Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=vilte-kns,2011 05 29, 14:44]
Vilte Kaip tavo nuotaikos?
[/quote]

aciu ,kad klausi wub.gif keistai istikruju:)
per anuos 2 ivf pilvas buvo ispustas ir dar kazka pajausdavau,o dabar dar nieko nejauciu:) zinau,kad anksti dar, bet bent kazka noreciau pajusti ,kad zinociau,kad jau kazkas darosi su manimi,na dar laukti reikia,nes dar nedaug laiko praejo:)
[/quote]
Na reikia apsisarvuoti kantrybe ir laukti,tikekimes kad pozymiu nebuvimas yra geras zenklas 4u.gif As jauciau spazmus kokias 2 dienas po isodinimo,o dabar nieko nejauciu -ir pilvas ramus,ir krutine...bet nuo vakar toks keistas jausmas apemes,tokia keista ramybes busena,kai norisi judeti tik letai ir svajingai ziureti i dangu biggrin.gif o siaip stengiuosi kuistis namuose,kad maziau laiko galvojimui liktu.Kada tu testa darysi ar kraujo tyrima?
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2011 05 29, 16:59)
as dariausi aids centre vilniuj - per keleta dienu buvo atsakymai



aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=vasareuk,2011 05 29, 16:06]
aciu ,kad klausi wub.gif keistai istikruju:)
per anuos 2 ivf pilvas buvo ispustas ir dar kazka pajausdavau,o dabar dar nieko nejauciu:) zinau,kad anksti dar, bet bent kazka noreciau pajusti ,kad zinociau,kad jau kazkas darosi su manimi,na dar laukti reikia,nes dar nedaug laiko praejo:)
[/quote]
Na reikia apsisarvuoti kantrybe ir laukti,tikekimes kad pozymiu nebuvimas yra geras zenklas 4u.gif As jauciau spazmus kokias 2 dienas po isodinimo,o dabar nieko nejauciu -ir pilvas ramus,ir krutine...bet nuo vakar toks keistas jausmas apemes,tokia keista ramybes busena,kai norisi judeti tik letai ir svajingai ziureti i dangu biggrin.gif o siaip stengiuosi kuistis namuose,kad maziau laiko galvojimui liktu.Kada tu testa darysi ar kraujo tyrima?
[/quote]

pas mane tik krutine labai jautri,ir i wc dazaaaaai einu biggrin.gif na pojuciu kazkokiu gal dar ir anksti ieskoti. as kraujuka priduosiu birzelio 6 diena.na jai anksciau neateis pas mane mmm,taip nenoriu ju:)kada tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 29 gegužės 2011 - 17:01
Vilte-kns, labai smarkiai linkiu, kad jokios mm nepareitu, laukiu geru rezultatu. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 29, 15:59)


pas mane tik krutine labai jautri,ir i wc dazaaaaai einu biggrin.gif na pojuciu kazkokiu gal dar ir anksti ieskoti. as kraujuka priduosiu birzelio 6 diena.na jai anksciau neateis pas mane mmm,taip nenoriu ju:)kada tu?


Birzelio 4,tad dar savaitele liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 29 gegužės 2011 - 17:10
QUOTE(vasareuk @ 2011 05 29, 14:08)
Birzelio 4,tad dar savaitele liko.


Ak, kaip laukiu as jusu tu geru rezultatu, tikiu birzelis bus sekmingas. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 29, 16:10)
Ak, kaip laukiu as jusu tu geru rezultatu, tikiu birzelis bus sekmingas.  wub.gif  4u.gif

Aciu,na labai noriu tiketi,kad sekme mums sypsosis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 05 29, 14:14)
Aciu,na labai noriu tiketi,kad sekme mums sypsosis  smile.gif


Gal jau sypsosi. mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Baltai pavydziu, kad jus tik per maziuka zingsneli savo laimes, su nekantrumu laukiu savo tokiu laukimo dienu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 29, 16:17)
Gal jau sypsosi.  mirksiukas.gif  wub.gif  4u.gif Baltai pavydziu, kad jus tik per maziuka zingsneli savo laimes, su nekantrumu laukiu savo tokiu laukimo dienu...  wub.gif

Ateis ir tau ta diena,tik beda kad kai lauki tai laikas uzsikoncervuoja ir slenka vezlio zingsniu.Gal jau kita sav sulauksi skambucio is ligonines ir viskas pajudes,to ir linkiu.O kiek laiko turi praeit po operacijos,kad galetum pradet Ivf (tau kiek suprantu operuos cysta,pataisyk jei neteisingai supratau).
Aciu uz grazius linkejimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2011 05 29, 15:08)
Ateis ir tau ta diena,tik beda kad kai lauki tai laikas uzsikoncervuoja ir slenka vezlio zingsniu.Gal jau kita sav sulauksi skambucio is ligonines ir viskas pajudes,to ir linkiu.O kiek laiko turi praeit po operacijos,kad galetum pradet Ivf (tau kiek suprantu operuos cysta,pataisyk jei neteisingai supratau).
Aciu uz grazius linkejimus  wub.gif


Uzsiknservavo tikrai, o taip laukiu, kada pagaliau ir as lauksiu teigiamo atsakymo. wub.gif Jau po men. po opracijos, jeigu nera jokiu komplikaciju, galima pradeti, o operuos man ne cista, turiu hidrosalpinxa abieju kiausintakiu. verysad.gif
Man labai smagu del jusu visu teigiamu ziniu, tada ir pacios sirdis plasnoja ir vis labiau tiki. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
oi mergaites ,greiciau ateitu ta dienele,kuria suzinosime geras arba nelabai geras zinias smile.gif
ryt man teises egzaminas tai turiu ka veikti verysad.gif
bent mokslai padeda uzmust letai beganti laika:) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 29 gegužės 2011 - 21:11
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 29, 21:09)
oi mergaites ,greiciau ateitu ta dienele,kuria suzinosime geras arba nelabai geras zinias  smile.gif
ryt man teises egzaminas tai turiu ka veikti verysad.gif
bent mokslai padeda uzmust letai beganti laika:) wub.gif


As taip laikiu tavo rezultato, kad apie savo net negalvoju biggrin.gif
Ir linkiu visoms geru skaiciuku ir pasisekimu operacijose wink.gif 4u.gif
Atsakyti