Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

laba ryteli,gal zinot kelinta dpi pakyla bt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 29, 21:00)
laba ryteli,gal zinot kelinta dpi pakyla bt? g.gif


Man pakilo kita diena is karto po isodinimo ir jau nebenukrito.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 30, 08:06)
Man pakilo kita diena is karto po isodinimo ir jau nebenukrito..  blush2.gif

tai reiskia mum vel nepavyko,nes siandien 4dpi o bt tik 36.7:verysad:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 30 gegužės 2011 - 07:24
QUOTE(ksise @ 2011 05 29, 21:19)
tai reiskia mum vel nepavyko,nes siandien 4dpi o bt tik 36.8 verysad.gif


Nu taip tai jau tikrai negali spresti! O matavai kokia buvo pries tai? Be to, mums is viso nelabai tos BT galima matuoti, nes O sukelta pagalbiniu budu, apvaisinimas ivykes bet kuriuo atveju ne kiausintakyje, tad mesk is galvos blogas mintis ir nesiremk mano patirtimi! As BT pries punkcija nematavau, po isodinimo jau buvo auksta, kazkuria diena buvo nukritus, po to vel pakilo. Tikrai nesu rodiklis! Aukstyn nosyte, mergyt, tikek sekme, juk "ka turi mintyse, greit turesi ir rankose"! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 30, 08:25)
Nu taip tai jau tikrai negali spresti! O matavai kokia buvo pries tai? Be to, mums is viso nelabai tos BT galima matuoti, nes O sukelta pagalbiniu budu, apvaisinimas ivykes bet kuriuo atveju ne kiausintakyje, tad mesk is galvos blogas mintis ir nesiremk mano patirtimi! As BT pries punkcija nematavau, po isodinimo jau buvo auksta, kazkuria diena buvo nukritus, po to vel pakilo. Tikrai nesu rodiklis! Aukstyn nosyte, mergyt, tikek sekme, juk "ka turi mintyse, greit turesi ir rankose"!  thumbup.gif  nestuke.gif

nea nematavau,man O buvo naturaliai ir man punkcijos nedare,tik isodino snaigiukus.aciu uz padrasyma
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 30, 09:19)
tai reiskia mum vel nepavyko,nes siandien 4dpi o bt tik 36.7:verysad:

Nekreipk dėmesio į BT. Pas mane ji buvo ir 36,6 ir 36,7, kartais pakildavo iki 37, tačiau labai retai (bent kiek matavausi). Žinoma, dabar nebematuoju, nes mums 12 savaičių wub.gif
Beje, ir požymių iki 12 DPĮ nebuvo jokių. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 30, 07:19)
tai reiskia mum vel nepavyko,nes siandien 4dpi o bt tik 36.7:verysad:

zinau,kad tai neimanoma,bet nepergyvenk ir neieskok pozymiu,man su dviem nebuvo jokiu schmoll.gif ir po teigiamo rezultato ne ka jauciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 09:18)
zinau,kad tai neimanoma,bet nepergyvenk ir neieskok pozymiu,man su dviem nebuvo jokiu schmoll.gif ir po teigiamo rezultato ne ka jauciau smile.gif

Labas rytas. Ka tik perskaiciau, kad savaitgali turejai rupesciu. Kaip siandien jautiesi? Tikiuosi viskas susitvarke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 30, 08:34)
Labas rytas. Ka tik perskaiciau, kad savaitgali turejai rupesciu. Kaip siandien jautiesi? Tikiuosi viskas susitvarke? 4u.gif

aciu,kad klausi smile.gif siandien darys echo,kraujavimas baigesi,pilvuko visai nebeskauda siandien,tik teplioja tamsiu krauju unsure.gif bijau,bet dar tikiu,kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 09:42)
aciu,kad klausi smile.gif siandien darys echo,kraujavimas baigesi,pilvuko visai nebeskauda siandien,tik teplioja tamsiu krauju unsure.gif bijau,bet dar tikiu,kad viskas bus gerai smile.gif

smagu skaityti, kad savijauta taisosi smile.gif pati to nesu patyrusi, tad tik isivaizduot galiu kaip turejai issigasti. bet tikrai nuosirdziai linkiu, kad siandien isgirstum tik geras zinias ir galetum ramiai megautis nestuke.gif sekmes pas gyd 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 30, 04:30)
nea nematavau,man O buvo naturaliai ir man punkcijos nedare,tik isodino snaigiukus.aciu uz padrasyma

Neprarask tikejimo, jeigu anksciau BT nepatavai, nelabai reiktu ir dabar i ja kreipti demesio, ir kita, zinau atveju, kai BT tikrai buvo zema, o moteris laukesi. wub.gif Ramybes ir geru emociju. 4u.gif


QUOTE(frige1 @ 2011 05 30, 05:42)
aciu,kad klausi smile.gif siandien darys echo,kraujavimas baigesi,pilvuko visai nebeskauda siandien,tik teplioja tamsiu krauju unsure.gif bijau,bet dar tikiu,kad viskas bus gerai smile.gif

Smagu, kad geriau jauciates, labai lauksime naujienu, sekmes. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
frige1 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip gerai,kad nebeskauda ir nebekraujuoji,lauksim taves gristancios su geromis ziniomis,net neabejoju ,kad jos bus geros:*
Atsakyti