Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 01, 09:23)
as vakar ilgai neuzmigau,tai isivaizduok sugalvojau snd nusipirkti testa ir ji pasidaryti,atsikelus ryto pagalvojau,kad tai butu didele nesamone  daryti,nes dar labai anksti testuotis,na bet ko tik neprisimastom is neturejimo ka veikti biggrin.gif
Papildyta:

frige kaip tu laikaisi?
jau greitai penktadienis ir pamatysi savo kleckiukus wub.gif

o kelinta tau dpi?
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Turiu klausimuka toms, kas turejo hidrosalpinxa, ar jums tepliodavo tarp mm? Man be perstojo antras menuo, o po paskutiniu mm jau nesiaip kad truputi, bet taip normaliai pakraujuoju, nieko lyg ir neskauda, bet gal jau skambinti visais varpais, kad apziuretu ir greiciau operacija darytu. unsure.gif
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, mergaites.
Balionai 4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms uz kantybe ir tikejima 4u.gif einant sudetingu keliu svajones link nestuke.gif
Atejau pas jus su klausimu: ar kuri nors daretes IVF Klaipėdoj Jolsanoje pas daktare Salygiene?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 01, 08:41)
o kelinta tau dpi?

man ketvirtadieni isodino 3 dienu kleckus du smile.gif
Papildyta:
QUOTE(frige1 @ 2011 06 01, 08:33)
aciu,kad klausi,gulineju as blush2.gif  blush2.gif tai vakar vakare jau matyt nuo gulejimo visus sonus pradejo skaudet,tai iskart durnos mintys i galva atejo doh.gif  doh.gif bet as jas vis nuvarau salin....ramiau,kai zinau,kad ne man pirmai cia taip nutiko,kaip gerai,kad nestukiu atsiliepe su savo patirtimi wub.gif  wub.gif biski bijau to penktadienio,aisku,cia gal sutapimas,bet po pirm skano vel kraujukas buvo pasileides doh.gif  doh.gif bet mate gimdos apacioj jo,tai tikiuosi,ka tas ir isbego ax.gif

tu tik frige ilsekis ir neprisigalvok blogu dalyku,as tikiu ,kad viskas gerai su tavo mazyliais yra,cia visos mergaites tiki kad viskas yra gerai,pamatysi penktadieni pati isitikinsi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 01 birželio 2011 - 09:29
QUOTE(vasareuk @ 2011 06 01, 00:30)
Na man snd 9 diena,jokiu ypatingu pozymiu nera iskyrus silpnuma ir karscio bangas (isivaizduoju,kad cia per menopauze moterims taip buna arba vartojant slopinancius,bet man vartojant Synarel jokiu karsciu bangu neuzeidavo,o vakar prabudau nakti visa slapia,o ir dienos metu staiga ispila prakaitas ir pasidaro silpna,o po keliu min vel gerai).


Aš irgi šiąnakt miegojau kaip baloje: prakaitas žliaugė veidu ir visu kūnu. Galvojau, tikrai jau klimaksas gal prasidėjo. Bet čia man matyt KT šalutinis poveikis. Ar gali taip būti? Jei taip ir toliau, tai nežinau, kai tris ciklus su jais reikės gyventi.

Laikau kumštukus už rezultatų laukiančias merginas. Labai smalsu, koks bus vaisingojo birželio derlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 01, 10:32)
man ketvirtadieni isodino 3 dienu kleckus du smile.gif
Papildyta:

tu tik frige ilsekis ir neprisigalvok blogu dalyku,as tikiu ,kad viskas gerai su tavo mazyliais yra,cia visos mergaites tiki kad viskas yra gerai,pamatysi penktadieni pati isitikinsi  wub.gif

o geras ir man susitikimas su snaigiukais buvo ketvirtadieni.tai nedarei nt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 01 birželio 2011 - 09:35
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 06 01, 10:03)
Sveikos,  4u.gif

Turiu klausimuka toms, kas turejo hidrosalpinxa, ar jums tepliodavo tarp mm? Man be perstojo antras menuo, o po paskutiniu mm jau nesiaip kad truputi, bet taip normaliai pakraujuoju, nieko lyg ir neskauda, bet gal jau skambinti visais varpais, kad apziuretu ir greiciau operacija darytu.  unsure.gif 
4u.gif


Man pries operacija per kuria uzdare kaiusintakius, daug ir visokiu isskyru budavo, ir pakraujuodavo kartais ir bespalviu budavo, tai dabar manau kad tai ir leme tas hidrosalpingsas. O va dabar kai jau uzdare tai jau net valkatos neprasimusa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 01, 09:33)
o geras ir man susitikimas su snaigiukais buvo ketvirtadieni.tai nedarei nt?

ne nedariau,manau anksti dar nervus gadint
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 06 01, 06:38)
Man pries operacija per kuria uzdare kaiusintakius, daug ir visokiu isskyru budavo, ir pakraujuodavo kartais ir bespalviu budavo, tai dabar manau kad tai ir leme tas hidrosalpingsas. O va dabar kai jau uzdare tai jau net valkatos neprasimusa  lotuliukas.gif


Tai jeigu suaktyveja pries operacija, gal cia nuo streso, urio pastaruoju metu ir siaip netruksta, nezinau ka daryti, dar kenteti ar jau skalambinti. doh.gif unsure.gif Skaudeti neskauda nieko, bet jau tikrai atsubodo su pamperiais vaikscioti. verysad.gif Bandysiu gal skambinti, ziuresiu ka sakys. rolleyes.gif
O tau linkiu, kad viskas greiciau susitvarkytu ir sulauktum II. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mm nepareina unsure.gif 2V nepadejo,teks kartot smile.gif

Ir visi mm maudimai apstojo,nu bus bajeris.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 05 31, 13:03)
Sveikos mergaites, is mano 9 liko tik 3,  verysad.gif bet sake geros kokybes, iki blastuciu ko gero neaugins, tad isodinimas ketvirtadieni.

Tai viskas gerai ,nera ko liudeti thumbup.gif Man is 5 ispunktuotu tinkami apvaisinti buvo 3( tiek ir norejau),visi 3 apsivaisino, visus 3 isodino,o pilvelyje pasiliko vienas smile.gif
Sekmes ketvirtadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 06 01, 06:30)
Tai tu darysies testa ketvirtadieni,as sestadieni,o Vilte pirmadieni,kiek ivykiu laukia,tikiuosi rezultatai mus pradziugins.
Sekmes visoms  4u.gif

as darysiuos hcg rytoj, kazkaip vakar toks liudnumas parejo, vakare atsiguliau miegoti ir kad sueme graudulys, kad pradejau verkti, atrodo viskas taip beprasmiska... siandien is ryto jau geriau wink.gif bet kazkaip pozymiai ne atsiranda o dingsta, spazmu neliko jokiu, krutine kazkiek skauda, siaip savijauta tik gereja, palyginus kaip jauciausi ka tik po punkcijos ir isodinimo, tai dabar atrodo kad nieko ir nevyksta,  (bet kaip sake fridge - jai irgi nebuvo jokiu pozymiu, taip kad, reikia dar tiketi) o apie karscio bangas, man jos irgi uzeina kazkokios, laukiu rytojaus, kad greiciau isbristi is tos nezinomybes  doh.gif

Na man irgi atrodo,kad pozymiai nyksta,o ne atsiranda,bet nieko cia jau nepakeisi,as vis dar nusiteikusi optimistiskai ir taupau asaras sestadieniui,tikedamasi,kad jos bus is dziaugsmo.Tikiuosi,kad tu pirmoji mus nudziuginsi rytoj,prasau nenukabink nosies bent iki rytdienos 4u.gif
Atsakyti