Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 06 02, 20:37)
...statistikoj nevaisingumas dideja,bet ne mazeja,kiekvienas gali mest i mus akmenis,bet deja deja nezinai kas taves laukia ateity....


Butent. Kikviena, visiskai kiekviena tai gali paliesti ir net nezinosi kada ir kodel.
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 06 03, 08:08)
sveikos,
atsiprasau, kad neuzejau vakar, bet nebuvo noro...deja, rezultatai nekokie, nenoriu jusu liudinti, tikrai tik jus nepraraskit vilties, hcg testas parode 1,2....  verysad.gif


uzjauciu,saulyt,labai liudna verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Kwee, labai gaila, labai labai, bet tu neprarask vilties niekada. console.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 03, 09:05)
Kwee, labai gaila, labai labai, bet tu neprarask vilties niekada. console.gif  4u.gif


aciu mergaites, tikrai aciu, man lengviau, kai pasipasakoju savo savijauta, dabar jau rodos ir geriau pasidare wink.gif svarbu to nesureiksminti, juk pas mus is esmes tikrai viskas neblogai, pas vyra spermiukai labai gerai, pas mane visi hormonai viskas tvarkoj atrodo, viskas auga, tik kad tie mano kiausintakiai nepraeinami ir dar man rodos reikes man issigydyti ureaplazmas ir mikoplazmas, nes pernai metais praejau gal 8 kursus ir niekas nepadejo, tai reikes vel atnaujinti si gydymo kursa, ir gal mastau reikes kiausintakius uzklipsuoti, kad nebemaisytu jie mums (gal si karta tas ir sumaise), o gal buvome pernelyg isitempe, nors man atrode, kad buvau rami, tik paskutinemis dienomis lyg kokia nuojauta buvo... norejosi verkti.

taigi bendrai manau, kad turime dar laiko, man tik 27, tai bandysim tol, kol gausis, tik pinigeliu reiks is kur nors gauti, o gal atsitiks toks stebuklas ir seimui prasvieses smegenys ar suminkstes sirdis ir patvirtins jie ta istatyma... labai reikia tiketis ir laukti geriausio, to linkiu ir jums visoms nestuke.gif

Atsakyti
Kwee, issiliudeti irgi reikia, kad veliau lengva krutine pilna vilties vel eitum i prieki, pamatysi, viskas tikrai pavyks, esu tokioje pacioje padetyje kaip ir tu, tik man kiausintakius uzklipsuos matyt, nes sake, kad jokiu fiv“u nedarys kol nebus sutvarkyta su kiausintakiais, kurie kelia gresme. Gal tikrai verciau uzklipsuoti ir bandyti vel. Zinai, pasikliauk vidiniu balsu, isiklausyk... zinau, kad tikrai pasiseks, net neabejok. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 03, 07:43)
laba ryteli,na ka as palikau visas viltis buti  nestuke.gif ,nes pabandziau nt o ten ne vaiduoklio verysad.gif ,oi kaip nebelako nervai tai ,kad numirt noretusi. bash.gif  aggressive.gif



QUOTE(kwee @ 2011 06 03, 09:08)
sveikos,
atsiprasau, kad neuzejau vakar, bet nebuvo noro...deja, rezultatai nekokie, nenoriu jusu liudinti, tikrai tik jus nepraraskit vilties, hcg testas parode 1,2....  verysad.gif

dar israse gydytoja pregnyl, suleido, sake crinona naudoti, bet vakar pasirode jau kraujo, siandien vel...manau, kad tenka si karta nuleisti rankas ir laukti kito karto su uzsaldytais, turiu 7 uzsaldytus embrioniukus, galbut su jais kas gausis... gaila, pirmas kartas ir nesekmingas, aisku tas skaicius virs vieneto rodo, kad kazkas kabinosi, bet is kur dabar issiaiskinti kas jam sutrukde, kad kita karta nesutrukdytu? viska mastau, bet turbut toks jau likimas, paverkiau, bet nelengveja, kai pamastai, kad vel viskas is naujo, vel laukimas, bet aisku jusu tarpe dar ne tiek ilgai yra laukianciu ir bandanciu, suprantu, kad nereikai nuleisti ranku, bet kol kas jos dar ir nelabai kyla...

jus neliudekit, negalvokit apie tai...
tai tokios zinios is mano fronto


Gaila sad.gif O pas tave hidrosalpingsas buvo nustatytas? Man daryti 2IVF lietuvoj su tipo per laporoskopijos mateu isvalytais kiausintakiais. Abu IVF visiskai neigiami, <1. UK ne nemane dakatarai daryti ivf kol neuzdare kiausintakiu, nes su hidrosalpingsu ivf yra tas pats kaip nueit ir ismest 10000 LTL i bala. Aisku Lietuvos daktarams tai pasirode neblogas variantas. Tai va 3 IVF irgi deja neigiamas, bet HCG buvo 11 tai tikrai kabinosi ir gana stipriai.
Laikykis mazute, turit daug snaiguciu, kurios pastaruoju metu irodineja esancios labai stiprios ir uzsiliekancios iki klecko atsiradimo smile.gif


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 03, 09:23)
Kas mano valkatas pavoge,prisipazistat graziuoju  ph34r.gif

Jungiuosi i valkatu paieska, interpolui pranesta lotuliukas.gif Nu ***** jau nebejuokinga seniai, nei zenklo ju nera unsure.gif

Ksise, nu nenurasyk dar, tikrai dar palauk kraujuko gal ???
Atsakyti
kwee mazute,buk stipri,zinau ta skausma ,kai tiki ,kad pavyks,o pasirodo ... cray.gif cray.gif cray.gif nuosirdziai uzjauciu,kitas kartas pavyks tikrai,svarbiausiai tiketi ir nenuleisti nosytes:*******



keberiokst prisipazinsiu-as ju nevogiau lotuliukas.gif

ksise vakar man rode visi va toki nono.gif nono.gif nono.gif ,o siandien noriu parodyt tau tapati nono.gif nono.gif nono.gif ,kentekim,mergyt,laukim:*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 03 birželio 2011 - 10:02
QUOTE(kwee @ 2011 06 03, 06:08)
sveikos,
atsiprasau, kad neuzejau vakar, bet nebuvo noro...deja, rezultatai nekokie, nenoriu jusu liudinti, tikrai tik jus nepraraskit vilties, hcg testas parode 1,2....  verysad.gif

dar israse gydytoja pregnyl, suleido, sake crinona naudoti, bet vakar pasirode jau kraujo, siandien vel...manau, kad tenka si karta nuleisti rankas ir laukti kito karto su uzsaldytais, turiu 7 uzsaldytus embrioniukus, galbut su jais kas gausis... gaila, pirmas kartas ir nesekmingas, aisku tas skaicius virs vieneto rodo, kad kazkas kabinosi, bet is kur dabar issiaiskinti kas jam sutrukde, kad kita karta nesutrukdytu? viska mastau, bet turbut toks jau likimas, paverkiau, bet nelengveja, kai pamastai, kad vel viskas is naujo, vel laukimas, bet aisku jusu tarpe dar ne tiek ilgai yra laukianciu ir bandanciu, suprantu, kad nereikai nuleisti ranku, bet kol kas jos dar ir nelabai kyla...

jus neliudekit, negalvokit apie tai...
tai tokios zinios is mano fronto


Jetau kaip gaila laikykis 4u.gif 4u.gif Labai tikiu kad uzsaldytas bent vienas tikrai pasiliks pas tave kur silta ir gera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 06 03, 09:00)
Kelinta siandien diena po isodinimo?

dpi man 8
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 03, 10:11)


lotuliukas.gif Ne nu tu duodi 8dpi ir nori vaiduoklio?? Man 11 dpi vos vos iziurimas buvo...I kaili tau reik duot,be 10dpi net nebandai testuku gadint schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 06 03, 13:14)
lotuliukas.gif Ne nu tu duodi 8dpi ir nori vaiduoklio?? Man 11 dpi vos vos iziurimas buvo...I kaili tau reik duot,be 10dpi net nebandai testuku gadint  schmoll.gif

zinau kad man reikia gero dirzo,bet kantrybes pas mane nerasta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 03, 02:17)
zinau kad man reikia gero dirzo,bet kantrybes pas mane nerasta lotuliukas.gif


Nu, ponia, nejuokink pasaulio! 8dpi! Nu kas Tau ka rodys? Man kai hvg buvo 258, rode vaiduokli, matoma, bet vaiduokli! Be 10dpi nieko nedaryk! Jau Vilte barem, o cia dar viena nuliudus! Aukstyn nosi ir laukiam geru rezultatu! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti