Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Jazira @ 2011 09 05, 09:33)
tai kad siaures rytuose langas, ten saules nera. ryta saule sonu pasviecia, ir tai tik valanda kokia...


na.. aš pasakiau savo nuomonę, tai nudegimas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 05, 08:35)
na.. aš pasakiau savo nuomonę, tai nudegimas


ačiū už nuomonę 4u.gif

beje, kitos nuomonės irgi welcome smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 05 rugsėjo 2011 - 08:40
mano nuomone irgi tokia pati..kad tai nudegimas
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 09 05, 09:33)
tai kad siaures rytuose langas, ten saules nera. ryta saule sonu pasviecia, ir tai tik valanda kokia...

matyt užteko.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 03, 16:33)
nudegimų būna labai įvairių.
man taip pat tai panašu į nudegimą/.

Ačiū už nuomonę, tiek Lerikytei, tiek Zuzlai 4u.gif
Bet tada noriu paklaust - o gal tada tas nudegimas nuo trąšų? Nes ir kitai orchidėjai tas pats prasidėjo, bet šitoji, stovi tolėliau nuo lango, virtuvėj ant spintelės - tiesioginių spindulių negauna...
Nusipirkau šiandien NeemAzal'io - bandysiu apipurkšt, nepakenks, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2011 09 05, 16:02)
o gal tada tas nudegimas nuo trąšų?

Nusipirkau šiandien NeemAzal'io - bandysiu apipurkšt, nepakenks, ar ne?


o kaip jis ten galėjo atsirasti? jei lapai ir lietėsi prie vandens su trąšom, tai tose vietose ir būtų dėmės mastau.gif šiaip nudega tik šaknys, ir, kad taip reaguotų lapai, girdėti neteko..

na.. aš jau sakiau, kad tai ne kenkėjų darbas.. linkstu prie Lerykitės nuomonės, kad tai nudegimas (bet ir savo versijos neatmetu)... be to, jūsų įdėtose nuotraukose lapų pakraščiai suplonėję, apdžiuvę, kas irgi parodo, kad augalas kaista

o tai kitai, negaunančiai nei kiek saulės, ar tikrai "tas pats prasidėjo"?
Atsakyti
Aciu labai visoms uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

tai ka man dabar daryt su tom juodom demem? ispjaut ir anglim apdorot? ar palikt kaip yra?

QUOTE(Jazira @ 2011 09 05, 08:22)

Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 09 06, 09:19)
tai ka man dabar daryt su tom juodom demem? ispjaut ir anglim apdorot? ar palikt kaip yra?


galima nupjaut dezinfekuotu įrankiu, pjūvio vietą pabarstyti anglim arba cinamonu.. galima palikti, nes tai neplinta.. aš palieku, kas augalui nereikalinga su laiku jis numes pats
Atsakyti
jauciu paliksiu kaip yra g.gif tegu pats susitvarko
Atsakyti
4u.gif norejau pasiteirauti kas galejo nutikti mano orchidejai? g.gif
ji prazydejo, numete ziedelius ir jos stiebas pradejo gelsti, as nukirpau iki narelio, bet jis tada visas nugelto? unsure.gif ar jai jau viskas? ar dar galima ka padaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2011 09 06, 12:19)
ar jai jau viskas? ar dar galima ka padaryti? 4u.gif


taip, viskas, nukirpkit iki apačios, tinkamai prižiūrėkit, su laiku išleis naują žiedstiebį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 06 rugsėjo 2011 - 11:23
gėlei tai ne viskas, tik tam stiebui viskas biggrin.gif
Atsakyti