Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ksise @ 2011 05 30, 05:00)
laba ryteli,gal zinot kelinta dpi pakyla bt? g.gif


Net nebandyk del bt ka nors spresti,bt nera nestumo rodiklis! Jokiu bt matavimu ir ramiai lauk,man jokia bt nebuvo pakilus,o rezultatai tau pries akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 30, 09:24)
Net nebandyk del bt ka nors spresti,bt nera nestumo rodiklis! Jokiu bt matavimu ir ramiai lauk,man jokia bt nebuvo pakilus,o rezultatai tau pries akis  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 30, 08:19)
tai reiskia mum vel nepavyko,nes siandien 4dpi o bt tik 36.7:verysad:

BT pakyla po ovuliacijos, o ne po pastojimo. Jei dabar tokia temperatūra, reiškias prieš ovuliaciją buvo dar žemesnė mirksiukas.gif Čia ne rodiklis tikrai..
Atsakyti
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj wub.gif wub.gif tik va kraujavimo priezasties nerado unsure.gif klausiau,gal hematoma ar del placentos lokalizacijos,tai pasake,kad hematomos nera,gal jinai cia ir buvo ir isejo,o del placentos nieko negali sakyt,nes nesimato,dar per anksti blink.gif nu tik sunervino,galvoju juk lt kazkaip pamato,o cia tai ne...sake,kad tepliojimas gali testis dar 10 d...jei prasidetu stiprus kraujavimas,tai vaziuot i ligonine...dabar ji net nepatare ilsetis,sako,gali eit i darba normaliai blink.gif nors as tai manau,kad sia savaitele dar save pasaugosiu,o penkt dar viena echo turesiu,kitam leliui kaklo rauksle matuos,o ir tepliojimas jau turetu but sustojes,sia savaite tai su lova draugausiu ir tegul sako jie ka nori...tiesa,mato dar kraujo pas mane,bet ne prie placentos,o apacioj gimdos . tai va tiek daug prirasiau cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 14:45)
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj  wub.gif  wub.gif    tik va kraujavimo priezasties nerado unsure.gif   klausiau,gal hematoma ar del placentos lokalizacijos,tai pasake,kad hematomos nera,gal jinai cia ir buvo ir isejo,o del placentos nieko negali sakyt,nes nesimato,dar per anksti   blink.gif   nu tik sunervino,galvoju juk lt kazkaip pamato,o cia tai ne...sake,kad tepliojimas gali testis dar 10 d...jei prasidetu stiprus kraujavimas,tai vaziuot i ligonine...dabar ji net nepatare ilsetis,sako,gali eit i darba normaliai   blink.gif   nors as tai manau,kad sia savaitele dar save pasaugosiu,o penkt dar viena echo turesiu,kitam leliui kaklo rauksle matuos,o ir tepliojimas jau turetu but sustojes,sia savaite tai su lova draugausiu ir tegul sako jie ka nori...tiesa,mato dar kraujo pas mane,bet ne prie placentos,o apacioj gimdos . tai va tiek daug prirasiau cia blush2.gif

svarbiausia ,kad tavo mazyliams viskas gerai yra ir visa nestuma bus:*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 30 gegužės 2011 - 15:01
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 30, 14:59)
svarbiausia ,kad tavo mazyliams viskas gerai yra dabar ir visa nestuma bus:*

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 11:45)
sveikutes,... tai va tiek daug prirasiau cia blush2.gif


Pupa, tu geriau tikrai del viso pikto namuose pabuk, ilsekis, spesi i ta darbe, svarbiausia kleckiukai, laukiu savaitgalio ir dar geresniu naujienu. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 15:45)
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj

kaip gerai, kad viskas gerai bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 13:45)
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj  wub.gif  wub.gif    tik va kraujavimo priezasties nerado unsure.gif  klausiau,gal hematoma ar del placentos lokalizacijos,tai pasake,kad hematomos nera,gal jinai cia ir buvo ir isejo,o del placentos nieko negali sakyt,nes nesimato,dar per anksti  blink.gif  nu tik sunervino,galvoju juk lt kazkaip pamato,o cia tai ne...sake,kad tepliojimas gali testis dar 10 d...jei prasidetu stiprus kraujavimas,tai vaziuot i ligonine...dabar ji net nepatare ilsetis,sako,gali eit i darba normaliai  blink.gif  nors as tai manau,kad sia savaitele dar save pasaugosiu,o penkt dar viena echo turesiu,kitam leliui kaklo rauksle matuos,o ir tepliojimas jau turetu but sustojes,sia savaite tai su lova draugausiu ir tegul sako jie ka nori...tiesa,mato dar kraujo pas mane,bet ne prie placentos,o apacioj gimdos . tai va tiek daug prirasiau cia blush2.gif

4u.gif As gi sakiau,kad viskas bus gerai!!!! thumbup.gif thumbup.gif As irgi neiciau i darba.Pasimegauk namuose geriau.Blogiau nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 29, 21:30)
nea nematavau,man O buvo naturaliai ir man punkcijos nedare,tik isodino snaigiukus.aciu uz padrasyma


Tada musu isvis negalima lyginti! Nesuk sau galveles! Aisku, lengva mums kalbeti, bet pasistenk neieskoti pozymiu! Man ju, kaip ir daugeliui is pastojusiu, kuri laika isvis nebuvo, jau buvau nurasiusi viska, o va ryt 10-a savaite prasides! Pasitikek Dievu, viskas jo rankose ir valioje, Tu jau nieko nebegali padaryti, tik skleisti teigiamas emocijas savo kleckiukams! Sekmes! wub.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 14:45)
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj  wub.gif  wub.gif   



Ačiū D., kad viskas Jums gerai biggrin.gif . Gerai padarysi, kad šią savaitėlę būsi namuose. Kaip sako, niekas mumis nepasirūpins, jei pats savim nesirūpinsi mirksiukas.gif . Bet gydytojos pasakymu, tai aš stebiuosi blink.gif , sugalvok tu man pasakyti, kad gali eiti į darbą doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 15:45)
sveikutes,nu mano mazyliams viskas tvarkoj  wub.gif  wub.gif    tik va kraujavimo priezasties nerado unsure.gif   klausiau,gal hematoma ar del placentos lokalizacijos,tai pasake,kad hematomos nera,gal jinai cia ir buvo ir isejo,o del placentos nieko negali sakyt,nes nesimato,dar per anksti   blink.gif   nu tik sunervino,galvoju juk lt kazkaip pamato,o cia tai ne...sake,kad tepliojimas gali testis dar 10 d...jei prasidetu stiprus kraujavimas,tai vaziuot i ligonine...dabar ji net nepatare ilsetis,sako,gali eit i darba normaliai   blink.gif   nors as tai manau,kad sia savaitele dar save pasaugosiu,o penkt dar viena echo turesiu,kitam leliui kaklo rauksle matuos,o ir tepliojimas jau turetu but sustojes,sia savaite tai su lova draugausiu ir tegul sako jie ka nori...tiesa,mato dar kraujo pas mane,bet ne prie placentos,o apacioj gimdos . tai va tiek daug prirasiau cia blush2.gif

svarbiausiai kad mazyliai sveikuciai,o dabar tik ramybes mirksiukas.gif.o as siandien darbe visa diena kalbinau snaigiuku kad nepabegtu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 30 gegužės 2011 - 18:51