Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 09 02, 11:53)
ji arba nudegė arba dūso šaknys nuo per ilgo mirkymo ir taip sureagavo lapai.. kad čia ne vabalų darbas, tai 99%

Nudegt - tai tikrai nenudegė, atskiriu nudegimą, nes mamos orchidėjas teko reanimuot. Čia kita bėda. Gali būt, kad netinkamai mirkiau.... Gali.... Ir būtų gerai,kad tik tokia bėda, persodinčiau ir galgi susitvarkytų reikalai.... g.gif
Atsakyti
Turiu kelis klausimus ax.gif
Cia kas liko po saknu puvinio is mano didziosios phal: (galima sakyt tos dvi matomos saknys tik ir yra verysad.gif)
user posted image

Dabar pradejo dar leisti kaip sakni (apibraukta, tik keista spalva g.gif )
user posted image

Ir ziedstiebi (???)
user posted image

Del 2 ir 3 foto neklystu?

Ir dar ar reikia nukarpyti apibrauktus nudziuvusius?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2011 09 03, 10:53)
Dabar pradejo dar leisti kaip sakni (apibraukta, tik keista spalva  g.gif )

Ir ziedstiebi (???)

Ir dar ar reikia nukarpyti apibrauktus nudziuvusius?


tikriausiai keikis, naujas augimo taškas, falenopsis nori gyventi

taip, kaip paskutinį pasispardymą falenopsiai dažnai ledžia žiedstiebius.. rekomenduoju pašalinti, jei norite išsaugoti augalą

taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 03 rugsėjo 2011 - 10:29
sveikutes 4u.gif
ateinu i temele su klausimu. gavau maziuka augliuka dendrobium trinervium. toks visai mazutis vos pora cm, saknys yra, bet ir labai mazutes, vienos jau juodos, turbut nupuve, kelios baltos, isodintas i maisiuka mazuti lyg tarp kiminu. zodziu, nezinau kaip man toki mazuti ir i ka persodinti. turiu orchideju substrato, bet vazoneliai mano labai dideli. o ir idomu, ar jis laistomas lygiai taip pat kaip ir kitos populiariosios orchidejos. dendrobiumo nesu auginusi, net nezinau nuo ko pradeti. buciau dekinga atsakiusiai (-ioms). 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Jau visi metai kaip mano viena augintine neisleidzia nauju atzalu ,isaugo tik pora nauju lapu,augalas sveikas,saknys grazios,lapai geri,,bet nesulaukiu niekaip ziedu....kodel taip yra?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2011 09 02, 12:09)
Nudegt - tai tikrai nenudegė, atskiriu nudegimą, nes mamos orchidėjas teko reanimuot. Čia kita bėda. Gali būt, kad netinkamai mirkiau.... Gali.... Ir būtų gerai,kad tik tokia bėda, persodinčiau ir galgi susitvarkytų reikalai....  g.gif

nudegimų būna labai įvairių.
man taip pat tai panašu į nudegimą/.
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 09 03, 16:14)
Sveikos.Jau visi metai kaip mano viena augintine neisleidzia nauju atzalu ,isaugo tik pora nauju lapu,augalas sveikas,saknys grazios,lapai geri,,bet nesulaukiu niekaip ziedu....kodel taip yra?? unsure.gif


pavadinimą augintinė turi? ir ką reiškia atžalos? laukiat žiedų, tai žiedstiebiai?
Papildyta:
QUOTE(viktorija27 @ 2011 09 03, 14:08)
gavau maziuka augliuka dendrobium trinervium. toks visai mazutis vos pora cm, saknys yra, bet ir labai mazutes, vienos jau juodos, turbut nupuve, kelios baltos, isodintas i maisiuka mazuti lyg tarp kiminu. zodziu, nezinau kaip man toki mazuti ir i ka persodinti. turiu orchideju substrato, bet vazoneliai mano labai dideli. o ir idomu, ar jis laistomas lygiai taip pat kaip ir kitos populiariosios orchidejos


na jis ir taip miniatiūra smile.gif tokius geriausiai kabinti ant bloko.. kas dėl laistymo, taip reikia stebėti kad neperdžiūtų, sakykim porą kartų į savaitę mirkyti bloką, o kiekvieną rytą apipurkšti
Atsakyti
[quote=zuzla,2011 09 03, 16:58]
pavadinimą augintinė turi? ir ką reiškia atžalos? laukiat žiedų, tai žiedstiebiai?
Kalbu apie
Phalaenopsis ir apie ziedstiebius...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 03, 16:58)
na jis ir taip miniatiūra smile.gif tokius geriausiai kabinti ant bloko.. kas dėl laistymo, taip reikia stebėti kad neperdžiūtų, sakykim porą kartų į savaitę mirkyti bloką, o kiekvieną rytą apipurkšti

nu va dabar dar daugiau klausimu iskilo ax.gif o koks tas blokas turetu buti (nemacius neisivaizduoju), kaip ten ta gelyte prikabinti? blush2.gif tai visa laika ir turi kabeti ant jo, ar veliau bus galima kisti i vazoneli?
Atsakyti
kadangi kenkeju tema uzdaryta, tai paklausiu cia. ka reikia naudot pries voratinklines erkutes? tokios raudonos spalvos vos iziurimi vabaliukai. ar actara tinka?
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 09 03, 18:51)
kadangi kenkeju tema uzdaryta, tai paklausiu cia. ka reikia naudot pries voratinklines erkutes? tokios raudonos spalvos vos iziurimi vabaliukai.  ar actara tinka?

Jei tikrai voratinklinems, tai tinka, nes sitos erkutes ne erkems, o vorams priklauso.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 09 03, 20:04)
Jei tikrai voratinklinems, tai tinka, nes sitos erkutes ne erkems, o vorams priklauso.


manau kad voratinklines, nes voratinkliuku yra. bet girdejau kad sunkiai isnaikinamos jos. gal ka veiksmingesnio patarsit?
Atsakyti