Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(LediDiDi1 @ 2011 05 30, 18:00)
Ačiū D., kad viskas Jums gerai biggrin.gif . Gerai padarysi, kad šią savaitėlę būsi namuose. Kaip sako, niekas mumis nepasirūpins, jei pats savim nesirūpinsi mirksiukas.gif . Bet gydytojos pasakymu, tai aš stebiuosi blink.gif , sugalvok tu man pasakyti, kad gali eiti į darbą doh.gif .

nu cia tai uk,tai pas ju toks durnas supratimas apie gyvybe,jie sunimis daugiau rupinasi cia negu zmonemis doh.gif doh.gif pries pora valandu vel sviesiu krauju pradejau kraujuot,bet dabar absoliuciai nieko neskauda unsure.gif dabar jau lyg ir maziau,jei bus stipriai,kviesiu greitaja,bet tikiu,kad viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 18:52)
nu cia tai uk,tai pas ju toks durnas supratimas apie gyvybe,jie sunimis daugiau rupinasi cia negu zmonemis doh.gif  doh.gif  pries pora valandu vel sviesiu krauju pradejau kraujuot,bet dabar absoliuciai nieko neskauda unsure.gif dabar jau lyg ir maziau,jei bus stipriai,kviesiu greitaja,bet tikiu,kad viskas bus gerai wub.gif


Juk tau sakė, kad gimdoje dar mato kraujo. Faktas, kad jis dar ramybės neduos, nes turi iškraujuoti. Tikiuosi, kad guli mirksiukas.gif ? Ir aišku stebėk save, jei ką, kreipkis į medikus, nors jų mąstymas ir keistas, ypač, kai pastoji su IVF.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LediDiDi1: 30 gegužės 2011 - 19:57
Frige, saugok save ir mazuliukus, gulek ir jeigu tik kas, skambink visais varpais, as visa sirdute su tavimi. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gryzau is punkcijos katik, ispunktavo 9, ryt skambinsiuosi kaip jiems sekasi suzinoti wink.gif
Bet pilvuka tai skauda labai, o kazkas sake kad bus nebaisu g.gif bigsmile.gif
Gal mazoka 9, net nzn kaip spresti blush2.gif
frige1, saugok save 4u.gif
Atsakyti
aciu mergytes,persigalvojau del greitosios,cia jiems dzin,gi man kraujavimo niekas nestabdytu,tik matuotu kraujo spaudima,ar nekrenta doh.gif geriau gulesiu namie ir prasysiu maziuku,kad pas mane butu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 21:42)
aciu mergytes,persigalvojau del greitosios,cia jiems dzin,gi man kraujavimo niekas nestabdytu,tik matuotu kraujo spaudima,ar nekrenta doh.gif geriau gulesiu namie ir prasysiu maziuku,kad pas mane butu wub.gif  wub.gif


Fridge aciu Dievui viskas gerai wub.gif wub.gif Pagulesi, nesitampysi sia savaite ir viskas susitvarkys, o penktadieni galutinai scanas tai patvirtins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 15:45)
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj  wub.gif  wub.gif    tik va kraujavimo priezasties nerado unsure.gif  klausiau,gal hematoma ar del placentos lokalizacijos,tai pasake,kad hematomos nera,gal jinai cia ir buvo ir isejo,o del placentos nieko negali sakyt,nes nesimato,dar per anksti  blink.gif  nu tik sunervino,galvoju juk lt kazkaip pamato,o cia tai ne...sake,kad tepliojimas gali testis dar 10 d...jei prasidetu stiprus kraujavimas,tai vaziuot i ligonine...dabar ji net nepatare ilsetis,sako,gali eit i darba normaliai  blink.gif  nors as tai manau,kad sia savaitele dar save pasaugosiu,o penkt dar viena echo turesiu,kitam leliui kaklo rauksle matuos,o ir tepliojimas jau turetu but sustojes,sia savaite tai su lova draugausiu ir tegul sako jie ka nori...tiesa,mato dar kraujo pas mane,bet ne prie placentos,o apacioj gimdos . tai va tiek daug prirasiau cia blush2.gif

Smagu kad jums viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
frige laikom uz tave ir tavo maziukus kumscius suspaude,laikykites,stipruoliai:*
Papildyta:
QUOTE(wingele @ 2011 05 30, 20:34)
Sveikos. Gryzau is punkcijos katik, ispunktavo 9, ryt skambinsiuosi kaip jiems sekasi suzinoti wink.gif
Bet pilvuka tai skauda labai, o kazkas sake kad bus nebaisu  g.gif  bigsmile.gif
Gal mazoka 9, net nzn kaip spresti  blush2.gif
frige1, saugok save  4u.gif

mazut man pilva taip pat skaudejo pora dieneliu,nieko baisaus,o 9 tai labai gerai,tegul tik jie apsivaisina visi ,tai bus super thumbup.gif ,lauksim rytojaus ir tavo naujienu,eik ilsetis:* 4u.gif
Atsakyti
sveikutes friends.gif ,man kaip visada kyla klausimu: sakykit kodel man bega kaip ir vanduo? blush2.gif jauciuosi kaip apsisisiojusi.i diena kelnaiciu pakeiciu kokias 3,nes iklotam as alergiska,tad negaliu ju nesiot.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 31, 06:26)
sveikutes  friends.gif ,man kaip visada kyla klausimu: sakykit kodel man bega kaip ir vanduo? blush2.gif  jauciuosi kaip apsisisiojusi.i diena kelnaiciu pakeiciu kokias 3,nes iklotam as alergiska,tad negaliu ju nesiot.


Kaip suprast kaip ir vanduo?? Gal cia tau crinone isbega?
Atsakyti
Sveikos mergaites, is mano 9 liko tik 3, verysad.gif bet sake geros kokybes, iki blastuciu ko gero neaugins, tad isodinimas ketvirtadieni.
Man crinone irgi isbega, bet ne kaip vanduo...
ksise, yra naturaliu higieniniu iklotu parduotuvelese kur sveikus papildus pardavineja. Dar yra is bambuko naturaliu gaminama, pasiskaityk www.pupkis.lt
Atsakyti
Labas pupos uogos!

Wingele,tavo trejetukas saunus,pamatysi viskas bus gerai.Svarbiausia ne kiekybe,o kokybe.


Tikiuosi Beta istekejo gerai,oras buvo palankus ir medziuose nuometas nekabojo smile.gif

O man reiks imtis 3V strategijos,mm visai nepareina.Tiksliau,iseis man tik 2V nes vonios namie nerasta.Tai labai tikiuosi suveiks,nes biuletenis jau israsytas ir visai nenoreciau eiti prasyti keisti datu ax.gif
Atsakyti