Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(bum @ 2011 05 31, 15:49)
Betulei gardaus medučio biggrin.gif

O visoms virusiukai 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

mirksiukas.gif

ciumpu virusiuka,man jo laaaaabai reikia. blush2.gif ax.gif
o jei ten crenonas bega tai nebus blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 05 31, 20:47)
Laukiam friends.gif Žinai, aš nesenai tik supratau - išmokau laukti. Pažanga 4u.gif

good.gif Kartais sitas dalykas labai pravercia lotuliukas.gif O mane jau seniai gyvenimas ismoke to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 31, 21:05)
ciumpu virusiuka,man jo laaaaabai reikia. blush2.gif  ax.gif
o jei ten crenonas bega tai nebus blogai? g.gif


viskas čia yra norma mirksiukas.gif , sako, kad vaistų perteklius tik pasišalina, o kiek organizmui reikia, tiek jis ir įsisavina 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 05 31, 11:26)
sveika,

man taip pat slapia labai, tai irgi manau, kad cia nuo crinone? nes kitaip tai nzn is kur kitur wink.gif beje, man siandien 12 dpi, po dvieju dienu eisiu priduoti kraujo, ziuresim, kas cia gavosi wink.gif kol kas kazkokiu pozymiu dideliu nera, skauda spenelius siek tiek, stipriau skauda, kai miegu ant pilvo, buvo keliatas stipresniu spazmu kaip pries menesines, bet kadangi spazmai dingo, o menesiniu dar nera, tai labai tikiuosi geriausioo...

kaip kitoms sekasi laukti dvi savaites?

Na man snd 9 diena,jokiu ypatingu pozymiu nera iskyrus silpnuma ir karscio bangas (isivaizduoju,kad cia per menopauze moterims taip buna arba vartojant slopinancius,bet man vartojant Synarel jokiu karsciu bangu neuzeidavo,o vakar prabudau nakti visa slapia,o ir dienos metu staiga ispila prakaitas ir pasidaro silpna,o po keliu min vel gerai).Gal kam taip yra buve,o gal cia nuo Cyclogest (Crinonas sukele alergija).Ai dar paspazmuoja pilva,taip kaip pries mm,bet krutine jokiu pokyciu nerodo,anksciau pries mm jautri budavo ir padidedavo,o dabar absoliuciai jokio aktyvumo zenklu nera smile.gif Ka gi,teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti sestadienio.Viltis dar gyva smile.gif
Tai tu darysies testa ketvirtadieni,as sestadieni,o Vilte pirmadieni,kiek ivykiu laukia,tikiuosi rezultatai mus pradziugins.
Sekmes visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LediDiDi1 @ 2011 05 31, 21:50)
viskas čia yra norma mirksiukas.gif , sako, kad vaistų perteklius tik pasišalina, o kiek organizmui reikia, tiek jis ir įsisavina 4u.gif .

Tikra teisybe drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 05 31, 13:49)
Betulei gardaus medučio biggrin.gif

O visoms virusiukai 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

mirksiukas.gif

Noriu ir as tu virusiuku jei dar man liko biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Mergaites, gal kam taip buvo. Man jau antra cikla po snaigiuku nerealiai skausmingos mm. Ir pirma ir antra diena su vaistais. Vakar vakare taip skaudejo, maniau mirsiu. Isgeriau tris tabl ibumetino ir tik tada praejo. Ir is tualeto neiseinu, ir pykina, ir ziaurus skausmas sad.gif
Pirmosios mm man skausmingos budavo, bet po to ne.
Siandien trecia d.,o jauciu tuoj vel skaudes. Kita savaite histero, kad tik ko nebutu.
Atsakyti

Tai tu darysies testa ketvirtadieni,as sestadieni,o Vilte pirmadieni,kiek ivykiu laukia,tikiuosi rezultatai mus pradziugins.
Sekmes visoms 4u.gif

as darysiuos hcg rytoj, kazkaip vakar toks liudnumas parejo, vakare atsiguliau miegoti ir kad sueme graudulys, kad pradejau verkti, atrodo viskas taip beprasmiska... siandien is ryto jau geriau wink.gif bet kazkaip pozymiai ne atsiranda o dingsta, spazmu neliko jokiu, krutine kazkiek skauda, siaip savijauta tik gereja, palyginus kaip jauciausi ka tik po punkcijos ir isodinimo, tai dabar atrodo kad nieko ir nevyksta, (bet kaip sake fridge - jai irgi nebuvo jokiu pozymiu, taip kad, reikia dar tiketi) o apie karscio bangas, man jos irgi uzeina kazkokios, laukiu rytojaus, kad greiciau isbristi is tos nezinomybes doh.gif
Atsakyti
as tuoj gal prarasiu vilti,nes bt niekaip nekyla,paziurejau i senus grafikus bt tai ziuriu visada pasiekdavau 37,o dabar niekaip nepakylu. schmoll.gif . verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 01 birželio 2011 - 07:47
QUOTE(kwee @ 2011 06 01, 07:30)
Tai tu darysies testa ketvirtadieni,as sestadieni,o Vilte pirmadieni,kiek ivykiu laukia,tikiuosi rezultatai mus pradziugins.
Sekmes visoms  4u.gif

as darysiuos hcg rytoj, kazkaip vakar toks liudnumas parejo, vakare atsiguliau miegoti ir kad sueme graudulys, kad pradejau verkti, atrodo viskas taip beprasmiska... siandien is ryto jau geriau wink.gif bet kazkaip pozymiai ne atsiranda o dingsta, spazmu neliko jokiu, krutine kazkiek skauda, siaip savijauta tik gereja, palyginus kaip jauciausi ka tik po punkcijos ir isodinimo, tai dabar atrodo kad nieko ir nevyksta,  (bet kaip sake fridge - jai irgi nebuvo jokiu pozymiu, taip kad, reikia dar tiketi) o apie karscio bangas, man jos irgi uzeina kazkokios, laukiu rytojaus, kad greiciau isbristi is tos nezinomybes  doh.gif

testuko nedarysiu as:) pirmadieni vaziuosiu kraujo priduoti
bijau testa daryt,kraujas patikimiau,isitikinau jau:)
o del pojuciu tai mano lygiai taip pat kap kwee
bet mergaites nenuleiskim nosytes wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ksise @ 2011 06 01, 07:46)
as tuoj gal prarasiu vilti,nes bt niekaip nekyla,paziurejau i senus grafikus bt tai ziuriu visada pasiekdavau 37,o dabar niekaip nepakylu. schmoll.gif . verysad.gif

nono.gif nono.gif nono.gif nono.gif nono.gif
juk rase mergaites,kad cia nerodiklis
man su praeitu ivf buvo 37,2 ,o rezultatas blogas:(
o mergaite sake ,kad jai isvis nebuvo bt pakilus,o ji nestuke.gif
tad buk gerute neprarask vilties:*
sutariam ksise?:*
ir mergaites baikit depresuoti ir neigiamai galvoti ,nes tuoj ir mane jus uzkresit sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 01, 08:58)
testuko nedarysiu as:) pirmadieni vaziuosiu kraujo priduoti
bijau testa daryt,kraujas patikimiau,isitikinau jau:)
o del pojuciu tai mano lygiai taip pat kap kwee
bet mergaites nenuleiskim nosytes wub.gif
Papildyta:

nono.gif  nono.gif  nono.gif  nono.gif  nono.gif
juk rase mergaites,kad cia nerodiklis
man su praeitu ivf buvo 37,2 ,o rezultatas blogas:(
o mergaite sake ,kad jai isvis nebuvo bt pakilus,o ji  nestuke.gif
tad buk gerute neprarask vilties:*
sutariam ksise?:*
ir mergaites baikit depresuoti ir neigiamai galvoti ,nes tuoj ir mane jus uzkresit sad.gif

ok, sutariam thumbup.gif ,nu o as nt bandysiu gal sekmad.ar pirmadieni,bijau jau dabar.kaip noreciau pamatyti teigiama testa.
Atsakyti
labas rytas,mergytes,laikau kumstukus uz jus visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif jokiu blogu minciu ir pozymiu ieskojimu,paieskosit veliau,kai taip ir nesulauksit mmm,o pilvukai prades dideti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 06 01, 08:04)
ok, sutariam thumbup.gif ,nu o as nt bandysiu gal sekmad.ar pirmadieni,bijau jau dabar.kaip noreciau pamatyti teigiama testa.

as vakar ilgai neuzmigau,tai isivaizduok sugalvojau snd nusipirkti testa ir ji pasidaryti,atsikelus ryto pagalvojau,kad tai butu didele nesamone daryti,nes dar labai anksti testuotis,na bet ko tik neprisimastom is neturejimo ka veikti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(frige1 @ 2011 06 01, 08:17)
labas rytas,mergytes,laikau kumstukus uz jus visas 4u.gif  4u.gif  4u.gif jokiu blogu minciu ir pozymiu ieskojimu,paieskosit veliau,kai taip ir nesulauksit mmm,o pilvukai prades dideti mirksiukas.gif

frige kaip tu laikaisi?
jau greitai penktadienis ir pamatysi savo kleckiukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 06 01, 08:23)

frige kaip tu laikaisi?
jau greitai penktadienis ir pamatysi savo kleckiukus wub.gif

aciu,kad klausi,gulineju as blush2.gif blush2.gif tai vakar vakare jau matyt nuo gulejimo visus sonus pradejo skaudet,tai iskart durnos mintys i galva atejo doh.gif doh.gif bet as jas vis nuvarau salin....ramiau,kai zinau,kad ne man pirmai cia taip nutiko,kaip gerai,kad nestukiu atsiliepe su savo patirtimi wub.gif wub.gif biski bijau to penktadienio,aisku,cia gal sutapimas,bet po pirm skano vel kraujukas buvo pasileides doh.gif doh.gif bet mate gimdos apacioj jo,tai tikiuosi,ka tas ir isbego ax.gif
Atsakyti