Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(frige1 @ 2011 05 28, 01:15)

kaip smagu girdet bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Betutei sveikinimai didziausi! Gal oras ir ne pats geriausias, bet uztat turtingas gyvenimas garantuotas, juk lietus per vestuves- turtu zenklas! thumbup.gif

Mergaites, neparasau as cia Jums, bet vis paskaitineju, stengiuosi naujienas sekti! Sekmes siame kelyje Jums visoms dideliausios! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 28, 09:29)
Mergaites, neparasau as cia Jums, bet vis paskaitineju, stengiuosi naujienas sekti! Sekmes siame kelyje Jums visoms dideliausios!  wub.gif

adrija1 ,kaip tu jautiesi,ar jau patikejai ,kad esi nestuke.gif,ar kazkas jau pasikeite,man taip idomu ,koks tas jausmas ,isivaizduoju,kad neapsakomas ir jautiesi labaaaai laminga, wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 28, 01:49)
adrija1 ,kaip tu jautiesi,ar jau patikejai ,kad esi nestuke.gif,ar kazkas jau pasikeite,man taip idomu ,koks tas jausmas ,isivaizduoju,kad neapsakomas ir jautiesi labaaaai laminga, wub.gif  wub.gif  wub.gif


Na, jauciuosi ok, kartais papykina, bet nestipriai, jau ismokau su tuo kovoti- reikia sugrauzti koki krekeriuka suru ar dziuveseli, o siaip dar sunku patiketi, todel turiu priminima ant saldytuvo- pirmasias nuotraukeles. Dar uzsisedu liniuote cia budama, a dar pilvukas papustas, liemuo dingo, hormonai siaucia, nors siaip dar vistiek sunku patiketi.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 28 gegužės 2011 - 12:23
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 28, 12:23)
Na, jauciuosi ok, kartais papykina, bet nestipriai, jau ismokau su tuo kovoti- reikia sugrauzti koki krekeriuka suru ar dziuveseli, o siaip dar sunku patiketi, todel turiu priminima ant saldytuvo- pirmasias nuotraukeles. Dar uzsisedu liniuote cia budama, a dar pilvukas papustas, liemuo dingo, hormonai siaucia, nors siaip dar vistiek sunku patiketi..  blush2.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif smagu skaityti,labai dziaugiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 28, 04:20)
4u.gif  4u.gif  4u.gif smagu skaityti,labai dziaugiuosi wub.gif


Aciu! Na neuzilgo ir Tu taip pat dziaugsies! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 28, 14:33)
Aciu! Na neuzilgo ir Tu taip pat dziaugsies!  wub.gif


kad tavo zodziai D... i ausyte:)
Atsakyti
sveikutes,panos jus man pasakykit ar tai normalu:man ko tai kazkas labai bado pilva,toks vaizdas,kad su adata kokia badytu.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 28, 08:06)
sveikutes,panos jus man pasakykit ar tai normalu:man ko tai kazkas labai bado pilva,toks vaizdas,kad su adata kokia badytu.? g.gif


Gali buti, kad implantacija vyksta! thumbup.gif Kelinta Tau dpi?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 28, 19:16)
Gali buti, kad implantacija vyksta!  thumbup.gif Kelinta Tau dpi?

2d po isodinimo,o dpi tai 5
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 05 28, 08:25)
2d po isodinimo,o dpi tai 5


Tada gali buti ankstyva implantacija mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergytes gal kas patars,ka daugiau galiu daryt siandien pradejau kraujuot,stipriai ir sviesiu krauju,buvau ligoninej ir ten net neapziurejo,pas ju mat sventine diena UK,tai echo darys tik pirm...skaudet neskauda nieko,tik sirdi..biski paduria sonus,bet nezymiai sake,kad taip buna,kad neturetu leliukams but blogai,nes vakar viskas buvo puiku,taip sunku,gal bent magvita galiu pagert ar ka?stengiuosi negalvot,tik lovoj guliu ir meldziu dievo,kad neatimtu mazyliu
Atsakyti