Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos, 4u.gif

Norėjau paklausti ar yra specialus substratas cimbidžio persodinimui ar jį reikia pasiruošti iš atskirų sudėtinių dalių. g.gif Jei galite parašykite prašau kur galima būtų nusipirkti paruošto, arba kokių ir kiek tiksliai sudedamųjų dalių reikėtų.?
Atsakyti
QUOTE(red_sun @ 2011 09 16, 11:51)
Sveikos, 4u.gif

Norėjau paklausti ar yra specialus substratas cimbidžio persodinimui ar jį reikia pasiruošti iš atskirų sudėtinių dalių. g.gif  Jei galite parašykite prašau kur galima būtų nusipirkti paruošto, arba kokių ir kiek tiksliai sudedamųjų dalių reikėtų.?


čia vienas iš receptų.. dar merginos sodina į tą spec. substratą orchidėjoms, kuris su durpėm
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 16, 12:03)
čia vienas iš receptų.. dar merginos sodina į tą spec. substratą orchidėjoms, kuris su durpėm

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Dabar jūs man sakykit, koks yra aprašymas ant Actaros pakuotės, kam ji skirta? Nes savo orchei žadu pirkti Actarą, nes muilas nieko nepadeda, bet susimakalavau... Pas sodo kaimynką radau Actaros pakuotę, bet aprašyme ji tinka kopūstams, bulvėms, jei gerai pamenu, kitoms daržovėms, bet apie gėles nė vieno žodžio, tai gal jų keletas rūšių yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2011 09 18, 12:12)
gal jų keletas rūšių yra?  4u.gif


ne, yra viena vienintelė, ją merginos ir naudoja savo gėlėms smile.gif galite ir ne actarą pirkti, yra ir kitų insekticidų.. man pvz patinka schultz
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 18, 12:35)
ne, yra viena vienintelė, ją merginos ir naudoja savo gėlėms smile.gif galite ir ne actarą pirkti, yra ir kitų insekticidų.. man pvz patinka schultz

bet juos turbūt galima rasti tik žaliose stotelėse? bandėm ieškoti bauhofe, bet nieko panauš neradome schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2011 09 18, 12:48)
bet juos turbūt galima rasti tik žaliose stotelėse? bandėm ieškoti bauhofe, bet nieko panauš neradome  schmoll.gif

ir Senukai prekiauja, bet juos laiko stiklinėse užrakinamose spintose - reikia klaust pas konsultantą 4u.gif
Atsakyti
ačiū, bandysim ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kelios didžiažiedės konkordinės orchės ėmė po du tris žiedynkočius leisti... kokia apsipatenkinus esu mirksiukas.gif
Atsakyti
Jums gerai thumbup.gif O aš va jau tris metus laukiu phaleonopsių žiedų. g.gif Dvi orchidėjos 2,5 metų stovėjo ant šiaurinio lango, buvo laistomos į savaitę kartą virintu vandeniu, tačiau pamačiau, jog pradeda lapai raukšlėtis ir gelsti. Beveik prieš metus "dovanų" gavau apmirusį keikį. blush2.gif Tai dabar bus jau pusė metų kaip jas persodinau ir laikau ant vakarinio lango. Laistau į dvi savaites vieną kartą su trąšom COMPO (ant pakuotės parašyta laistyti į savaitę du kartus, bet man kažkaip nerealiai šlapiai atrodo) ir kasdien iš ryto apipurškiu drungnu vandenuku. Taip pat pusę metų laikiau kiminus ant jų, vakar nusprendžiau nuimti... blink.gif Tai gal kas mane paprotins, ką ne taip darau? doh.gif
Atsakyti
Jums gerai thumbup.gif O aš va jau tris metus laukiu phaleonopsių žiedų. g.gif Dvi orchidėjos 2,5 metų stovėjo ant šiaurinio lango, buvo laistomos į savaitę kartą virintu vandeniu, tačiau pamačiau, jog pradeda lapai raukšlėtis ir gelsti. Beveik prieš metus "dovanų" gavau apmirusį keikį. blush2.gif Tai dabar bus jau pusė metų kaip jas persodinau ir laikau ant vakarinio lango. Laistau į dvi savaites vieną kartą su trąšom COMPO (ant pakuotės parašyta laistyti į savaitę du kartus, bet man kažkaip nerealiai šlapiai atrodo) ir kasdien iš ryto apipurškiu drungnu vandenuku. Taip pat pusę metų laikiau kiminus ant jų, vakar nusprendžiau nuimti... blink.gif Tai gal kas mane paprotins, ką ne taip darau? doh.gif Dar norėjau pridurti, jog orchės vis leidžia ir leidžia lapus ir šaknis, o žiedstiebio dar nėra išleidę nei karto...
Atsakyti
mano visos pirktos mano pačios, žydinčios, arba baigiančios nužydėt..Rinkaus labai sveikus augalus, per nežinojimą ir nepatyrimą kelis ir su puviniu įsigijau...Kai jau visos nužydėjo, persodinau..Laukiau ant rytinės palangės virtuvėje - ten šilta , drėgnas oras..vasarą porą mėn buvo visai šiauriniam kambaryje, kuris vėsėsnis, nes atostogavau ir nebuvo kam liet...tai porą kartų buvo "padžiovintos". O tręšiu tai taip - į didelį dubenį įpilu šilto vandens, šliūkšeliu kamštelį trąšų su guano mėšlu ir taip gerai pamirkau - po valandą..ir taip lieju kai vazonas būna lengvas ir sausas, o lapai ima čiut čiut vytinėt. Tai, va žydėjo pavasarį kelis mėn, buvo trumpas atokvėpis ir vėl žydės..po kokio gero mėn, turbūt..bet irgi žydės tik pačios didžiausios, kur turi daug lapų ir šaknų - tos kur nuo puvinio gelbėtos ir po kelis lapus teturi, nesiruošia žydėt.
Atsakyti