Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ksise @ 2011 06 03, 13:11)


Nu vat tokiu nekantriu net cia tarp musu paieskot reikia lotuliukas.gif Juk implantacija vyksta tarp 5-10dpi!!! Nu gal gal sekmadieni gali NT pabandyti, bet ir tai dar negarantuotai rodytu smile.gif
Atsakyti
Kwee, grisiu is darbo ir vakare parasysiu tau viska issamiai topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 03 birželio 2011 - 14:48
sveikinos busimos mamytes.as buvusi viena is jusu ir zinau kaip jus jauciates,as jau tai praejau dabar auginu faina bachura nenusiminkit jai tenka laukti savojo angelelio jis atras jus tik kantrybes.as 10metu nagalejau salaukti ivf man padejo,o po gimdimo praejus beveik 3metam pastojau pati,tik deja nelaimingai,negimdiminis nors sake kad pati nepastosiu,tad plauksiu kol po operacijos atsigausiu ir vel bandysiu jai pasiseke karta gal pavyks dar karta tik si siki laimingai.nenusiminkit o keliaukit i prieki,o as kartu su jumis.
Atsakyti
QUOTE(praraja @ 2011 06 03, 17:02)
sveikinos busimos mamytes.as buvusi viena is jusu ir zinau kaip jus jauciates,as jau tai praejau dabar auginu faina bachura nenusiminkit jai tenka laukti savojo angelelio jis atras jus tik kantrybes.as 10metu nagalejau salaukti ivf man padejo,o po gimdimo praejus beveik 3metam pastojau pati,tik deja nelaimingai,negimdiminis nors sake kad pati nepastosiu,tad plauksiu kol po operacijos atsigausiu ir vel bandysiu jai pasiseke karta gal pavyks dar karta tik si siki laimingai.nenusiminkit o keliaukit i prieki,o as kartu su jumis.


Sveika sugrizus 4u.gif Neuzsibuk ir sekmes antrame bandyme rolleyes.gif Labai cia mus paskatina tokios laimingos istorijos. Mes jau irgi lvede 10 metu iskart dar kaip ir neplanavom, bet jau gerus 6 metus laukiam savo issvajotojo wub.gif


Jau pasiilgau Warwaros ir Betutes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 03 birželio 2011 - 16:51
ajatau kaip mane apreket,bet ir gerai,nes biski nurimau ir bandysiu neskubet darytis nt
Atsakyti
Kwee, ojojojo, uzjauciu nuosirdziai, isivaizduoju kad skaumas begalinis, bet reikia ziureti i prieki 4u.gif
Ksise tau tikrai nono.gif nono.gif nono.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 03, 18:29)
ajatau kaip mane apreket,bet ir gerai,nes biski nurimau ir bandysiu neskubet darytis nt

o ko jau tos merginos saukia ant taves smile.gif as viena is tokiu,kuri pasidariau testa 8dpi ir jau rode dvi juosteles biggrin.gif taip kad darykis kokia 10dpi jei kaip sakai,jog dabar biski aprimai,tikrai jau turi kazka rodyti. laikau kumscius smile.gif
Atsakyti
labas dienas.as ir 8d.dariau nt man jau rode ir gan nebloga vaduokli,bet kitom gali ir nerodit taip anksti kol mmm nera neverta nusimint ir dar dziaukites miegu kol galit atsiradus kudikeliui miega teks pamirst.Ryte mane zadina su buteliu per galvo ir rekia ipilk gert,o taip miego noris,tad miegokit kol galit.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jungiuosi ir as jau i jusu saunu buri,tad tikiuosi kad priimsite naujoke 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Kai kurias mergaites jau zinau is IUI skyrelio ir kaip faina matyt kad yra rezultatu nestuke.gif wub.gif
kwee perskaiciau ir tiktais galiu uzjausti 4u.gif Stiprybes ir sekmes ir zinoma,kad greiciau atsirastu tu pinigeliu dar vienam bandymui-gal loterijoje laimesit mirksiukas.gif
Atsakyti
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli thumbup.gif ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif


bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 04 birželio 2011 - 10:36
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 09:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif

Tylai tyliai sveikinu,antra bruksniuka rodo ne seip sau thumbup.gif as irgi dariausi NT 9dpi o 11 kraujas jau rode 230.Taip kad tikiu kad tavo sakiciukas bus tikrai nemazas wub.gif thumbup.gif
Beje-SEKMES EGZAMINE,su tokiom naujienom tikrai islaikysi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 04 birželio 2011 - 10:40
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 04, 11:33)
snd jau 9 DPI as ir vel pasidariau testa blush2.gif
ogi rodo vaiduokli  thumbup.gif  ir gan rysku,dabar dar labiau laukiu pirmadienio ,nejaugi isipildys pagaliau mano didziausias svajone,tokia laiminga as ,nors dar tik testas,ne hcg,bet dabar dar labiau jauciu,kad si karta mums pavyko wub.gif einu laikyt egzamina su tokia gera nuotaika biggrin.gif
bet gal dar nuo vaistu gali man rodyti? blink.gif  gal per anksti apsidziaugiau? doh.gif

labai tyliai tyliai pasnibzdom ir as sveikinu ir manau su toookia zinia viska puikiai islaikysi 4u.gif wub.gif
Atsakyti