Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 16:51)
tai va kad kai nukainuota nusipirkau jau trys ar keturi metai,tupi ,ir kai prazysta labai smulkus ziedai ir ilgai nezydi,todel noriu persodint i sviezesne derva ,sakau gal tiek ir tereikia smile.gif


o tręšiat?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 15:52)
o tręšiat?

taip kas kart kai merkiu i vandeni,i men karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 16:53)
taip kas kart kai merkiu i vandeni,i men karta blush2.gif


kažkaip retokai laistot unsure.gif pagal ką orientuojates, kada laistymo laikas?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 17:49)
na.. phalaenopsis nėra lietuviškas žodis, todėl negali būti linksniuojamas.. turėtų būti arba phalaenopsis arba falenopsį.. mano galva mastau.gif


na jau man atleiskit biggrin.gif nu neparasiau 1 raides biggrin.gif

bet jau rasosi tikrai ne taip - palenopci biggrin.gif

tikiuosi orchidejos nuo izeidimo neismirs biggrin.gif
Papildyta:
be to idomiai snekates biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 31 gegužės 2011 - 16:05
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 31, 17:02)
na jau man atleiskit biggrin.gif  nu neparasiau 1 raides biggrin.gif


galvojau, kad buvai tikra tuo ką rašei, juk taisei žmogų 4u.gif atleisk tu man, daugiau nesikabinėsiu
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 15:59)
kažkaip retokai laistot unsure.gif pagal ką orientuojates, kada laistymo laikas?

blush2.gif dabar kai karsta dazniau ,o ziema nesimate kad reikedavo dazniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 18:05)
galvojau, kad buvai tikra tuo ką rašei, juk taisei žmogų 4u.gif atleisk tu man, daugiau nesikabinėsiu


is tikro neprisimenu, gal norejau su nosine parasyti, bet vat rasau be nosiniu, tai ir taip gal gavosi doh.gif mazoji kazka paspaude, tai nebus nosiniu, kol neperkrausiu kompo 4u.gif
zodziu negaliu pasakyti ar tas ar tas biggrin.gif
bet pavadinima tikrai gerai zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 17:10)
blush2.gif dabar kai karsta dazniau ,o ziema nesimate kad reikedavo dazniau smile.gif


žiemą sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 18:10)
blush2.gif dabar kai karsta dazniau ,o ziema nesimate kad reikedavo dazniau smile.gif


del to greitai ir nuzydi, kad truksta dregmes 4u.gif nors aisku buna ir isimciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 31, 17:11)
is tikro neprisimenu, gal norejau  su nosine parasyti


tai jei norėjai rašyt su nosinę, t.y. lietuviškai, tai turėjai bent jau pradėt raide f , o ne ph smile.gif aš tą norėjau pasakyt mirksiukas.gif kitus lietuviškus orchidėjų vardus galima pažiūrėti čia 4u.gif

aš net pirmam temos poste stengiausi viską pataisyti blush2.gif nes visaip buvo parašyta... dabar matau, kad kai ką ir praleidau laugh.gif
Atsakyti
Sakykit ta ruda sviesi saknis jau bloga,?ja salint reik?,nors nei minksta ir puvinio lyg nera g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 17:23)
Sakykit ta ruda sviesi saknis jau bloga,?ja salint reik?,nors nei minksta ir puvinio lyg nera g.gif


gera, šviesi, todėl, kad šviesos nemačiusi.. o va tos, kur aukščiau nuotraukoje, įtartinos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 31 gegužės 2011 - 16:25