Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Tendre @ 2011 08 20, 19:46)
Ar galiu dabar persodinti orchidėją? Ar palaukt kol keikis užaugs ir dabar bandyt paremt ją į dar vieną lazdelę, kad išsitiesintų? Išlindusias šaknis apdėliot pušies dalelėm. Gėlė buvo persodinta prieš metus.

Jei reikia, persodink, nieko nenutiks. O orines šaknis apdėliot nereikia - jos tokios, t.y. orinės ir yra. Jei prsodinsi, įsmeik pagaliuką, prisek žiedstiebį ir lauk tolimesnio augimo ir šaknų.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 08 20, 19:54)
Jei reikia, persodink, nieko nenutiks. O orines šaknis apdėliot nereikia - jos tokios, t.y. orinės ir yra. Jei prsodinsi, įsmeik pagaliuką, prisek žiedstiebį ir lauk tolimesnio augimo ir šaknų.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galit patarti kokias nors konkrecias trasas, kad padetu phalaenopsiu zydejimui? kai kurie is ju, jau tris metus tik lapus ir saknis augina... ir is vis, paskutiniu metu turiu vien tik "salotas" doh.gif noriu ziedu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 08 21, 10:26)
sveikos,
gal galit patarti kokias nors konkrecias trasas, kad padetu phalaenopsiu zydejimui? kai kurie is ju, jau tris metus tik lapus ir saknis augina... ir is vis, paskutiniu metu turiu vien tik "salotas"  doh.gif noriu ziedu  blush2.gif


man tai padejo karstas dusas , mazdaug po kokio menesio maudyniu pamaciau, kad pradejo lesti ziedynstiebi, nezinau ar cia sutapimas ar dusas padejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriell'e: 21 rugpjūčio 2011 - 18:07
Merginos, o tas "keikis" tai vaikutis? nes močiutės phalis tokį išleido, jau buvo visai nemažas, su šaknim, ir peržydėjęs, tai atidavė, kad atskirčiau. Na ir atskyrus prigijo kitam vazonėly..
Atsakyti
Turiu klausimą: šiandien atskyriau ir pasodinau phalaenopsio keikį. Kada jį reikia palaistyti? Ar iš karto, ar kažkada vėliau?
Atsakyti
http://www.knyguklub...mano namai.html
lb gera knyga, rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 08 22, 17:12)
Turiu klausimą: šiandien atskyriau ir pasodinau phalaenopsio keikį. Kada jį reikia palaistyti? Ar iš karto, ar kažkada vėliau?


jeigu yra atviras pjūvis, tai geriau kelias dienas palaukt
Atsakyti
Labuka visoms 4u.gif
o kokia žemę patartumėt persodint phalaenopsį(kokios firmos butų geresnė,kad mažiau butų durpių-daugiau žievės)Compo gera?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 08 23, 08:35)
Labuka visoms 4u.gif
o kokia žemę patartumėt persodint  phalaenopsį(kokios firmos butų geresnė,kad mažiau butų durpių-daugiau žievės)Compo gera?
Ačiū 4u.gif


durpių visai neturi būti.. toks yra "ekstra" substratas, randamas didesnėse maximose, ermitaže, www.orchidejos.lt
Atsakyti
sveikos,
aš auginu 4 phalaenopsius. persodinau visus į zuzla minimą "ekstra" substratą. galiu pasakyti, kad patiko visoms jis. bet va klausimas, kiek laiko jos man leis šaknis, lapus? o kur stiebai, žiedai? po preito nužydėjimo, nei vieno stiebo nebeliko, nei vieno žiedo neturi... jau ir atsibodo laukti. bet matau, kad jos nemiršta, jos leidžia, gražias sultingas šaknis. bet noriu grožio ant stiebų. kaip pagreitinti tą reikalą? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(borjomi @ 2011 08 21, 10:26)
sveikos,
gal galit patarti kokias nors konkrecias trasas, kad padetu phalaenopsiu zydejimui? kai kurie is ju, jau tris metus tik lapus ir saknis augina... ir is vis, paskutiniu metu turiu vien tik "salotas"  doh.gif noriu ziedu  blush2.gif

situacija gryn pas mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 23, 07:39)
durpių visai neturi būti.. toks yra "ekstra" substratas, randamas didesnėse maximose, ermitaže, www.orchidejos.lt

Ačiū 4u.gif
Žinau ,kad neturi but ax.gif as durpių ir nedėčiau-prasijočiau biggrin.gif (problematiška pasiekt Vln.ar didesnę maximą greitu laiku,o savo pasiruošto substr. jau nebeturiu:unsure: )
Atsakyti