Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 01, 10:43)
Tai jeigu suaktyveja pries operacija, gal cia nuo streso, urio pastaruoju metu ir siaip netruksta, nezinau ka daryti, dar kenteti ar jau skalambinti.  doh.gif  unsure.gif Skaudeti neskauda nieko, bet jau tikrai atsubodo su pamperiais vaikscioti.  verysad.gif Bandysiu gal skambinti, ziuresiu ka sakys.  rolleyes.gif
O tau linkiu, kad viskas greiciau susitvarkytu ir sulauktum II.  wub.gif  4u.gif


Nu jei gali tai tikrai nepakenks pasiskambint ir pasikonsultuot. Nemanau kad kazkas blogo, bet nusiramintum bent mirksiukas.gif


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 01, 11:59)
Mano mm nepareina  unsure.gif 2V nepadejo,teks kartot smile.gif
Ir visi mm maudimai apstojo,nu bus bajeris.... doh.gif


nestuke.gif negali buti g.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 01, 12:31)
Nu jei gali tai tikrai nepakenks pasiskambint ir pasikonsultuot. Nemanau kad kazkas blogo, bet nusiramintum bent  mirksiukas.gif
nestuke.gif  negali buti g.gif ??



Su manim visaip gali buti.Tik vakarykstis testas parode viena pagali.Pakartosiu gal ryt,turiu gan nemazai,galiu gadinti.Tik netikiu,kad ka kitaip parodys.
Tikrai keista,nes pas mane jos reguliarios ir praeita karta su tais slopinamais parejo lygiai po 28 dienu.

Siandien ejau su MB krauja nusileist tyrimams,buvo durna mintis ir hvg paprasyt,bet kazkaip susilaikiau.
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 01, 11:38)
Na man irgi atrodo,kad pozymiai nyksta,o ne atsiranda,bet nieko cia jau nepakeisi,as vis dar nusiteikusi optimistiskai ir taupau asaras sestadieniui,tikedamasi,kad jos bus is dziaugsmo.Tikiuosi,kad tu pirmoji mus nudziuginsi rytoj,prasau nenukabink nosies bent iki rytdienos  4u.gif



ok laikausi is visu jegu, gal pernelyg as cia pesimiste, bet turbut jeigu ir butu geri hcg rezultatai - dar nepatikeciau kad esu nestuke.gif
rytojus arteja...
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 01, 14:36)
Su manim visaip gali buti.Tik vakarykstis testas parode viena pagali.Pakartosiu gal ryt,turiu gan nemazai,galiu gadinti.Tik netikiu,kad ka kitaip parodys.
Tikrai keista,nes pas mane jos reguliarios ir praeita karta su tais slopinamais parejo lygiai po 28 dienu.

Siandien ejau su MB krauja nusileist tyrimams,buvo durna mintis ir hvg paprasyt,bet kazkaip susilaikiau.


O ko ne, juk tu pastojusi buvai ne viena ir ne du kartus be jokiu IVF ax.gif
O krauja davet patikrint ar ta infekcija issigydet?


QUOTE(kwee @ 2011 06 01, 15:05)
ok laikausi is visu jegu, gal pernelyg as cia pesimiste, bet turbut jeigu ir butu geri hcg rezultatai - dar nepatikeciau kad esu  nestuke.gif
rytojus arteja...


Nu sukaupiam jegas ir nusiraminam iki rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Ne,pridavem Cikagos tyrimams-paziuret kiek LIT uzkele blokuojancius antikunius.

Del infekcijos reikia mm sulaukt,o jos rupuzkes kazkur dingau padare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 01, 15:37)
Ne,pridavem Cikagos tyrimams-paziuret kiek LIT uzkele blokuojancius antikunius.

Del infekcijos reikia mm sulaukt,o jos rupuzkes kazkur dingau padare smile.gif


doh.gif susipainiojau tarp tavo milijono tyrimu blush2.gif Kada Cikagos tyrimu rezultatus gausit?


O as va susinervinau del delsimo ir vel paskambinau i ligonine ir jau gireztai paklausiau kur mano laiskas. Tai sake kad pasirupins kad ant dienu jau gauciau. Tegul pabando neatsiust, tai skambinsiu vel!!!
Atsakyti
Tai zinok ir as pati jau maisausi hihihi.gif

Labai tikiuosi,kad kita savaite jau bus,ir dar labiau tikiuosi,kad rezai bus geri.Siaip neblogi buvo ir ana karta,bet po 2 LIT tikiuosi superiniu smile.gif o po to superinio ciklo,superinio rezultato nestumo teste ir galu gale superinio klecko.Ne per daug? biggrin.gif

Tiesa,stebuklingasis birzelis prasidejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 01, 17:12)
Tai zinok ir as pati jau maisausi hihihi.gif

Labai tikiuosi,kad kita savaite jau bus,ir dar labiau tikiuosi,kad rezai bus geri.Siaip neblogi buvo ir ana karta,bet po 2 LIT tikiuosi superiniu smile.gif o po to superinio ciklo,superinio rezultato nestumo teste ir galu gale superinio klecko.Ne per daug? biggrin.gif

Tiesa,stebuklingasis birzelis prasidejo  thumbup.gif


Su nestuke.gif Vasara visas drinks_cheers.gif

Tikrai ne per daug nori, juk realiai viskas susideda i viena nora " superinio klecko" thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 06 01, 15:12)


Tiesa,stebuklingasis birzelis prasidejo  thumbup.gif

Labai smagu svajoti kad sis stebuklingasis birzelis bus dosnus ir visoms atseikes dovaneliu.
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 06 01, 16:36)
Su  nestuke.gif  Vasara visas  drinks_cheers.gif

Tikrai ne per daug nori, juk realiai viskas susideda i viena nora " superinio klecko"  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kwee palaikymo komanda jau renkasi mirksiukas.gif laikom kumstukus ir laukiam tavo rezutatu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 02, 08:04)
kwee palaikymo komanda jau renkasi mirksiukas.gif laikom kumstukus ir laukiam tavo rezutatu wub.gif



oi, kaip faina, aciu smile.gif
ryte pridaviau kraujuka, lauksiu po pietu rezultatu wink.gif drasina tik tai, kad siandien 29 ciklo diena, menesiniu dar nesimato jokiu pozymiu, taigi lauksiu popietes ir skambucio ir seseles wink.gif o dabar bandau mintis nusukti prie darbo, kad negalvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 06 02, 08:26)
oi, kaip faina, aciu  smile.gif
ryte pridaviau kraujuka, lauksiu po pietu rezultatu wink.gif drasina tik tai, kad siandien 29 ciklo diena, menesiniu dar nesimato jokiu pozymiu, taigi lauksiu popietes ir skambucio ir seseles wink.gif o dabar bandau mintis nusukti prie darbo, kad negalvoti  doh.gif

laikau as stipriai stipriai kumstukus taip pat suspaudus ,jetau kaip fainai,snd tu jau suzinosi,o sirdis mano nujaucia,kad tu jau nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
oi laukiam laukiam tavo dideliu skaiciuku laukiam wub.gif
Atsakyti