Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(frige1 @ 2011 06 02, 09:04)
kwee palaikymo komanda jau renkasi mirksiukas.gif laikom kumstukus ir laukiam tavo rezutatu wub.gif

as taip pat jungiuosi prie kwee palaikymo komandos mirksiukas.gif nekantriai lauksiu rezultatu 4u.gif
spaudziu kumstukus ir uz kitas mergytes, kurioms arteja lemtinga diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 06 02, 05:26)
oi, kaip faina, aciu  smile.gif
ryte pridaviau kraujuka, lauksiu po pietu rezultatu wink.gif drasina tik tai, kad siandien 29 ciklo diena, menesiniu dar nesimato jokiu pozymiu, taigi lauksiu popietes ir skambucio ir seseles wink.gif o dabar bandau mintis nusukti prie darbo, kad negalvoti  doh.gif


Laukiame dideliu skaiciuku! bigsmile.gif wub.gif 4u.gif


Visoms kitoms taip pat didziulio tikejimo ir pasitikejimo, prasidejo nestuke.gif vasara! bigsmile.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir as jungiuosi i kwee palaikymo komanda 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu ir kur tie musu geri rezultatai,vis ikisu nosi paziuret,kada jau cia sveikint reikes ax.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. Skubu prisiduoti, nes buvau dingusi. Nuo uzvakar vakaro isgyvenau nesamoniu daugybe. Vakare pakilo temperatura 37,6, nakti vemiau doh.gif Vakar visa diena prasikamavau su neaiskiais pilvo skausmais ir auksta temperatura 38,7, kosmaras kazkoks verysad.gif , o juk sodinimas ant nosies, verysad.gif nuo nervu temperatura nekrito as taip manau. Vakare velai jau jos stebuklingai neliko, bet pilvo skausmai liko unsure.gif Treijsas pokalbiu telefonu pats nesuprato kas man darosi.
Bet, siandien 8.30 mes jau sedejome LV ir apziurejo, neaikus pilvukas, neaisku kodel tokia unsure.gif temp., nors siryt tik 37,2 tebuvo. Padare pilna kraujo tyrima, nieko baisaus nerodo. Ryte nuvykus pasake, kad telikes vienas nekoks 6 lasteliu sodinimui. Kol laukem kraujo tyrimu su MB verkem ir bandem juokauti rolleyes.gif Nejaugi taip nesisekant nuo pat pradziu net nepabandysim dirbtino apvaisinimo g.gif
Gryzom su tyrimais, sako sodinam bet mane reikia stebeti ir guleti. Na pagulde sodinimui, ogi is vieno 6 lasteliu patapo 7 lasteliu ir vakarykstis antras is 3 lasteliu pasidare 5 lasteliu. Pasiule abu ir sodinti...
dabar turim du kleckiukus pilvelyje, na is to vieno nekoks sansas, bet kad jau ir taip cia pas mane stebuklai nuo pat pradziu visko, gal ir dabar stebuklas ivyks biggrin.gif
Aciu mergaites uz palaikyma, dieve kaip dabar gera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 02, 15:34)
dabar turim du kleckiukus pilvelyje, na is to vieno nekoks sansas, bet kad jau ir taip cia pas mane stebuklai nuo pat pradziu visko, gal ir dabar stebuklas ivyks  biggrin.gif
Aciu mergaites uz palaikyma, dieve kaip dabar gera  bigsmile.gif


Nu mes galim tik labai stipriai palaikyti jus, ka ir darom 4u.gif Manau kad su tuo 7 lasteliu jusu sancai tikrai neblogi, o zinant stebuklus ivykusius kitoms mergaitem, dar ziurek ir abu uzsibus 9 menesiams smile.gif Kantrybes laukime dabar ir saugok save ir maziukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 02, 15:34)
dabar turim du kleckiukus pilvelyje, na is to vieno nekoks sansas, bet kad jau ir taip cia pas mane stebuklai nuo pat pradziu visko, gal ir dabar stebuklas ivyks  biggrin.gif
Aciu mergaites uz palaikyma, dieve kaip dabar gera  bigsmile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 06 02, 14:34)
dabar turim du kleckiukus pilvelyje, na is to vieno nekoks sansas, bet kad jau ir taip cia pas mane stebuklai nuo pat pradziu visko, gal ir dabar stebuklas ivyks  biggrin.gif
Aciu mergaites uz palaikyma, dieve kaip dabar gera  bigsmile.gif

wingele kokia istorija ,eina sau:))))))na dabar tik beliko laukti ir tada nestuke.gif
Atsakyti
Na tai kur Kwee su aukstais skaiciukais?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 02, 17:39)
Na tai kur Kwee su aukstais skaiciukais?


O ar jai ne rytoj kraujuko pridavimas? g.gif
Papildyta:
Ai jo, siandien, laikau kumstukus uz gerus skaiciukus smile.gif
Atsakyti
ir as i kwee palaikymo komanda jungiuos smile.gif
Atsakyti
Nu mes cia kantrios, bet jau taip ilgai laukiam smile.gif Kwee, auuuuuu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 02 birželio 2011 - 18:11