Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 12:30)
Aciu mergaites uz grazius zodzius  4u.gif As dar bijau garsiai dziaugtis,nors sirdis spurda kaip paselusi  wub.gif
Frige,kada tu dareisi pirma scana? Mano klinika siulo 35- 40 diena tik nesuprantu ar pirma diena skaiciuojasi nuo punkcijos ar nuo isodinimo  g.gif
ZemynaLaikas bega kaip paseles,va po keliu menesiuku sveikinsim ir tave  smile.gif

pirmam skanui isiprasiau 3 sav anksciau,fertility paskyre po men po HCG,o pradejus tepliojimui nuvariau i A&E,tai buvo 3 sav po blasto sodinimo,mano leliukai buvo jau 5sav 6 d ir vienam jau plake sirdute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 04, 11:35)
Vasareuk, kad tie tavo zodziai D i ausi nukeliautu...  wub.gif O kas dedasi tavo sirduteje tik galiu isisvaizduoti  wub.gif  wub.gif  wub.gif , as pati susigraudinau ir taip sirdy gera, saugok save, mylek, o visa kita eisis puikiai, kitaip ir buti negali.  wub.gif  4u.gif

Aciu labai wub.gif Patikek manim-svajones pildosi,tuoj ir tavo kieme bus svente,svarbu,kad reikalai su operacija pajudetu i prieki,nes as is savo patirties zinau koks zudantis yra laukimas.
Tikiuosi,kad viskas bus gerai,bet negaliu iki galo atsipalaiduoti,viskas atrodo taip trapu,turbut nepatikesiu kol pamatysiu scana,o po to lauksiu 12 savaiciu,po to 20 savaiciu,po to...bet cia turbut visu Ivf mamyciu dalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 09:57)
Aciu labai  wub.gif Patikek manim-svajones pildosi,tuoj ir tavo kieme bus svente,svarbu,kad reikalai su operacija pajudetu i prieki,nes as is savo patirties zinau koks zudantis yra laukimas.
Tikiuosi,kad viskas bus gerai,bet negaliu iki galo atsipalaiduoti,viskas atrodo taip trapu,turbut nepatikesiu kol pamatysiu scana,o po to lauksiu 12 savaiciu,po to 20 savaiciu,po to...bet cia turbut visu Ivf mamyciu dalia  smile.gif


Na tas laukimas tai toks, kad uzeina, sedziu ir verkiu, nes jau taip ilgai lauki ir vel laukimas tampa amzinuybe, bet po to ramini save, kaip sakote, kantrybe dorybe, tai tik lauki ir tikiesi.
As zinau, kad nepatikesiu kol ant savo ranku nelaikysiu savo vaiko, net ir tada, zinau, ziuredama i ji stebesiuos ir vis klausiu ar tai gali buti tiesa... wub.gif Taip gerai matau ta vaizda, net zinau kaip vaikas atrodys, kaip sypsosis, kaip ziures, koks balsiukas bus, ne karta sapnavau, svajojau, belieka sulaukti, kada ateis.... wub.gif
Visa sirdute esu su tavimi ir visomis, labai labai sergu uz jus ir linkiu, kad viskas butu kuo geriausiai. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 04, 11:48)
pirmam skanui isiprasiau 3 sav anksciau,fertility paskyre po men po HCG,o pradejus tepliojimui nuvariau i A&E,tai buvo 3 sav po blasto sodinimo,mano leliukai buvo jau 5sav 6 d ir vienam jau plake sirdute wub.gif

Kaip suprantu ir Ivf nestumas skaiciuojasi nuo pirmos paskutiniu menesiniu dienos,nes 3 sav po blastocistu sodinimo jau buvo 5,6 sav? Kazkaip nelabai zinau apie sita skaiciavima blush-anim-cl.gif
Ar tavo leliukai jau duoda kokius pozymius,kaip savijauta?
Atsakyti
vasareuk sveikinu mieloji tave ,kaip nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kada kraujuka eisi nuleisti?gal pirmadieni?
as pirmadieni ir tada mergaites visoms padekosiu,nes dar taip bijau dziauktis
vyras is sporto grizo galvojau rodyt,nerodyt,bet parodziau,jis dar netiki,pasimetes vaiksto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 13:13)
vasareuk sveikinu mieloji tave ,kaip nerealu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kada kraujuka eisi nuleisti?gal pirmadieni?
as pirmadieni ir tada mergaites visoms padekosiu,nes dar taip bijau dziauktis
vyras is sporto grizo galvojau rodyt,nerodyt,bet parodziau,jis dar netiki,pasimetes vaiksto lotuliukas.gif

Aciu wub.gif As tave irgi sveikinu,pirmadienis tik patvirtins dziugia naujiena,pamatysi. 4u.gif 4u.gif

As pirmadieni paskambinsiu savo klinikai ir pasiklausiu del kraujo testo,siaip tai jie praktikuoja nestumo testus,man sake,kad viena pasidaryt 13 dpi (18 dpp),t.y.siandien,o kita po savaites ir tada ateiti scanui 35-40 diena.Siaip kraujas butu patikimiau,bandysiu ikalbeti,kad padarytu,o jei ne tai eisiu pas save i surgery,cia geros sesutes dirba tai manau,kad padarys.
Mano vyras tai dirba snd,gaves zinute paskambino,sake,kad pavarges bet labai laimingas,dabar daug jegu turi is dziaugsmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 13:13)
Kaip suprantu ir Ivf nestumas skaiciuojasi nuo pirmos paskutiniu menesiniu dienos,nes 3 sav po blastocistu sodinimo jau buvo 5,6 sav? Kazkaip nelabai zinau apie sita skaiciavima  blush-anim-cl.gif
Ar tavo leliukai jau duoda kokius pozymius,kaip savijauta?

erzina tie kraujavimai ir tepliojimai doh.gif doh.gif ,vakar pasake,kad vieno leliuko placenta zemai,tai sulauksiu tu teplioniu gal dar ne karta,nieko negaliu kilnot ir daug guliu lovoj verysad.gif verysad.gif pilvukas matosi,belieka sulaukt judesiuku wub.gif wub.gif uzvakar lyg pajauciau krebzdejima desinej pusej,tik kazin ar cia mano fantazija ar jau TAI blush2.gif
Atsakyti
[quote=vasareuk,2011 06 04, 14:13]
Kaip suprantu ir Ivf nestumas skaiciuojasi nuo pirmos paskutiniu menesiniu dienos,nes 3 sav po blastocistu sodinimo jau buvo 5,6 sav? Kazkaip nelabai zinau apie sita skaiciavima blush-anim-cl.gif
Ar tavo leliukai jau duoda kokius pozymius,kaip savijauta?
[/quote [url=http://www_ivf_ca/duedate.php]http://www_ivf_ca/duedate.php[/url cia skaiciuokle.
Papildyta:
kompiuteris streikuoja tai prirasiau nesamoniu.va iveskit ivf.ca ir paskaiciuokit kiek jums laiko. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 11:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif

labuka.nuo ovitrelle susileidimo turi praeiti 12d kad vaistu likuciu neliktu,taip man sake sesute.pasiskaiciuok kada leidaisi.o nera galimybes pasidaryti testa kur jau sav parodo?as kaip sita pasidariau tikrai buvo ramiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiana1: 04 birželio 2011 - 14:38
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 12:18)
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks  smile.gif

Koks nuostabus sestadienis clap.gif ,kokia sauni birzelio pradzia thumbup.gif Negaliu atsiziureti,koks grozis,koks stebuklas wub.gif wub.gif wub.gif Akyse asaros ziba nuo stebuklingo vaizdo wub.gif O ir tevelio diena rytoj tai dziaugsmo bus vyrui thumbup.gif Sveikinuuu tyliai tyliai,o kai bus skaiciukai tai jau visos sveikinsime garsiai thumbup.gif Grazaus ir lengvo tau nesiojimo,ispudingu tu menesiuku wub.gif
Ech,kaip faina-va kai paziuri toki vaizdeli kazkaip ir viltis atsiranda.
Sveikinu dar karta vasareuk ir vilte-kns
user posted image
Beje,o cia pavyko is kelinto IVF? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 04, 14:04)
Na tas laukimas tai toks, kad uzeina, sedziu ir verkiu, nes jau taip ilgai lauki ir vel laukimas tampa amzinuybe, bet po to ramini save, kaip sakote, kantrybe dorybe, tai tik lauki ir tikiesi. 
As zinau, kad nepatikesiu kol ant savo ranku nelaikysiu savo vaiko, net ir tada, zinau, ziuredama i ji stebesiuos ir vis klausiu ar tai gali buti tiesa...  wub.gif Taip gerai matau ta vaizda, net zinau kaip vaikas atrodys, kaip sypsosis, kaip ziures, koks balsiukas bus, ne karta sapnavau, svajojau, belieka sulaukti, kada ateis....  wub.gif
Visa sirdute esu su tavimi ir visomis, labai labai sergu uz jus ir linkiu, kad viskas butu kuo geriausiai.  wub.gif  4u.gif

parasei taip lygtai mano mintis skaitytum blush2.gif as lygiai taip pat jauciuosi drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(frige1 @ 2011 06 04, 15:31)
erzina tie kraujavimai ir tepliojimai doh.gif  doh.gif ,vakar pasake,kad vieno leliuko placenta zemai,tai sulauksiu tu teplioniu gal dar ne karta,nieko negaliu kilnot ir daug guliu lovoj verysad.gif  verysad.gif pilvukas matosi,belieka sulaukt judesiuku wub.gif  wub.gif uzvakar lyg pajauciau krebzdejima  desinej pusej,tik kazin ar cia mano fantazija ar jau TAI blush2.gif

Viskas linkiu kad butu gerai tau ir tavo nuostabiausiems maziukas mirksiukas.gif O siaip pirmi judesiukai tai vos vos juntami,man atrode kad lygtais oras po zarnyna vaiksciotu blush2.gif ax.gif taip kad gal ir ne fantazija,o pirmi nedrasus pasisvekinimai su mamyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 04, 13:04)
Na tas laukimas tai toks, kad uzeina, sedziu ir verkiu, nes jau taip ilgai lauki ir vel laukimas tampa amzinuybe, bet po to ramini save, kaip sakote, kantrybe dorybe, tai tik lauki ir tikiesi. 

Laukime kartu mirksiukas.gif As taip pat laukiu.. jau puse metu doh.gif O jau ir kantrybes ziuriu vis mazta. Kai nusprendeme, kad jau uzteks laukti, visgi lauksime per nauja biggrin.gif doh.gif Reikia issioperuoti polipa, o tada gal rugseji kas nors ir pajudes..
Palinkekime viena kitai kantrybes ir visgi galiausiai sekmingos pabaigos! 4u.gif


Mergaites, labai labai dziaugiuosi uz jus!
Atsakyti
Sveikutės,
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 11:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau?

wub.gif wub.gif
Nuo vaistų tikrai nerodytų ryškaus, nebent kokį nors vos įžiūrimą šešėlį mirksiukas.gif

QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 12:18)
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks 

wub.gif wub.gif Labai ryškus thumbup.gif

QUOTE(frige1 @ 2011 06 04, 15:31)
uzvakar lyg pajauciau krebzdejima  desinej pusej,tik kazin ar cia mano fantazija ar jau TAI blush2.gif

Manau biškį dar ankstoka, lukterk kelias savaitėles hihihi.gif

Visoms stiprybės ir užsispyrimo, o kad būtų dar užtikrinčiau virusiukai jums 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 10:18)
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks  smile.gif



Nuostabus sestadienis bigsmile.gif Sveikinu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 04 birželio 2011 - 20:24