Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Na mano orchidėjos yra sveikos, lapai stori, šaknys gražios, be dėmių ir kitų nesamonių, tik va žiedų niekaip neišeina iš jų išpešti. verysad.gif Šaknys telenda ir lapai veši g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 09 19, 21:14)
Na mano orchidėjos yra sveikos, lapai stori, šaknys gražios, be dėmių ir kitų nesamonių, tik va žiedų niekaip neišeina iš jų išpešti. verysad.gif  Šaknys telenda ir lapai veši  g.gif


kodėl nežydi hibridiniai falenopsiai ir kaip paskatinti jų žydėjimą yra nė kartą kalbėta temoje!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 rugsėjo 2011 - 20:22
QUOTE(zuzla @ 2011 09 19, 20:21)
kodėl nežydi hibridiniai falenopsiai ir kaip paskatinti jų žydėjimą yra nė kartą kalbėta temoje!

Ui ui kokie mes pikti, nereikia čia tiek šūkauti... Tai apie ką čia daugiau kalbėt? biggrin.gif Ir taip forumas merdi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 09 19, 21:44)
Ui ui kokie mes pikti, nereikia čia tiek šūkauti... Tai apie ką čia daugiau kalbėt? biggrin.gif Ir taip forumas merdi  tongue.gif


niekas nešukauja ir nepyksta rolleyes.gif tiesiog jau gal ketvirtą kartą tas pats klausimas.. galite laukti, kol jums atsakys, arba, kaip aš pasiūliau, pavartyti temą wink.gif
Atsakyti
Zuzla, kas teisybė, tas ne melas...bet vartyt ir skaityt 48 psl tai didelis darbas..čia būtų gerai, kad būtų įtraukta į DUK.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 09 20, 09:19)
Zuzla, kas teisybė, tas ne melas...bet vartyt ir skaityt 48 psl tai didelis darbas..čia būtų gerai, kad būtų įtraukta į DUK.


jau audžiu tą mintį smile.gif
Atsakyti
Vo, po 3-4 mėnesių vėl persodinau orchidėjas... thumbup.gif Kai išėmiau iš vazonėlių truputį nustebau, nes per tiek laiko, iš vis nepadaugėjo šaknų, kiek buvo kai persodinau, tiek ir dabar buvo... g.gif Pasodinau dabar į smulkesnį gruntą ir dar nupirkau SCHULTZ Orchid food trąšų (aišku dar nelaiščiau, šlapias gruntas ir taip) blush2.gif Žiūrėsim, kas toliau bus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 09 20, 13:45)
nupirkau SCHULTZ Orchid food trąšų (aišku dar nelaiščiau, šlapias gruntas ir taip) blush2.gif  Žiūrėsim, kas toliau bus. ax.gif


ir dar kokį mėnesiuką siūlyčiau jų nenaudot smile.gif tik jei po to laiko pastebėsit, kad auga lapas ar šaknys, tada ir naudokit
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 20, 12:57)
ir dar kokį mėnesiuką siūlyčiau jų nenaudot smile.gif tik jei po to laiko pastebėsit, kad auga lapas ar šaknys, tada ir naudokit

Ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
persodinau du falenopsius (vieno sienos buvo pazaliavusios o kitas papuves) i va toki subtrata (tik cia jis labai smulkus atrodo o pas mane tai labai stambus, na bet toki patarima gavau cia, kad i stambu reikia 4u.gif )
user posted image
bet gavosi tikrai labai dideli tarpai,nors visaip stengiausi juos "uzkamsyti".
1.ar nekenks joms tas? gal stambu su smilkiu reikia maisyti doh.gif ?
2. tas subtratas smirdejo pelesiu, bet buvo tikrai sausas g.gif blogai?
3. dar vienas mano falenopsis apauges grybu baltu (pirmam temos puslapi yra foto). bet taip graziai zydi, bijau kad nuo kalio permanganato nenuvystu. palikt ramybej, o gal tik persodint pakeiciant subtrata ir viskas?
aciu
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2011 09 20, 15:58)
persodinau du falenopsius (vieno sienos buvo pazaliavusios o kitas papuves) i va toki subtrata (tik cia jis labai smulkus atrodo o pas mane tai labai stambus, na bet toki patarima gavau cia, kad i stambu reikia  4u.gif )
user posted image
bet gavosi tikrai labai dideli tarpai,nors visaip stengiausi juos "uzkamsyti".
1.ar nekenks joms tas? gal stambu su smilkiu reikia maisyti  doh.gif ?
2. tas subtratas smirdejo pelesiu, bet buvo tikrai sausas  g.gif  blogai?
3. dar vienas mano falenopsis apauges grybu baltu (pirmam temos puslapi yra foto). bet taip graziai zydi, bijau kad nuo  kalio permanganato nenuvystu. palikt ramybej, o gal tik persodint pakeiciant subtrata ir viskas?
aciu

kuo didesni tarpai - tuo didesnė oro cirkliacija - tuo geriau. Maišyti negalima nes smulkus ir stambus pradžiūsta nevienodai.

nieko tokio


nuo kalio permanganato žydėt nenustos, tačiau jis grybams nelabai.. na dezinfekuoja, tačiau grybams reiktų naudot geriau fungicidą tarkim efector.
Atsakyti
Sveikos,na ir as su klausimu 4u.gif
Perskaiciau visa tema... bet neradau atsakymo.
Klausimas del falenopsio ,pirkausi maximoj zydincia,nuzydejo,nukirpau stieba-nudziuvo...dabar puse metu kazkur praejo ir ziedkotis neatauga ir dar net nezada...lapai per ta puse metu keleti priaugo...,bet man klausimas del saknu,pastebejau,kad apatiniu saknu patys galiukai rausvi g.gif,bet ne minksti-kieti. per daug vandens?per tamsu?
Atsakyti