir kad tiesiog tau reikia ramybe rezimo ir abiems maziukams bus viskas gerai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 04, 10:58)
Sveikutes 4u.gif 

labuks 4u.gif

QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 11:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif

bigsmile.gif

o mes jau po romantisko savaitgalio bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 08:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif


Oi kaip smagu pagaliau mergyt! Tyliai sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 09:18)
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks  smile.gif



Vajei kokios naujienos bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif 4u.gif

Mergaites borzelis prasidejo labai sekmingai! Visoms linkiu pagaliau pamatyt II
Atsakyti
vasareuk ir vilte-kns nerealios naujienos thumbup.gif Tyliai sveikinu ir laikau kumštukus, kad skaičiukai nepaliktų jokių abejonių biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos bendrazyges 4u.gif

Sveikinu nestuke.gif , matau, kad nauju yra... Labai uz jus dziaugiuosi!!!!!
O mes augam, jau pilvukas po truputi matosi blink.gif Maziukai jauciasi puikiai... Tik as dar bloginuosi kasdien, nors jau nepalyginsi kaip kad buvo doh.gif Tris savaites praskikankinau, buvo tokiu dienu, kad galvojau, kad paskutinioji jau ax.gif Bet lygtai gereja, labai viliuosi, kad visi blogumai po truputi baigsis!
Visoms dideles sekmes... Kad svajones pildytusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiko mergaites 4u.gif

As cia vis uzsuku pasiziureti kaip jums sekasi ir va kokios nerealios naujienos wub.gif wub.gif
vilte-kns ir vasareuk tyliai sveikinu jus nestuke.gif nestuke.gif thumbup.gif Dziaugiuosi uz jus labai! wub.gif
Atsakyti
Gavau zinute,kad Muduabudu jau susitiko su dukrele wub.gif

Sveikinimai !!!

Galiu tik isivaizduoti ta laime,tikiuosi pamazu visos mes ja patirsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 05, 22:46)
Gavau zinute,kad Muduabudu jau susitiko su dukrele  wub.gif

Sveikinimai !!!

Galiu tik isivaizduoti ta laime,tikiuosi pamazu visos mes ja patirsim smile.gif


Tuo paciu sveikiname ir AMBERLINA susitikus su suneliu thumbup.gif wub.gif p.s. nestuke.gif skyrelyje byrejimas igauna pagreiti - gausinkit retejancias gretas!!!!
Atsakyti
sveikutes,as pirmadieni pradesiu su prastom naujienom.na jau siandien man 11dpi o nt vis neigiamas cray.gif cry.gif verysad.gif .
Atsakyti