Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(editag @ 2011 05 31, 15:17)
sveikos, cia naujas tas stiebas auga?ar imanoma atskirti?


naujas auginys.. o kam norit jį atskirinėt? ne toks jau ir vešlus jūsų dendrobium kingianum (jei gerai spėju) krūmas, kad reikėtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 31 gegužės 2011 - 14:21
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 14:21)
naujas auginys.. o kam norit jį atskirinėt? ne toks jau ir vešlus jūsų dendrobium kingianum (jei gerai spėju) krūmas, kad reikėtų



jis ir nera veslus, tik kaip suprantu cia senas krumas , nes tu stiebu nukirptu ar kas jiems ten padaryta yra kokie 6-7 is ju buvo du zydintys ir dar turi po kelis lapus, o is ju isdygo du tokie , vienas is ju dar visai mazas, o pavadinimo tai nepamenu,galvojau kad jau chana nes ir tu zaliu saknu pas sita nera . o atskirt gal isietu naujas toks tik atskiram, bet reikia sviestis kaip kas ir su kuo ten. smile.gif nes prie seno krumo atrodo nelabai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editag: 31 gegužės 2011 - 14:30
QUOTE(editag @ 2011 05 31, 15:27)
is ju isdygo du tokie , vienas is ju dar visai mazas

galvojau kad jau chana nes ir tu zaliu saknu pas sita nera .


aš palikčiau ramaiai, tegu dar auga, nauji auginiai maitinasi iš senų..

kokiu žalių šaknų? unsure.gif kaip pas falenopsį? jų ir negali būti, juk čia visai kita rūšis
Papildyta:
QUOTE(editag @ 2011 05 31, 15:27)
o atskirt gal isietu


jei jau taip norisi atskirti, tai rekia laukti bent kelių šaknų po ~5 cm, bet rizikuojat prarasti augalą.. aš palaukčiau, kol naujas auginys užaugs ir jau kitais metais atskirčiau
Atsakyti
user posted image
įdomu kas čia auga, šaknis ar žiedstiebis? Šiandien tik aptikau bigsmile.gif
Taip įdomiai, buvusio žiedkočio vietoje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 31, 15:35)
įdomu kas čia auga, šaknis ar žiedstiebis?


spėju, kad šaknis g.gif nes tamsus galiukas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 14:32)
aš palikčiau ramaiai, tegu dar auga, nauji auginiai maitinasi iš senų..

kokiu žalių šaknų? unsure.gif kaip pas falenopsį? jų ir negali būti, juk čia visai kita rūšis
Papildyta:
jei jau taip norisi atskirti, tai rekia laukti bent kelių šaknų po ~5 cm, bet rizikuojat prarasti augalą.. aš palaukčiau, kol naujas auginys užaugs ir jau kitais metais atskirčiau




tai ir konsultuojuosi, tai ir neskirsiu . tegu auga, jai tik nepersodins dvi namuose sodintojos, nes jau viena kart sodino, bet nenulauze atzalu.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 15:36)
spėju, kad šaknis g.gif nes tamsus galiukas

aišku, dėkui 4u.gif Lb gerai biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar galima palenopci persodint kai krauna pumpurus,bet dar nezydi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 16:34)
Norejau paklausti ar galima palenopci persodint kai krauna pumpurus,bet dar nezydi? g.gif


o kodėl norit persodinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 05 31, 17:34)
Norejau paklausti ar galima palenopci persodint kai krauna pumpurus,bet dar nezydi? g.gif


PHALAENOPSI

jei yra butinybe, tai taip, nors nepatariama 4u.gif
bet jeigu viskas gerai su augalu, sveikas, geros saknys, tai persodinus greiciausiai nieko nenutiks 4u.gif
esu daugybe persodinus ir su pumpurais ir zydinciu smile.gif
na bet jau jums spersti, ne visad viskas gaunasi kaip nori, bet kas nerizikuoja negeria sampano biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 31 gegužės 2011 - 15:40
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 31, 16:39)
PHALAENOPSI


na.. phalaenopsis nėra lietuviškas žodis, todėl negali būti linksniuojamas.. turėtų būti arba phalaenopsis arba falenopsį.. mano galva mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 31 gegužės 2011 - 15:50
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 15:37)
o kodėl norit persodinti? g.gif

tai va kad kai nukainuota nusipirkau jau trys ar keturi metai,tupi ,ir kai prazysta labai smulkus ziedai ir tik keli trys keturi dazniausiai, ir ilgai nezydi,todel noriu persodint i sviezesne derva ,sakau gal tiek ir tereikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 31, 15:39)
PHALAENOPSI

jei yra butinybe, tai taip, nors nepatariama 4u.gif
bet jeigu viskas gerai su augalu, sveikas, geros saknys, tai persodinus greiciausiai nieko nenutiks 4u.gif
esu daugybe persodinus ir su pumpurais ir zydinciu smile.gif
na bet jau jums spersti, ne visad viskas gaunasi kaip nori, bet kas nerizikuoja negeria sampano biggrin.gif

dekui,reiks surizikuot ,kas bus tas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 31 gegužės 2011 - 15:52