Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos,
Turiu problema su gelyte, ji is orchideju seimos - Dendrobium nobile. Pradejo mesti lapus, pirmiausia pageltonuoja, paskui meta, atrodo viska taisyklingai auginu ir palaistau ir t.t tik nesuprantu kas vyksta. Pagrindinis "kotas" tai beveik jau visus lapus numetes doh.gif Ir dar norejau patarimo, kaip jas atskirti persodinimui? Jei neisivaizduojat kokia mazdaug problema, galiu ikelti nuotrauka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bbubbble @ 2011 09 14, 13:07)
Sveikos,
Turiu problema su gelyte, ji is orchideju seimos - Dendrobium nobile. Pradejo mesti lapus, pirmiausia pageltonuoja, paskui meta


jau ne vieną kartą šioje temoje rašyta, kad denrobiams mesti lapus yra normalu, jei tai suaugę arba seni auginiai.. jei meta lapus nauji, tada perlaistot..
o kam norite atskirti?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 14, 11:19)
jau ne vieną kartą šioje temoje rašyta, kad denrobiams mesti lapus yra normalu, jei tai suaugę arba seni auginiai.. jei meta lapus nauji, tada perlaistot..
o kam norite atskirti?


ot ziopla, perverciau tema, bet vadinasi neuzfiksavau doh.gif

Atskirti, nes 8 nauji ugliukai lenda, o vazonas tam tikrai per mazas, ir man jinai labai patinka, galvoju gal dar viena uzsiauginti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bbubbble @ 2011 09 14, 13:22)
Atskirti, nes 8 nauji ugliukai lenda, o vazonas tam tikrai per mazas, ir man jinai labai patinka, galvoju gal dar viena uzsiauginti. g.gif


8 labai daug.. gal tikrai šaknims kažkas netvarkoje mastau.gif
šiaip persodinimams labiau tinkamas pavasaris
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 14, 12:16)
8 labai daug.. gal tikrai šaknims kažkas netvarkoje mastau.gif
šiaip persodinimams labiau tinkamas pavasaris


tada teks laukti pavasario, tikekimes ir mano gelyte islauks..
Atsakyti
Sakykit,o ar imanoma kad phaliko "keikis"augtų atskirtas nuo motinos su 1 8cm.šaknimi? g.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 09 14, 16:49)
Sakykit,o ar imanoma kad phaliko "keikis"augtų atskirtas nuo motinos su 1 8cm.šaknimi? g.gif
Ačiū 4u.gif


man atrodo, parodys tik laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 14, 16:50)
man atrodo, parodys tik laikas smile.gif

Jis dar ant motinos,nenupjautas smile.gif o ar gali but kad jis(keikis) žydėdamas visas jėgas skyrė žiedams,o ne šaknų auginimui?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 09 14, 18:01)
Jis dar ant motinos,nenupjautas smile.gif o ar gali but kad jis(keikis) žydėdamas visas jėgas skyrė žiedams,o ne šaknų auginimui?


manau, kad toks keikis savo jėgų žiedams neturi, per jį žydi "motina"
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 14, 17:05)
manau, kad toks keikis savo jėgų žiedams neturi, per jį žydi "motina"

Ačiū 4u.gif vadinasi "patyrusi"gelininkė mane klaidingai informavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 09 14, 18:07)
Ačiū 4u.gif vadinasi "patyrusi"gelininkė mane klaidingai informavo biggrin.gif


nevisai taip.. kol keikis gyvena ant "mamos" jis per ją ir maitinasi, nes neturi savo šaknų, kuriuose galėtų sukaupti savo jėgų.. todėl ir laukiam kuo ilgesnių šaknų, kad jį atskirti savarankišam augimui.. ir visai gali būti, kad pašalinus besikalantį žiedstiebį, "mama", o ir keikis kažkiek, nukreiptų jėgas šaknų auginimui
Atsakyti
aciuks.gif Darysim eksperimentą ax.gif
Atsakyti