Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

man ta vidurine rusva itartina,oauksciau zalios sviezios,kur sudziuvusios nukarpiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 31 gegužės 2011 - 16:33
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 17:32)
man ta vidurine rusva itartina


jei ne minksta, ji gera
Atsakyti
neminksta,nu apkarpiau itartinas ,kas bus tas ,juk tik gero noriu tai gelytei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 18:21)
tai jei norėjai rašyt su nosinę, t.y. lietuviškai, tai turėjai bent jau pradėt raide f , o ne ph smile.gif aš tą norėjau pasakyt mirksiukas.gif kitus lietuviškus orchidėjų vardus galima pažiūrėti čia  4u.gif

aš net pirmam temos poste stengiausi viską pataisyti blush2.gif nes visaip buvo parašyta... dabar matau, kad kai ką ir praleidau laugh.gif


nu nesupratau, ai cia apie tai biggrin.gif na zodziu kalbam ir nesusikalbam biggrin.gif neatkreipiau demesi i priekines raides, KOKIAS BUVAU PARASIUSI doh.gif
ne ne tai cia norejau parasyti, ne lietuviskai o taip kaip yra uzrasai ant etikeciu PHALAENOPSIS (praleidau S raidele pabaigoj, kaip ir pradioje rasiau biggrin.gif )

o pavadinimai tikrai pravers biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 31 gegužės 2011 - 17:15
Ar nesat kas bande eksperimentuoti su kalio permanganato tirpalu su orchidėjomis?
http://www.rojaussod...p=104614#104614
ar yra kokių rezultatų g.gif
aš kažkada naikinau tuos mažus baltus šokinėjančius vabaliukus tai man žiedai nuvyto doh.gif
čia atsitiktinumas ar tas tirpalas tik išmislas g.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos gal galit patarti,mano viena orchideja apsivaikavo isaugino tris vaikus vienas prie ziedastiebio o du is apacios nuo motininio kelmo kaip reiketu teisingai juos atskirti kad jie nemirtu,o antra tas kamienas ar kaip ten ji kur lapai auga is sonu lenda saknys ir vaikai, skaiciavau gal kokie keturi kaip atskirti net neisivaizduoju bukit geros patarkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandau susidraugauti su pirmuoju zyguciu. ax.gif Tad turiu klausimeli.
Ar jo visos saknys turi buti substrate? Nes maniskis turi kelias orines. g.gif
Atsakyti
na pirmą kar esu suabejojus dėl persodinimo, laukiu patarimo 4u.gif
nusipirkau nukainuotą dendrobį, štai jis su gausybe vaikučių, bet pastebėjau, kad substrate yra pelėsio doh.gif
user posted image

user posted image

vaikai kai kurie jau turi dideles šakneles, juos jau būt galima sodinti g.gif
ką daryti, su pačiu augalu persodinti ar palikti dar, ar likusiems vaikučiams nepakenks persodinimas rolleyes.gif bandžiau aktara perlieti 4u.gif
Atsakyti
Mamytes padekit, ka daryti ir kodel taip nutiko? Lyg puva lapas, vienas taip lapas sios gelytes puvo, ir is vidaus,kur lapas auga, tai nuemiau graziai, pavaliau puvini is vidaus, atrodo jo nebeliko taciau po kiek laiko stai kas, vel tas pats. ar imanoma isgelebt augala ir ka daryti? kad perlieciau tai abejoju g.gif prasau patarkit, labai sparciai tas puvinys lape dideja...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 03, 09:20)

ką daryti, su pačiu augalu persodinti ar palikti dar, ar likusiems vaikučiams nepakenks persodinimas rolleyes.gif

bandžiau aktara perlieti 4u.gif


aš persodinčiau, manau, laikas kaip tik, kai vaikai augina šakneles, tik atsargiai reik, jau tos jų šaknelės tokios trapios doh.gif

o kam? nuo pelėsio? juk actara - insekticidas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 03, 11:01)
aš persodinčiau, manau, laikas kaip tik, kai vaikai augina šakneles, tik atsargiai reik, jau tos jų šaknelės tokios trapios doh.gif

o kam? nuo pelėsio? juk actara - insekticidas


ai dar pamiršau paminėti, kad purškiau nes milt. skydamari atradau, nežinau tik jis kaip ten atsirado, nes daugiau nesimatė tik 1, bet kur 1 ten ir jų tuoj begalė bus doh.gif , tai tuo pačiu perliejau šaknis, nes per parodą olivija buvo minėjusi, kad ir šaknis reikia actaroje palaikyti 4u.gif


Papildyta:
ir dar ar kažin tuos vaikus jei dar palikčiau su šaknytėm ant stiebų nieko g.gif
ar jau nuskinti ir sodinti į kitą vazonėlį g.gif
Atsakyti
Laba diena,

Kogero cia busiu naujoke, bet turiu orchideja jau daugiau nei 1.5 metu, lapus ji istisai visus metus leido, as jos nepersodinau auga ji kazkokiose samanose ir net labai sparciai auga, augino sodrius zalius lapus, bet nezydejo, zodziu sekmingai miegojo jei taip galima butu pavadint, staiga as emiau ir nukirpau ta stieba perzydejusi,nes vis kai kurie sakpo nenukirpt, kiti nukirpt ir ji man puole leist kogero saknis naujas,paniskai gal 5 naujos kyso ir kaip cia matysis koki tai stieba, ar tai ziedo stiebas, ar tai koks "vaikas" as nelabai suprantu, pagal video informacija apie orchidejo augima, zydejima, turetu but stiebas, ka jus pasakysit, kas ismanot, nes net idomu, nu nejaugi ir mano namuose prazys orchideja ? biggrin.gif p.s. tiesa laisciau visada ja
user posted image
o stai cia orchidejos foto, naujos saknys?
user posted image
O cia tas stiebas, gal?
user posted image
Atsakyti