Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sonny27 @ 2011 06 04, 10:38)
Tylai tyliai sveikinu,antra bruksniuka rodo ne seip sau thumbup.gif as irgi dariausi NT 9dpi o 11 kraujas jau rode 230.Taip kad tikiu kad tavo sakiciukas bus tikrai nemazas wub.gif  thumbup.gif
Beje-SEKMES EGZAMINE,su tokiom naujienom tikrai islaikysi 4u.gif

sonny27 wub.gif is nuostabos pamacius 2 bruksnelius,net del egzamino nebesijaudinu lotuliukas.gif
as dar nedekosiu tau ir kitoms mergaitems,nes dar bijau dekoti,kol tiksliai nepasakys dideliu skaiciuku pirmadieni,a gerai? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 09:46)
sonny27  wub.gif  is nuostabos pamacius 2 bruksnelius,net del egzamino nebesijaudinu lotuliukas.gif
as dar nedekosiu tau ir kitoms mergaitems,nes dar bijau dekoti,kol tiksliai nepasakys dideliu skaiciuku pirmadieni,a gerai? wub.gif

Labai gerai,puikiai isivaizduoju kaip jautiesi,jaip dauzosi sirdele,norisi ir dziaugtis ir dar baisu mirksiukas.gif Viskas bus ciki piki laikysiu kumstelius uz tavo seimynele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 06 03, 07:08)
sveikos,
atsiprasau, kad neuzejau vakar, bet nebuvo noro...deja, rezultatai nekokie, nenoriu jusu liudinti, tikrai tik jus nepraraskit vilties, hcg testas parode 1,2....  verysad.gif

dar israse gydytoja pregnyl, suleido, sake crinona naudoti, bet vakar pasirode jau kraujo, siandien vel...manau, kad tenka si karta nuleisti rankas ir laukti kito karto su uzsaldytais, turiu 7 uzsaldytus embrioniukus, galbut su jais kas gausis... gaila, pirmas kartas ir nesekmingas, aisku tas skaicius virs vieneto rodo, kad kazkas kabinosi, bet is kur dabar issiaiskinti kas jam sutrukde, kad kita karta nesutrukdytu? viska mastau, bet turbut toks jau likimas, paverkiau, bet nelengveja, kai pamastai, kad vel viskas is naujo, vel laukimas, bet aisku jusu tarpe dar ne tiek ilgai yra laukianciu ir bandanciu, suprantu, kad nereikai nuleisti ranku, bet kol kas jos dar ir nelabai kyla...

jus neliudekit, negalvokit apie tai...
tai tokios zinios is mano fronto

Uzjauciu Kwee,labai stipriai tave apkabinu ir linkiu,kad kitas kartas jau tikrai butu sekmingas,laikykis saulele 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 09:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif

Linkiu gerai islaikyt egza ir sulaukti dziaugsmingojo pirmadienio,laikysiu spygas uz tave smile.gif
Atsakyti
Viltekns,tyliai tyliai sveikinu!Bet labai labai dziaugiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 10:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tyliai tyliai sveikinu,garsiai sveikinsim pirmadieni wub.gif
Atsakyti
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 04 birželio 2011 - 11:20
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 11:18)
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks  smile.gif



vilte-kns, vasareuk, jūs gal susitarusios abi biggrin.gif , mergaitės, sveikinu jus ir linkiu ramių ir sklandžių 9 mėn. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2011 06 04, 10:25)
vilte-kns, vasareuk, jūs gal susitarusios abi biggrin.gif , mergaitės, sveikinu jus ir linkiu ramių ir sklandžių 9 mėn. wub.gif

Na tarp musu maziuku bus tik kokiu 2 dienu skirtumas,nors ir nesitarem is anksto,bet smagu,kad taip gavosi wub.gif biggrin.gif
Nors as vis negaliu patiketi,dar niekad gyvenime neteko matyti dvieju bruksneliu,ta proga net du testus pasidariau ir vis pasiziuriu karts nuo karto ar tie bruksniukai neisnyko. Jauciuosi kai slapiu maisu trenkta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 04 birželio 2011 - 11:35
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 04, 11:18)
Na o dabar mano naujienos
http://i1029.photobu...as/P1020897.jpg

Jauciuosi kaip sapne,vis dar negaliu patiketi,atrodo atsibusiu ir isnyks  smile.gif

nu ir naujienu pazeret mergytes,sveikinu ir suprantu ta busena,bet taip buna,man ir dabar dar sunku patiket,kad tai vyksta wub.gif
Atsakyti
Merginos, skaiciau, skaiciau...ir apsiverkiau is dziaugsmo iki galo temute paskaiciusi ir suzinojusi tokiu geru naujienu, sveikinu is visos sirdies, dziaugiuosi tarsi uz save pacia, nera zodziu apsakanciu ta nuostabu jausma kuri jauciu zinodama, kad dar ir dar kelioms pasiseke...susigraudinau... wub.gif cray.gif Sekmes visoms! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 04, 10:45)
nu ir naujienu pazeret mergytes,sveikinu ir suprantu ta busena,bet taip buna,man ir dabar dar sunku patiket,kad tai vyksta wub.gif



QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 04, 11:16)
Merginos, skaiciau, skaiciau...ir apsiverkiau is dziaugsmo iki galo temute paskaiciusi ir suzinojusi tokiu geru naujienu, sveikinu is visos sirdies, dziaugiuosi tarsi uz save pacia, nera zodziu apsakanciu ta nuostabu jausma kuri jauciu zinodama, kad dar ir dar kelioms pasiseke...susigraudinau...  wub.gif  cray.gif Sekmes visoms!  wub.gif  4u.gif


Aciu mergaites uz grazius zodzius 4u.gif As dar bijau garsiai dziaugtis,nors sirdis spurda kaip paselusi wub.gif
Frige,kada tu dareisi pirma scana? Mano klinika siulo 35- 40 diena tik nesuprantu ar pirma diena skaiciuojasi nuo punkcijos ar nuo isodinimo g.gif
ZemynaLaikas bega kaip paseles,va po keliu menesiuku sveikinsim ir tave smile.gif
Atsakyti
Vasareuk, kad tie tavo zodziai D i ausi nukeliautu... wub.gif O kas dedasi tavo sirduteje tik galiu isisvaizduoti wub.gif wub.gif wub.gif , as pati susigraudinau ir taip sirdy gera, saugok save, mylek, o visa kita eisis puikiai, kitaip ir buti negali. wub.gif 4u.gif
Atsakyti