Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ksise @ 2011 05 31, 08:26)
sveikutes  friends.gif ,man kaip visada kyla klausimu: sakykit kodel man bega kaip ir vanduo? blush2.gif  jauciuosi kaip apsisisiojusi.i diena kelnaiciu pakeiciu kokias 3,nes iklotam as alergiska,tad negaliu ju nesiot.



sveika,

man taip pat slapia labai, tai irgi manau, kad cia nuo crinone? nes kitaip tai nzn is kur kitur wink.gif beje, man siandien 12 dpi, po dvieju dienu eisiu priduoti kraujo, ziuresim, kas cia gavosi wink.gif kol kas kazkokiu pozymiu dideliu nera, skauda spenelius siek tiek, stipriau skauda, kai miegu ant pilvo, buvo keliatas stipresniu spazmu kaip pries menesines, bet kadangi spazmai dingo, o menesiniu dar nera, tai labai tikiuosi geriausioo...

kaip kitoms sekasi laukti dvi savaites?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 31, 13:20)
O man reiks imtis 3V strategijos,mm visai nepareina.Tiksliau,iseis man tik 2V nes vonios namie nerasta.Tai labai tikiuosi suveiks,nes biuletenis jau israsytas ir visai nenoreciau eiti prasyti keisti datu ax.gif
jei visgi apsigalvosi ir prireiks vonios: galiu duoti raktus nuo buto, kuriame yra vonia, kavos ir vyno bariuke. Vistiek vyras atostogauja kaime, o aš badziojuosi pas mamą.. karšto vandenuko gi negaila, galiu pasidalinti.. biggrin.gif Tik tau iš kito pasaulio krašto turbūt bus tolokai važiuot.. lotuliukas.gif
alia ot valkatos, kai jų reikia - nėra, kai jų nelauki, atsivelka net neprašytos.. cool.gif

Girdėjau, kad nervai irgi kenkia, gal nerimauji daugiau, tai jos ir vėluoja. tongue.gif Vitamino C paskutiniu metu nepradėjai gerti? jis irgi keliom dienom gali užtęsti ciklą.

Linkiu, kad ciklas parsirastų kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 05 31, 09:03)
Sveikos mergaites, is mano 9 liko tik 3,  verysad.gif bet sake geros kokybes, iki blastuciu ko gero neaugins, tad isodinimas ketvirtadieni.


3 bet stipriausi. mirksiukas.gif 4u.gif Viskas bus gerai, tikek tuo. 4u.gif

Kwee, mes taip pat tikime geriausiu! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 31 gegužės 2011 - 12:36
QUOTE(kwee @ 2011 05 31, 12:26)
sveika,

man taip pat slapia labai, tai irgi manau, kad cia nuo crinone? nes kitaip tai nzn is kur kitur wink.gif beje, man siandien 12 dpi, po dvieju dienu eisiu priduoti kraujo, ziuresim, kas cia gavosi wink.gif kol kas kazkokiu pozymiu dideliu nera, skauda spenelius siek tiek, stipriau skauda, kai miegu ant pilvo, buvo keliatas stipresniu spazmu kaip pries menesines, bet kadangi spazmai dingo, o menesiniu dar nera, tai labai tikiuosi geriausioo...

kaip kitoms sekasi laukti dvi savaites?

laikau kumstukus ir laukiu kuo geriausio tavo rezultato thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 31, 12:35)
laikau kumstukus ir laukiu kuo geriausio tavo rezultato thumbup.gif  wub.gif


aciu, as taip nezinau kur detis, mastau, kad viskas bus gerai, tuomet pagalvoju, bet juk gali ir nebuti, kas tuomet... vel viskas is naujo, vel tie patys lukesciai, bet ka, turbut gyvenimas bando uzgrudinti taip mus visas, kad paskui butu lengva gyventi wink.gif

o tau ramybes laukime ir stiprybes mazuciams wink.gif
Atsakyti
Dekui,Rute,uz gerus norus,net man praktiskiau iseitu vonia kur nors cia vietoj susirasti ax.gif Aisku ten bariuko su vynu nebus,bet as jau atsinesciau pati smile.gif
Nestresuoju visiskai,kaip tik atvirksciai-apie nieka negalvoju,tiesiog gerai gyvenu,o viska apie proceduras tai tenka ir man priminti.Visiskai atsiputus,visai ne kaip as ax.gif
Gal tie slopinantys cia truputi uztempia?Girdejau,kad taip buna...Pilva maudzia,krutine kaip prie mm skausmingau,turetu buti ne uz kalnu.
Atsakyti
QUOTE(kwee @ 2011 05 31, 12:40)
aciu, as taip nezinau kur detis, mastau, kad viskas bus gerai, tuomet pagalvoju, bet juk gali ir nebuti, kas tuomet... vel viskas is naujo, vel tie patys lukesciai, bet ka, turbut gyvenimas bando uzgrudinti taip mus visas, kad paskui butu lengva gyventi wink.gif

o tau ramybes laukime ir stiprybes mazuciams wink.gif

aciu wub.gif o del minciu,man irgi taip pat kaip tau buvo ypac laukimo gale,skaitau ir zinau,kad galvojau lygiai ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 31, 13:45)
Gal tie slopinantys cia truputi uztempia?Girdejau,kad taip buna...Pilva maudzia,krutine kaip prie mm skausmingau,turetu buti ne uz kalnu.
Gali kaltinti juos. Ne vienai blokuojantys yra kelias dienas nuvėlinę ciklą. Čia kaip kuriom sureaguoja, nes man praeitą kartą blokuojantys paankstino ciklą keliomis dienomis.
o šį kartą matysiu.. bet pagal pilvo maudimą tai toks įspūdis, kad mano memės visai čia pat unsure.gif Nors viskas čia gerai - mano atveju dzin kada ciklas prasidės ar po savaitės, ar anksčiau, ar dar vėliau. Gydytojas vistiek viską pareguliuos, kad būtų gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 31, 12:45)
Dekui,Rute,uz gerus norus,net man praktiskiau iseitu vonia kur nors cia vietoj susirasti ax.gif Aisku ten bariuko su vynu nebus,bet as jau atsinesciau pati smile.gif
Nestresuoju visiskai,kaip tik atvirksciai-apie nieka negalvoju,tiesiog gerai gyvenu,o viska apie proceduras tai tenka ir man priminti.Visiskai atsiputus,visai ne kaip as ax.gif
Gal tie slopinantys cia truputi uztempia?Girdejau,kad taip buna...Pilva maudzia,krutine kaip prie mm skausmingau,turetu buti ne uz kalnu.


keberiokst man taip pat po slopinanciu velavo 3 ar 4 dienas,tai ejau i karsta vonia kokius 3 vakarus ir vynelio atsigerdavau tai seip ne taip pramuse
wingele trys stipriausi liko ,tuoj ketvirtadienis ateis ir tu pilvelyje turesi savo maziukus,tikriausiai 2 rekomenduos,kaip ir man du idejom ir dar du liko ,bet nesaldem,mazai vilties ,kad atsilusios jos bus pakankamai geros
kwee nebedaug jau liko laukti iki kraujuko nuleidimo,tikek,kad viskas yra gerai ir ,kad tu jau esi nestuke.gif tik bereikalo nerimauji:* labai to linkiu
rute linkiu, kad sis kartas butu garantuotas nestuke.gif
o man mergaites tai tikrai nieko nevyksta ,bijau net pagalvok ,kad trecias kartas vel nepavyko,tai mane tada reikes gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 31 gegužės 2011 - 13:06
QUOTE(wingele @ 2011 05 31, 13:03)
Sveikos mergaites, is mano 9 liko tik 3,  verysad.gif bet sake geros kokybes


As irgi manau kad 3 juk ne nulis blush2.gif , juolab kad jie puikios kokybes, viskas bus gerai thumbup.gif


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 31, 13:20)
Labas pupos uogos!
Tikiuosi Beta istekejo gerai,oras buvo palankus ir medziuose nuometas nekabojo smile.gif
O man reiks imtis 3V strategijos,mm visai nepareina.Tiksliau,iseis man tik 2V nes vonios namie nerasta.Tai labai tikiuosi suveiks,nes biuletenis jau israsytas ir visai nenoreciau eiti prasyti keisti datu ax.gif


Betute jau medu kopineja pagreitintu budu, nes neuzilgo reikes pereiti prie idomiosios medaus menesio dalies (embrions klinika lotuliukas.gif )

kas cia darosi su tom valkatom, man ir toliau ju nera o bandziau ir 2V ir 3V, nu nei zenklo nei pozymiu nei laisko is ligonines kad apziuretu ir nuramintu. Jie man durniai sako pasidaryk NT, sakau gi pas mane klipsai ant kiausintakiu!!!! nera zodziu ir kantrybes doh.gif Beje man slopinamieji kelioms dienos pavelino mmm, tai gali but kad daug kam taip g.gif


QUOTE(kwee @ 2011 05 31, 13:26)
beje, man siandien 12 dpi, po dvieju dienu eisiu priduoti kraujo, ziuresim, kas cia gavosi wink.gif kol kas kazkokiu pozymiu dideliu nera, skauda spenelius siek tiek, stipriau skauda, kai miegu ant pilvo, buvo keliatas stipresniu spazmu kaip pries menesines, bet kadangi spazmai dingo, o menesiniu dar nera, tai labai tikiuosi geriausioo...


Laukiam geru ziniu ketvirtadieni smile.gif thumbup.gif

O kuri dabar mus pirma testukais ir teigiamais rezultatais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 31, 13:05)
O kuri dabar mus pirma testukais ir teigiamais rezultatais? smile.gif

oi man dar ilgai laukti verysad.gif ,as tik kraujuka priduosiu pirmadieni
CITUK tavo valkatos kazkotais labai uzsispyre,nenori rodytis:)
bet daktarai tai ziuriu vos ne ,kad tik atstotum ,pati ieskokis ,kodel ju nera,nu pizdietssssss gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 31, 14:12)
oi man dar ilgai laukti  verysad.gif ,as tik kraujuka priduosiu pirmadieni
CITUK tavo valkatos kazkotais labai uzsispyre,nenori rodytis:)
bet daktarai tai ziuriu vos ne ,kad tik atstotum ,pati ieskokis ,kodel ju nera,nu pizdietssssss gun_rifle.gif


Butent toks jau likimas kai daraisi kazka uz valdiskus pinigus smile.gif

laikysim kumstukus nuo savaitgalio thumbup.gif tiesiog privalo pasisekti!!!
Atsakyti