Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Betulei gardaus medučio biggrin.gif

O visoms virusiukai 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 05 31, 14:49)
Betulei gardaus medučio biggrin.gif

O visoms virusiukai 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

mirksiukas.gif



ciumpu as virusiukus:*
Atsakyti
bum ir as ciumpu virusiuka, turi pasisekti, visoms turi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 31, 14:05)
kas cia darosi su tom valkatom, man ir toliau ju nera o bandziau ir 2V ir 3V, nu nei zenklo nei pozymiu nei laisko is ligonines kad apziuretu ir nuramintu.

Tikriausiai išsiderino hormonai tau, bent jau man taip sakė, vakar buvau pas gyd, tai sakė nepanašu, kad greitu laiku pasirodytų verysad.gif Makalošė pas mane juoda gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 31, 12:45)

Gal tie slopinantys cia truputi uztempia?Girdejau,kad taip buna...Pilva maudzia,krutine kaip prie mm skausmingau,turetu buti ne uz kalnu.


Man po slopinančių netgi pora dienų anksčiau parėjo, čia gal daugiau nuo organizmo priklauso. Bet tavo visi požymiai rodo, kad nebe už kalnų jau... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 05 31, 14:49)
Betulei gardaus medučio biggrin.gif

O visoms virusiukai 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

mirksiukas.gif


Ir aš noriu 2.gif, tad čiumpu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 05 31, 17:25)
Tikriausiai išsiderino hormonai tau, bent jau man taip sakė, vakar buvau pas gyd, tai sakė nepanašu, kad greitu laiku pasirodytų verysad.gif Makalošė pas mane juoda gun_bandana.gif


Nu sakes, tai tau gydytoja konstatavo fakta kuri tu ir as ir taip zinom, o kaip atstatyt tuos hormonus???
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 31, 17:40)
Nu sakes, tai tau gydytoja konstatavo fakta kuri tu ir as ir taip zinom, o kaip atstatyt tuos hormonus???

Tikiuosi dar, kad patys atsistatis 4u.gif Dabar tie dariniai pas mane nepranyko, o paaugo, jei ateitų normalios mmm, gal jie ir pranyktų g.gif Jei ne - tada LP. Galėjau rinktis - dabar LP, ar laukti ciklo. Pasirinkau laukti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 05 31, 17:25)
Tikriausiai išsiderino hormonai tau, bent jau man taip sakė, vakar buvau pas gyd, tai sakė nepanašu, kad greitu laiku pasirodytų verysad.gif Makalošė pas mane juoda gun_bandana.gif

Pas mane irgi kazkokios nesamones dedasi. Po histeroskopijos praejo jau 42 dienos, o mmm dar nera doh.gif Tiesa pries 53 dienas leidaus dipherelina, tai jis man ten gal viska uzslopino.. Kazin kur mano mmm pasidejo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 05 31, 18:10)
Pas mane irgi kazkokios nesamones dedasi. Po histeroskopijos praejo jau 42 dienos, o mmm dar nera doh.gif Tiesa pries 53 dienas leidaus dipherelina, tai jis man ten gal viska uzslopino.. Kazin kur mano mmm pasidejo? unsure.gif

Nu ir čia mes koja kojon hihihi.gif Man po histeroskopijos irgi mmm nebuvo virš 40 dienų, skayčiau po 43 dienų tik parėjo, jei neklystu, bet aš dipherelino nesileidau. Tada Treijsas sakė, kad būna taip. Paskui išvažiavau atostogų ir atsivilko jos. Šiaip kiek žinau, jei ilgiau nėra nei 40 dienų, tai skiria duphastoną g.gif O man Treijsas nenori nieko skirti dėl tų darinių. O jam neskambinai?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 05 31, 18:16)
Nu ir čia mes koja kojon hihihi.gif Man po histeroskopijos irgi mmm nebuvo virš 40 dienų, skayčiau po 43 dienų tik parėjo, jei neklystu, bet aš dipherelino nesileidau. Tada Treijsas sakė, kad būna taip. Paskui išvažiavau atostogų ir atsivilko jos. Šiaip kiek žinau, jei ilgiau nėra nei 40 dienų, tai skiria duphastoną g.gif O man Treijsas nenori nieko skirti dėl tų darinių. O jam neskambinai?

drinks_cheers.gif Tikrai kad koja kojon hihihi.gif Ziurek, gal ir su IVF dar karteli kartu startuosim bigsmile.gif O Tr. ne neskambinau, nemanau, kad kas pasikeis nuo to. Lauksiu. Kas belieka.. Jau kaip ir pamaudzia kelias dienas rytais, bet neatsivelka..
Atsakyti
Bum, viena virusiuka ir as priglausiu. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 05 31, 19:07)
drinks_cheers.gif Tikrai kad koja kojon hihihi.gif Ziurek, gal ir su IVF dar karteli kartu startuosim bigsmile.gif O Tr. ne neskambinau, nemanau, kad kas pasikeis nuo to. Lauksiu. Kas belieka.. Jau kaip ir pamaudzia kelias dienas rytais, bet neatsivelka..

Laukiam friends.gif Žinai, aš nesenai tik supratau - išmokau laukti. Pažanga 4u.gif
Atsakyti